Červenec 2021 – výklad tarotu

Druhá polovina roku se otevírá v duchu družnosti, a výklady tarotu na červenec mluví o touze užívat si, potkávání se, protože máme pocit, že si to opravdu zasloužíme. Moc dobře totiž víme, že teď se jedná o jakousi pauzu, a že dlouho příznivé konstelace a životní podmínky trvat nebudou. Ale ať už obavy z věcí příštích, anebo neschopnost vůbec nějak začít, budeme poněkud tápat a ztrácet se ve svých cílech, záměrech i vizích. Ale dejme si čas, dopřejme si ho. Teď nejde o to, abychom na sebe tlačili, ale o to, abychom vytvářeli energie, které „přinesou ovoce“. To znamená nevzdávejme se, neměňme plány, pracujme na tom, co je rozdělané a jen to dotáhněme do zdárného konce.

Letošní červenec podle karet bude nejenom zdrojem mnoha zkušeností, ale také příležitostí posunout sebe nebo své projekty na vyšší úroveň. Možná se tak otevře prostor pro novou cestu, která by se mohla stát naším životním posláním. Ale každopádně si jasně uvědomíme, jestli jdeme správnou cestou nebo jestli někde jen tak bezcílně bloudíme.

Karty doplňují: I když je léto a jeho podstatou je si ho užít, za žádných okolností nezapomínejte, že jste to Vy, kdo vytváří svou realitu, svou přítomnost i věci budoucí.

mandala pro výklady tarotu na červenec 2021
Mandala na červenec 2021

Osudové číslo 1

Jedničky, Vy máte plány na červenec vymyšlené, všechno spočítané a naplánované. Chcete ten měsíc mít pod kontrolou. Ale měsíc možná mít pod kontrolou můžete, ale sami sobě se z kontroly vyjmete. Naprosto nečekaně propadnete svým citům, pocitům, emocím a snům. A navíc zcela podlehnete rytmu svého srdce. Objeví se člověk nebo situace, která právě zabrnká na to Vaše srdíčko a na chvíli doslova ztratíte hlavu. Možná bohužel, možná bohudík, jen na tu chvíli. I tak lákavou záležitost si nakonec vezmete do hlavy, spočítáte ji a naplánujete, city schováte a z pěkného července nezbude nic.

Karty pro Vás dnes ani nemají tedy radu, ale ptají se Vás. Co je pro Vás důležitější, rozum nebo srdce?

Osudové číslo 2

Dvojky, vrháte se do července jako uragán a chcete stihnout a zažít vše, co se dá. Možná se sami nepoznáváte. Ale jeden svůj rys si zachováte, a to svou nerozhodnost. Chcete toho opravdu mnoho, ale červenec má jen těch svých třicet jedna dní. Co s tím? Rozhodněte se, vyberte si! Jak na to? Ptejte se sami sebe, co vás baví a kam to chcete dotáhnout. To Vám pomůže určit si priority a uvědomit si, co k Vám patří.

Ani Vy na sebe netlačte, jak dodávají karty. Na Vaši nerozhodnost je nejlepším lékem Vaše intuice.

Osudové číslo 3

Červenec vnímáte, Trojky, jako otevřené dveře a vkládáte tady do něj hodně svých očekávání a ambic. Míříte na jistotu a jste přesvědčené, že se jedná o hotovou věc. Pokud však nemáte v úmyslu něco radikálně ukončit, pak tu karty ukazují nečekaný a nepříjemný obrat v událostech. Prakticky najednou do všeho jistého, daného, jako když padne bomba. A ano, máte tu tendence pod nenadálou událostí klesnout na úplné dno.

Ale Vesmír Vám přece jen nabízí možnost, jak takové energie zvládnout. Prostřednictvím karet Vám posílá důležitou zprávu: Když se na své cestě dostanete na křižovatku, kde se neotvírá snadná cesta, dejte se cestou srdce.

Osudové číslo 4

Čtyřky, Váš letošní červenec, bude o obnově, o překonání těžkých časů, o lepších zítřcích. Mnohé si usnadníte svou pracovitostí a zaměřením na konkrétní cíl. Víte totiž přesně, čeho chcete dosáhnout, co proto musíte udělat, i co to bude stát. Nechte si ale otevřené dveře pro nové impulsy a povinnostem dopřejte nový image. Díky tomu získáte víc, než co očekáváte.

