fbpx

Duben 2021 – výklady tarotu

Letošní duben nebude žádný apríl. Můžeme spíše očekávat takové ty energie, kdy si uvědomujeme, že to není žádná legrace, že to chce zodpovědný přístup, vše si v klidu a důkladně promyslet, neuspěchat. Co nás však bude držet nad vodou je naděje. Možná že „konečně“ si uvědomujeme, že současné události mají svou dočasnost a je potřeba myslet i na budoucnost dlouhodobou. Zodpovědnost a naděje se promítnou ve všech našich životních událostech. Po dlouhém bytí v iluzích o svobodě, demokracii, lásce i radosti se nyní probouzíme do reality a ten pohled pro mnohé nebude příjemný.

Karty však doplňují: Neklesejte na mysli, nevzdávejte to, udělejte něco, ukažte na čem Vám záleží, o co Vám jde, důrazně, ale s láskou.

Mandala na duben 2021

Osudové číslo 1

Plné energie, Jedničky, vstupujete do nového měsíce odhodlány dosáhnout svého. Jste i mimořádně nakloněny dohodám, smlouvám, závazkům a překvapí Vás, že ostatní jsou obezřetní a jen tak si je získat na svou stranu není tak lehké. Pravděpodobně Vám nastaví i zrcadlo a Vy se ještě samy budete potřebovat ujistit, že vše je tak, jak jste zamýšlely. Ale jakmile ověříte správnost a kvality svého směřování, pak se budete moci už jen těšit z výsledků své práce.

Karty Vám radí: Nevzdávejte se, jen dolaďte svou věc tak, abyste za ní mohly pevně a dlouho stát.

Osudové číslo 2

Pro Vás, Dvojky, duben přináší skvělou příležitost, kterou se vyplatí nepřehlídnout. Jednak se na ní mnoho naučíte, zdokonalíte se. A každopádně z toho budou mít užitek i Vaši blízcí, což je takovou „vodou na Váš mlýn“. A ačkoliv se spíše podílíte na seberealizaci někoho jiného, tak tento měsíc je snad vytvořen pro Vás a seberealizaci Vaší. Užijete si spokojenosti se sebou a otevřete si dveře do budoucnosti.

Karty doplňují: I příznivé energie si žádají Vaší zodpovědné rozhodování a moudrost.

Osudové číslo 3

Trojky, máte velké tendence spěchat a držet tempo s Vaším okolím. Ale v podstatě jste nyní zablokovaní a nechce vidět ani dobré, ani to reálné. Doufáte, že se svezete s ostatními, ale tentokrát to není možné. Takový přístup Vás dovede jen k tomu, že někomu naletíte a přijdete i o to, co už jste měly.

Proto Vás karty nabádají na jinou cestu: Najděte jistější projekty, dejte věcem jejich přirozený čas a počkejte, jen tak můžete tomu Vašemu letošnímu dubnu dodat vitalitu.

Osudové číslo 4

Pro Vás , Čtyřky, bude duben 2021 symbolem řádu a dání věcí do pořádku. Sice to hned na začátku měsíce bude o tom, že se budete potřebovat odpoutat od věcí a lidí, s kterými již je kooperace energeticky ukončena. Sice Vám to radost nedělá, ale jste si vědomy toho, že to je správný krok. Což se Vám brzy potvrdí a objeví se nová cesta, v které uvidíte prostor opět excelovat.

Karty doplňují, že je prakticky nutné projít tímto životním úsekem, protože jen tak dokáže posunout rozvoj sebe sama.

Osudové číslo 5

Pětky, máte svůj dubnový cíl a také víte, jak ho dosáhnout. Říkáte si, že je ten správný čas a možnost získat víc, než se dá běžně očekávat. A jedna možnost se opravdu v dubu objeví. Jen pravděpodobně tím výhercem jackpotu nebudete Vy.

Proto také karty radí. Změňte cíl, změňte energie, nespoléhejte se na zavedené způsoby, a otevřete dveře novému.

Osudové číslo 6

Máte dojem, že se Vám, Šestky, nedaří a nic se nehýbe podle Vašich představ? Jenže duben tu je proto, abyste přišly na to, co se vyplatí, zda je možné Vaše záměry realizovat. Nedejte na škarohlídy, jejich pochybnosti a obavy jsou opravdu jen jejich. Jednak se Vám opravdu podaří rozpoznat „učiněné terno“, ale také budete vnímat, že Vás strážný anděl opravdu ochraňuje.

Karty Mají pro Vás typ: Sundejte si ty černé brýle, aktivujte v sobě víru a nezapomeňte, že realita je Vaším dílem.

Osudové číslo 7

Pesimismus, Sedmičky? Pak se opravdu jen porozhlédněte kolem sebe: máte pevnou půdu pod nohama, svobodnou možnost volby a mnoho důvodů k optimismu. No, a když už se tak budete rozhlížet po své situaci, pak mrkněte i po nějaké té solidní, reálné příležitosti. V dubnu je pro Vás připravená. Buďte velkorysí k sobě i k druhým, a pak k Vám přijde i ta radost, kterou pro Vás má tento měsíc přichystanou, když ji nenecháte ležet ladem.

Karty Vám připomínají: Uvolněte se, neberte se tak vážně a uvidíte, že vše do sebe zapadá, jako kolečka v hodinkách ve Váš prospěch.

Osudové číslo 8

Osmičky, bloudíte nebo jste ztratily cíl? Možná máte dojem, že máte tolik možností, že nevíte co dřív. Hledejte pevný bod. Hledejte prostor, kde pociťujete radost. Hledejte, kde máte dveře otevřené. A co za nimi naleznete: perspektivní budoucnost, eliminaci potíží a nadějné vyhlídky na uspokojení a radost.

Karty na duben 2021 Vás vyzývají: Neseďte v koutku, nečekejte, kdo Vám pomůže. Máte svou sílu a vůli, tak ji v tomto dubnu použijte a najděte svou šťastnou hvězdu.

Osudové číslo 9

Devítky, ženete se jako uragán a v letošním dubnu chcete udělat zásadní krok na své cestě, ať se děje, co se děje. Sebedůvěru jste však někam zarovnaly, ale ke svým krokům používáte jen hlasitě křičící ego. Ale právě zdravé sebevědomí je ta cesta, která může být snadnější a efektivnější. Ono se Vám to vlastně samo ukáže. Tam kde budete narážet, tam je to ego, tam kde půjde vše hladce, je to zdravé sebevědomí.

A karty doplňují: Když to dokážete uchopit a pracovat se sebou, máte šanci ten svůj důležitý krok udělat, aniž byste musely bojovat.

P.S.: Náhled na energie tohoto roku z pohledu výkladu karet i numerologie máte k dispozici na https://spravnoucestou.cz/vyklady-na-mesic/2021-rocni-nahled/.