Duben 2020

Samozřejmě se vzhledem k situaci nejprve patří ohlédnout za březnovými energiemi, a jak o nic karty mluvily. Slibovaly vitalitu a růst. Řekla bych, že i když v jiné podobě, než bychom si chtěli byť jen představit, se výklad naplnil. Ten měsíc poslal tolik energií a možností se rozvíjet…
Teď tu už máme duben a i když mu tedy žádnou perspektivu nedáváme, značně o něm pochybujeme, tak opět přináší doslova skvostné energie. Řekla bych však, že se budeme muset hodně pozorně dívat a vše chápat v širším kontextu.
Takže pochybnosti nás brzy přejdou, protože soudržnost a soucit, ke které nás okolnosti nutí, jsou tou správnou cestou. Dalo by se říct mušketýrsky: „Jeden za všechny, všichni za jednoho.“ Ta vzájemná náklonnost, solidarita, podpora nám bude pomáhat překonat jakékoli události. No, a učili nás, že plus a plus je zase plus, takže na konci měsíce už bude zřejmé, že opravdu jdeme správnou cestou, že získáváme pevnou půdu pod nohama a třeba se už bude možno i svobodněji nadechnout.

      Mandala na duben 2020

Osudové číslo 1

Jedničky, uděláte správnou věc. Karty vědí, že z toho radost nemáte a že je to pro Vás náročné, ale abyste si udržely svou pozici, je to nutné. I když Vám bude někdo statečně odolávat a Vaší cestu komplikovat, nedejte se a vydržte. Je to přece Vaše cesta, a vy víte, že je teď to nejlepší se jí držet.

Osudové číslo 2

Říkáte si, Dvojky, co už jste zvládly a že teď se Vám musím jen dařit. Nespěchejte. Teď je čas si rozmyslet, další kroky, ale také se spoléhat na sebe. Ostatní Vám nyní ku pomoci být nemohou. Takže si dopřejte čas, svého se jistě dočkáte. Sami v sobě naleznete ty nejlepší odpovědi.

Osudové číslo 3

Trojky, vy teď berete otěže svého života pevně do rukou a podnikáte kroky, které Vás mají přivést ke změně. Pokud do toho půjdete opravdu pod vedením svého srdce, pak jednoho dne získáte víc, než byste od daného očekávaly. Jestliže pracujete na svém růstu, zdokonalení se, pak jdete tou správnou cestou.

Osudové číslo 4

Čtyřky, Vy se máte v úmyslu v dubnu aktivně zapojit, realizovat, máte nové nápady a chuť se do něčeho pustit. Proč ne. Jen i Vy počítejte, že výsledek na sebe nechá počkat. Ale berte to tak, že nyní zaséváte něco, co potřebuje čas, aby vyrostlo do sklizňové zralosti. Prostě tomu dejte čas.

Osudové číslo 5

Tak do čeho se pustíte, Pětky? Ano, o tom je Váš letošní duben. To nejpodstatnější na Vaší volbě bude, aby to bylo něco, co Vás zajímá, co Vás baví, co kápne do noty a Vašemu okolí. Teď nepočítejte, že byste dosáhly velkého pokroku, ale uchováte si svou pozici. Možná to tak nevypadá, ale stále postupujete vpřed.

Osudové číslo 6

Šestky, Váš poklad nyní spočívá ve Vašem domově, rodině, zázemí. Jste základem i hybnou silou svého života. Jen si dejte pozor, abyste se nenechaly zneužívat. I tak má pro Vás duben energie prosperity a alespoň malého zisku.

Osudové číslo 7

Intuice, to je oč tu běží. Parafráze Hamletovy repliky, přesně vystihuje dubnové energie pro Vás, Sedmičky. Jestliže se upnete k svému mozku, pak se zavedete do slepé uličky a hodně si své další kroky zkomplikujete. I rada karet dnes zní: řiďte se svým vnitřním hlasem. Takže na rozum a pusu teď nedejte.

Osudové číslo 8

Máte dojem, že se ztrácíte, Osmičky? Bojíte se, co bude? Pak vezměte rozum do hrsti. Se svými schopnostmi, dovednostmi i prostředky se ztratit nemůžete. Ani Vy nespěchejte, udržujte si správnou míru, a i tak se udržíte na své cestě. Vy přece víte.

Osudové číslo 9

Stojíte na křižovatce, Devítky a víte to. Víte také, že se Vám něco nepovedlo. Ale teď už je to minulostí. Nepranýřujte se, a vzchopte se. Z té šlamastyky cesta vede a Vy jí máte i zvládnout. Prostě je načase si udělat ve svých věcech pořádek a nenechat se tahat druhými tam, kam nepatříte.