Leden 2021

Optimistický pohled na letošní leden, na ten nový rok? Kde že! Jen vzpomínáme na „pěkné“ časy a ohlížíme se zpátky. Ale i ten letošní leden má svůj potenciál… nebo je ten potenciál v nás?… To je ono! Jak se na věc díváme, taková bude. A tak pokud se nám velmi rychle podaří odpojit se od černých myšlenek nebo žehrání na osud nebo cokoliv a kohokoliv, pak se nám podaří obrátit energie naruby… Ano v náš prospěch. Takže pohled vpřed a vstříc naší budoucnosti, kterou vytváříme v každý okamžik. Karty neříkají nic o lehkomyslnosti a fantaziích. Naopak. Chce to střízlivý pohled, nejprve vytvořit názor a pak naplánovat postup. Jen tak si dokážeme uvědomit, že ta cesta, po které kráčíme je ta správná, ta nejlepší cesta pro každého z nás.
Karty radí, abychom se se v těžkých chvílích nezalekli, ale hledali „světlo na konci tunelu“. Prostě neztrácejme hlavu.

Mandala na leden 2021

Osudové číslo 1

Pro Vás, Jedničky, je leden skutečným přechodem z minulosti k nové budoucnosti. Je tedy ten nejlepší časem pro to, abyste se odpoutaly, o toho, co už ve Vašem životě je pouhou přítěží. Nebude to však snadná cesta. Jednak pro Vás, že se musíte rozloučit s něčím, co Vás dlouho doprovázelo, ale ani pro ostatní. Ty však mají problém s tím, že Vaše cesta v před jim hatí nebo omezuje jejich cestu. Ale nepochybujte o správnosti svých kroků. Již koncem měsíce se Vám nabídne skvělá příležitost, která s Vámi bude lépe souznívat. A co s tím to Vaše okolí? No, ve výsledku řeknou, že jste udělaly dobře, milé Jedničky.
V tomto kontextu jde opravdu o Vás, tak se v tom snažte nalézt tu nejvhodnější pozici, abyste si vytvořily dobry základ pro dny příští.

Osudové číslo 2

Jestli se někdo tohoto měsíce neobává, tak jste to Vy, Dvojky. Vidíte v tomto lednu příležitost, nové možnosti. Optimismus neztrácíte, protože jste si dlouho budovaly jistou pozici a „myslely“ na budoucnost. I teď se nenecháte strhnout ke snění, ale v klidu dokážete brát den za dnem, utužovat základy a získávat, co se dá. Jediným „zklamáním“ budou Vaši blízcí, ti, co by Vás měli podpořit nejspíše. Teď na ně není spolehnutí, zaobírají se jen svým a nebo ničím. Prostě se jim nechce nic. Máte, Dvojky, velké tendence se jim poddat a nedělat také. Pak si ale klaďte otázku, kam chcete dojít nebo jestli je Vaší cestou promrhat to, co se Vám již podařilo.
Karty doporučují uchovat si naději, jít za svou hvězdou s vytrvalostí a odvahou.

Osudové číslo 3

Na začátku měsíce se, Trojky, bude cítit doslova „jako ryby ve vodě“, vše Vám půjde na ruku, vše bude vycházet. To Vám dodá skvělou náladu a budete mít chuť to sdílet i pomoci druhým, aby se cítili, jako Vy. Ne každý však Vaše nadšení bude sdílet. Počítejte i s tím, že Vás budou chtít odradit od Vaší cesty nebo alespoň zkazit náladu. A podle všeho ovládají silnější energie. Při nejlepším Vás donutí jen se zastavit a hledět na věci jinak, kritičtěji. Pokud se bude jednat opravdu o člověka, který má na Vás dlouhodobě neblahý vliv, pak počítejte s tím, že se mu podaří Vás zastavit na delší čas.
Karty pro Vás však mají skvělý typ: Naslouchejte svému srdci více než hlasu druhých. Na základě srdce vytvářet jste myšlenky a stejně tak konejte.

