Květen 2020

Květen je všeobecně považován za nejkrásnější měsíc v roce a ani jeho letošní energie tento názor nepokazí. V jednoduchosti to má být měsíc plný vitality, chuti do nových začátků, optimismu a radosti ze života. Dostalo se nám dost času na rozmyšlenou, jak to bude dál, až to bude možné. A teď je ten čas to rozjet. Na sny a iluze není čas, teď je to o tom, s hlavou na krku udělat první kroky. Ne vše však bylo na naší minulosti špatné. Tak vezměme to nejlepší z ní a přidejme to nové, to co minulost obohatí a přivede k současnému a dodá budoucnosti lepší energie. Nejlépe to vystihuje můj oblíbený citát:
Minulost nás vymezuje: Možná ji chceme z dobrých důvodů uniknout nebo uniknout tomu, co je v ní špatné, ale unikneme ji, jen když k ní přidáme něco lepšího.
No, a ve výsledku sice ještě nebudeme moci sklízet zasloužené plody naší činnosti, ale na stěžování si také nebude prostor. Nezapomínejme, že začínáme a květen nám ukáže, že jdeme správnou cestou.

Mandala na květen 2020

Osudové číslo 1

Jedničky, Vy víte, co chcete, máte jasný cíl a rozhodly jste se, že si za ním půjdete. Na počátku sice budete muset čelit názoru jiných a schyluje se tu i ke konfliktu. Jestliže však Vám Vaše intuice říká, ať touto cestou jdete, nedejte se odradit. Poslechnete-li opravdu jen svůj vnitřní hlas, pak záhy zjistíte, že opravdu lepší volbu jste udělat nemohly. Nespěchejte, vyčkejte na správnou chvíli a pak už jen udělejte to, co jste si naplánovaly.

Osudové číslo 2

Dvojky, Vám vyhovovalo, že se svět zastavil a Vy jste se svými blízkými mohly trávit svůj čas a v klidu. Teď byste nejraději zastavily čas a novému rozjezdu se budete bránit. Ale i když svou budoucnost vidíte černě, nenechte se tím paralyzovat. Pomalu se bude ukazovat, že to nejhorší, je pro Vás to nejlepší. Nečekejte, až někdo vezme Váš život do svých rukou. Vezměte si ho samy a vytvořte z něho uměleckého dílo. Na to je teď správný čas.

Osudové číslo 3

I Vám, Trojky, dělají věci příští vrásky na čele. Možná jste v minulosti nečinily zrovna čestné kroky, a teď Vás to dobíhá, ale na druhou stranu… mrkněte ještě jednou na ten citátek z popisu energií na květen. Tak, o to teď jde. Můžete, a květen Vám na to dává ten prostor, udělat něco lepšího i z těch svých ne zrovna dobrých kroků. Chce to jen nápad a chuť jej realizovat. Karty Vám doporučují se ke svým záležitostem postavit čelem, protože jinak si Vás to najde samo, a pak Vaše věci vezme do rukou někdo jiný…

Osudové číslo 4

Čtyřky, opatrně! Máte tendence jít hlavou proti zdi a to Vás brzy zavede do slepé uličky. Ano, i pro Vás energie přichystaly nutnost jít jinou cestou, než dosud. Zkuste se jen rozhlédnout a nová cesta se Vám nabídne prakticky sama. No a na ní již nyní karty ukazují dlouhodobou prosperitu. Není třeba bojovat ani se schovávat v koutku. Teď opravdu stačí vykročit jinudy, aby Vám na cestu zasvítilo slunko.

Osudové číslo 5

I Vy, Pětky, máte teď jasnou vizi kudy dál. Změna je vlastně Vaše druhé jméno, takže nový směr vítáte. A co bychom si povídali, květen je v podstatě Váš měsíc, takže energií můžete využít dvojnásobně. Že si nejste jisté svým nápadem? Jestliže ho budete realizovat, tak i teď nejistá záležitost dostane jasné obrysy a patřičný impuls, abyste od nápadu došly k bohatým zkušenostem a úspěchu.

Osudové číslo 6

Šestky, Vy máte možnost od května mnoho získat, ať už se jedná o zkušenosti nebo finanční zisk. Navíc se Vám dostane účelné podpory, na rozjezd jako dělané. Pozor však, chcete toho stihnout a zvládnout víc, než je na jednoho člověka zdravé. Hlídejte si míru, a pak zvládnete květen na jedničku. Naslouchejte své intuici a s jemností Vám vlastní si jděte za svým cílem.

Osudové číslo 7

Sedmičky, Vy si opravdu nakládáte! No, a možná to je ten důvod, že najednou nevíte, jakou cestou se dát a tak nějak bezcílně improvizujete. Takže potřebujete udělat krok zpět a uvědomit si, co je Vaším smyslem života, jaká cesta je pro Vás ta správná. Jakmile naleznete opět svůj střed, svou podstatu, získáte zpět svou sílu. Karty vysloveně upozorňují, abyste zaujaly správný postoj nebo našly své pravé místo na světě a pak už jste zpět v procesu růstu.

Osudové číslo 8

Osmičky, Vám v květnu všechno do sebe zapadne jako kolečka ve švýcarských hodinkách. Ať už se týká vztahů nebo práce, jste obklopeny těmi nejlepšími. Vy si zachováváte hlavu na krku, ale zároveň dáváte prostor svému srdci. Jsou tu tedy tendence zkoušet, kam až můžete zajít, ale nebudete podstupovat zbytečné riziko. Každopádně v květnu budete moci být na sebe hrdé, protože jím projdete na výbornou. Ještě chcete nějakou radu? No, tak dejte na to své srdíčko.

Osudové číslo 9

Devítky, Vám v květnu ještě budou doznívat záležitosti minulé, které Vám stále blokují postup vpřed. Je dobré Vás upozornit, že Vám stále někdo stojí v cestě a chce Vás poškodit. Vzhledem k aktuálnímu oslabení Vás samých, budete čelit přesilovce. Ale podle všeho, tím, že Vás někdo dostane na kolena, Vám pomůže. A ve výsledku a koncem měsíce budete moci oslavit, že se konečně záležitost dořešila a Vy si můžete konečně v klidu vydechnout.