Karty jemně upozorňují na to, že procházíte velmi důležitým obdobím pro Vaší budoucnost. Proto se jim věnujte naplno a dělejte jen to, čemu věříte.

Osudové číslo 5

Pětky, opatrně! Výklady tarotu na červenec ukazují, že Vaše smýšlení nebo chování nemusí korespondovat s energiemi okolí. Což Vás podnítí k tomu, nechat se snadno strhnout do něčeho, co bude nebezpečné. Zároveň si tak přivodíte další události, které si nikdo nepřeje. Ano, myslíte to dobře, ale nemusí to dobře dopadnout. I když léto svádí k lehkomyslnosti a zábavě, hlídejte si své věci a nenechte se strhnout na jinou cestu.

Protože jak Vám karty radí: Máte svou cestu, máte svůj cíl, tak se jich držte a nechoďte cestou jiných.

Osudové číslo 6

Šestky, na Vás čeká v červenci důležitý a do jisté míry i nepříjemný úkol. Ale to, že to má být nepříjemné, neznamená, že to není správné. Naopak. Vy víte, co je třeba a půjdete do toho s rozhodností a sebedůvěrou. Prostě děláte správnou věc, a co si o tom myslí ostatní, není podstatné. A navzdory Vašemu obdivuhodnému sociálnímu cítění, a i když jednou budete možná i za sobce, dokážete velkou věc. A nebojte se, Vaše současné sobectví bude ve výsledku přínosné pro všechny. U Vás by to ani jinak být nemohlo.

Karty doplňují, že když si ohlídáte svou míru zodpovědnosti, pak nemůžete nikomu ublížit. Nepodceníte-li přípravu, pak výsledek bude mít skvělou cenu.

Osudové číslo 7

V dobré náladě, Sedmičky, vstupujete do letošního července a jdete si svou cestou, o které se momentálně dá říct, že to je Vaše srdeční záležitost. Jste naladěné na vlnu inspirace, tvořivosti a nasloucháte svému vnitřnímu hlasu. Díky tomu vše do sebe zapadá a Vy prožíváte velmi příjemné období. Ale tak nějak si nechcete připustit, že to tak je. Máte tendenci odmítat dobré, hledat špatné. Co s tím?

Karty také Vám poskytnou radu navíc: Nechybí Vám teď ani síla, ani schopnosti, tak si věřte, věřte tomu, co děláte a uskutečněte to, po čem Vaše srdce touží.

Osudové číslo 8

Jaro, v červenci? Ano, osmičky, to je to, co Vás nyní postihne. Budete pociťovat příliv nové energie a touhy se teď skutečně realizovat, nebo realizovat své plány a sny. A taky se do toho hned pustíte. Využijete přitom svou reálnou stránku, ale také akčnost a zodpovědnost. Možná se vrátíte zpět k nějakým dávným snům a vizím, nebo alespoň oprášíte nějaké ty dovednosti a znalosti, kterým nyní dáte nový rozměr. Každopádně se Vám to vyplatí. Ať už si máte vytáhnout jackpot v jakékoli formě, Vy ho vytáhnete.

Karty Vás jen upozorňují na to, že i když se ta cesta k cíli bude nějak zamotat, nedejte se odradit. Jakmile tenhle uzel rozmotáte, dostane pro Vás vše smysl a dokážete zařídit, aby vše začlo klapat jako na drátku.

Osudové číslo 9

I Vám, Devítky, Vesmír otevírá dveře a nabízí novu cestu, která by se Vám líbila. A Vy do ní půjdete skutečně po hlavě a za každou cenu. Nebudete jediné. I ostatní chtějí své, ale to může narážet na to Vaše. Když si uvědomíte, že teď může každý získat, pak nějaké „tvé, mé“ přestanete řešit, a užijete si, i bez zbytečných bojů. S ostatními si pak užijete radost a naplnění z dosažení toho svého, ale i z úspěchů druhých.

A karty pro Vás doplňují: Neřešte stále něco, vnímejte srdcem, pak se všechno řeší samo.

P.S.: Životní poslání, nová cesta jsou synonymem letošního července. Tapáte v těchto otázkách nebo ve Vás výklady karet na červenec evokují spoustu dalších otázek a témat? Jsem tu přece pro Vás, tak využijte mé služby.