Osudové číslo 4

První dny letošního ledna vidíte, čtyřky, v tom nejlepším světle, cítíte se ve správný čas na správném místě. Nevadí Vám ani, že je nutné svým věcem věnovat energii a celkem tvrdě pracovat. Ale vzhledem k tomu, že je Vám takový přístup vlastní, tak víte, že to Vám pomáhá být ve spojení se solidním člověkem, a tím jste si samy. Poněkud Vás nahlodá Vaše okolí, které se potýká se svým a prožívá tak nepříjemné období. Ano, může to vyvolat konflikty, ale když si zachováte svůj poctivý přístup a pracovitost, pak Vás nic nemůže zastavit.
Důvěřujte si, dělejte věci ve svém duchu a prosperita Vás nemine… jak doplňují karty.

Osudové číslo 5

Pětky, Vy „svůj“ rok začínáte pěkně z ostra, a to doslova. Potřeba něco rozseknout, a Vy víte přesně co to má být, bez mrknutí oka bude synonymem tohoto ledna. Máte to vymyšlené a za svou ideí si půjdete bez ohledu na cokoli. Vaše okolí v tom spatřuje naději pro všechny zúčastněné, takže Vám bránit nebudou. A k čemu bránit. Vy nyní prostě jdete svou cestou a boříte za sebou mosty v zájmu svého posunu. Ano, bude to nepříjemné, ale vyčistí to energie, které Vás obklopují.
Karty doplňují, že i tahle cesta je správná, že se jí máte chopit a věřit v její smysl. Pomůže Vám nastolit změnu ve chvíli, kdy k ní máte všechny prostředky a možnosti.

Osudové číslo 6

Pro Vás, Šestky, je letošní leden skvělou příležitostí k novým začátkům. Sice na jednu stranu budete pociťovat přísun energie a elánu, na druhou stranu ale budete zápasit se svou pohodlností. Jakmile ale potkáte člověka rozhodného, akčního, který si jde svou cestou a bude Vám v tu chvíli vzorem, pak se opravdu rozzáříte, a to co ve Vás dozrává k uskutečnění se stane realitou. Navíc uvidíte, že veškerá vydaná energie se Vám úžasně vyplatila.
Zachovejte si hlavu na krku, nepolevujte, ale ani neriskujte. Teď je čas pracovat… jak doplňují karty.

Osudové číslo 7

Leden je pro Vás, Sedmičky, skvělou příležitostí jak získat. Je to čas, kdy se můžete posunout ve svých dovednostech, schopnostech a vydat ze sebe to nejlepší. Navíc je tu prostor v sobě objevit dosud nepoznaný potenciál. Váš rozkvět sice ubere prostor na slunci jiným, ale ani tak Vás nezatratí. Někteří jsou přející, někteří se svezou na vlně úspěchu s Vámi, ale i tak je leden ta nejlepší šance pro Vás.
Sedmičky, slunce Vám svítí na cestu, tak po ní kráčejte za svým štěstím.

Osudové číslo 8

Osmičky, Vy si plně uvědomujete zodpovědnost, s kterou je nutno k tomuto měsíci přistupovat. Nenecháte se tedy ničím rozptylovat, ale ani ničím popohánět. Jste plně ve svém středu a „víte“. Díky tomu vše klape jako na drátkách. Ostatním je ve Vaší přítomnosti velmi dobře, naslouchají Vám, vnímají Vaší moudrost. Z tak příznivých energií pro Vás vznikne příležitost, která Vás jednak posune na Vaší cestě vpřed, ale také přinese zisk, jak duchovní, tak hmotný.
Karty se Vás ptají a doplňují: Opravdu víte co chcete, kam kráčíte? Jestli ne, zastavte se a ještě to rozvažte.

Osudové číslo 9

Devítky, čekáte zase nějakou katastrofu? Tak otevřete oči a uvidíte, že nic není tak černé, jak se na to chcete dívat. Právě naopak. Máte dveře otevřené a Vy brzy najdete i chuť jimi projít do lepších časů. Navíc máte ve své blízkosti člověka, který Vás má rád a v cestě vpřed Vás podporuje. Koncem měsíce tedy budete moci konstatovat, že jste za těch jeden a třicet dnů ledna ušly dlouhý, a navíc úspěšný kus cesty.
Říkáte si: tak to půjde samo. Omyl. Karty doplňují, že víc než kdy jindy potřebujete být zodpovědné a nejprve vše zvážit a promyslet.

P.S.: Mandala Vám opět přináší možnost sladit se s energiemi měsíce ledna.