Listopad 2020

Do letošního listopadu nevstupujeme s optimistickými vyhlídkami, natož s odvahou. Naopak starosti, obavy, sebelítost, jakoby nás sevřely do své náruči. Vzpomínáme jaké to bývalo, jak jsme si co plánovali. Pokud to děláme proto, abychom ve své minulosti znovuobjevili nápad, projekt, na který je teď ten správný čas, tak jen dobře. V naší minulosti je opravdu příležitost, která je skvělým tahem pro tuto chvíli. No, a jestli ve vzpomínkách jen podporujeme naší sebelítost a strach, pak se dá počítat s tím, že v takovém stavu zůstaneme dlouho a budeme si jen blokovat další čas, energii, růst. Karty doporučují nahlédnout do svého srdce, naslouchat mu a nechat se jím vést.

Mandala na listopad 2020

Osudové číslo 1

Jedničky, na Vás štěstí v listopadu čeká blíž, než byste ho hledaly… je to Váš doma, Vaši blízcí, rodina a zázemí, které jste si vybudovaly. A karty říkají, že si to i uvědomujete a dáváte do toho celé své srdce. Počítejte s dobrou zprávou, která Vás bude inspirovat k dalším krokům. A vůbec nevadí, že k tomu budete potřebovat učinit nějaké zásadní rozhodnutí, to pro Vás není nyní problém. Jenom nespěchejte na výsledky. Tohle se bude muset nejprve poskládat jako puzzle, aby Vám to dalo smysl.

Osudové číslo 2

Dvojky, Vám jakoby současné okolnosti vyhovovaly a zapadaly do nějakého Vašeho projektu. Víte, a nemáte s tím žádný problém, že k cílové pásce je ještě daleko. a tak jen trpělivě čekáte. Navíc Vám jde do cesty člověk, který dokáže zachovat klid za všech okolností, a udržet Vaše jistoty, pokud k němu budete upřimné. Díky tak příznivým konstelacím si budete moci koncem listopadu ulehčeně vydechnout, že jste ho zvládly nad očekávání. Nenechte se strhnout chaosem, teď jste to Vy, kdo „ví“.

Osudové číslo 3

Trojky, Vy máte v plánu se listopadovým energiím postavit, jako k svému největšímu nepříteli a vít ho hákem, ať už je za Vámi. Ale on tak špatný být nemá. Naopak. Otevírá Vám dveře k něčemu novému, když se nebudete bát. No, a když budete, spojte se s někým, kdo Vám dodá víru, optimismus a odvahu jít vpřed. No a jestli nevíte kam a během listopadu na to nepřijdete, pak karty radí, abyste se stáhly a dopřály si čas na rozmyšlenou, jaká ta Vaše další cesta má být.

Osudové číslo 4

Pro Vás, Čtyřky, bude listopad časem, kdy bude třeba něco vyřešit, dořešit, i když to znamená konec… konec projektu, který už je hotový a nemá možnost se dále rozvíjet a přinášet Vám užitek a nové zkušenosti. Ale každopádně byl cenný a Vám pomohl k zisku, ať už ten měl jakoukoli formu. Ano, dokončení Vám přinese osvobození, ale také vyvstane otázka „co dál“. Nebojte, vznikne i prostor si to v klidu promyslet, tak ho směle využijte.

Osudové číslo 5

Pětky, Vy jako byste od listopadu nic nečekaly, ani dobré ani špatné a stavíte se tedy k němu velmi pasivně. Opak je ale pravdou. Listopad má pro Vás doslova eso v rukávu a přináší Vám něco, v co jste ani ve snu nedoufaly. Pomůže Vám to nabýt stabilitu i nějaký ten zisk. Navíc se Vám začne dařit jako kdysi. Povede Vás to k zamyšlení, co chcete, kam směřujete a jak k celé záležitosti přistupujete v reálu. Dopřejte si i Vy čas… myšlenka je základní energie, tak ať máte na čem stavět.

Osudové číslo 6

Šestky, Vám něco nevychází tak, jak byste si představovaly. Proč to tak je? Karty říkají, že se na věc díváte z omezeného úhlu, že nechcete vidět to lepší a když se díváte do budoucnosti, pak je pro Vás bez perspektivy. Ale je o jen úhle pohledu. A každopádně si tím vše komplikujete. Tak jak z toho ven? Listopad může být tím nejlepším Vaším měsícem, jestliže pro Vás funguje jako most. Most, který Vás má dovést k lepším zítřkům. Takže je jedno, jaké věci jsou, ale je podstatné projít touto fází.

Osudové číslo 7

Nic se nehýbe, ani Vy, Sedmičky. No, a aby se něco pohnulo, bude to chtít v listopadu pohnout s sebou. Ať už máte plány jakékoli a dáte do toho to nejlepší ze sebe, pak v podstatě velmi snadno dosáhnete cíle. Nenechte se zmást nebo vystrašit, že situace kolem je nepřehledná. Ani nejednejte lehkomyslně. Listopad může být Vaším úspěšným měsícem, když do něho vložíte to nejlepší ze sebe.

Osudové číslo 8

Osmičky, není to dobré. Jste unavené, vyčerpaly jste, co jste mohly. Ale takový stav je pro Vás skvělým prostorem, jak se opět projevit ze své nejlepší stránky. Jste to Vy, kdo dokáže z nejhoršího vyčerpat nejlepší. Ještě potřebujete získat nějaké indicie, které Vás opět posunou na cestu prosperity. A Vy je získáte. Únavu i stav na bodu mrazu hoďte za hlavu. Teď je čas se do toho opřít. Ať už dokážete čerpat z jakéhokoli zdroje, nezapomínejte na to, že to umíte. A když něco umíte, pak je to snadné učinit.

Osudové číslo 9

Devítky, na Vás čeká nelehký úkol, který ve Vašem životě nastolí změnu. Možná budete mít pocit, že ani nic dělat nemůžete, že prostě je to dané. Že vlastně ani nebyla šance, abyste vyhrály. Že tohle nemá žádného výherce. Nezoufejte. Tady nejde o výhru, tady jde o posun vpřed. A ten se Vám v listopadu podaří uskutečnit, i když to svou cenu vybere. Je to Vaše cesta, tak před ní neutečete, tak ji pojměte tak, aby Vás těšila.