Červenec 2020

Červenec ve svých všeobecných energiích nebude snadným měsícem. Jestliže se v předchozích měsících říkalo, že už nic nebude stejné, pak červenec bude takovým tím symbolem pro přechod do „nové“ doby. A jak samozřejmě víme, ne vše bylo na té minulé špatné, takže se budeme muset s mnohým rozloučit. Ano, i s tím, co nám bylo milé.
A co dál? Chvíli opravdu budeme mít dojem, že stojíme před dveřmi zamčenými na sedm západů. Nebo že bychom se zavírali sami před tou novou budoucností? No, optimismus v tomto měsíci bude vzácným zbožím. Ale jak víme, všechno zlé, je pro něco dobré. Takže do konce července dokážeme převzít zodpovědnost i za to nové, co se začíná vytvářet a učiníme moudré rozhodnutí, jaká ta naše další cesta bude. A to je i ten důvod, proč ta první půlka letošních prázdnin nebude zrovna snadná. Prostě je třeba se odpoutat od lpění na minulém a vstoupit do nového, a to jinak, než doposud.

Mandala na červenec 2020

Osudové číslo 1

Jedničky, Vy jste na „novou“ dobu připravené. Víte, kam směřujete a těšíte se právě na nové impulsy , novou cestu. Ale věc, respektive měsíc, Vám budou komplikovat energie zvenčí. Nejenom, že mají značně menší hodnotu, než byste očekávaly, ale také Vás mohou přijít na nemalé investice, ať už se to týká, energií, duševních vkladů či peněz. Takže pěkný začátek zakalí neslavný závěr. Je tu ale rada karet pro Vás. Bez ohledu na cokoli, pamatujte na svůj podíl na celé věci. Co do svých záležitostí vložíte, to se Vám vrátí, i když to možná nebude v tomto červenci.

Osudové číslo 2

Dvojky, Vy zrovna optimismem z počínajícího července nehýříte, ale také víte, že nejde nějak obejít ani přeskočit. To Vás motivuje k tomu, se aktivně postavit všemu, co přijde čelem, a nemíníte se před tím schovávat. Skvěle! To Vám dává do rukou prostředky a nástroje efektně pracovat se vším, co přijde. Jen nepropadejte iluzím a nečekejte obrovské výsledky. Jestliže se budete držet reálných možností a půjdete si za nimi s odvahou a vytrvalostí, pak dosáhnete toho nejlepšího, co je možné.

Osudové číslo 3

„Energie ne-energie“ Vy, Trojky, se chcete prostě v létě bavit. Odmítáte přijmout realitu a nahlížíte na vše, přes růžové brýle, i když tušíte… Ale prostě červenec přináší nějaké možnosti a s Vaší náturou se jich dokážete chopit. Takže i když to tak nevypadá, potíže, problémy, jakoby se opravdu smazaly, a Vy si projdete červencem přesně tak, jak si to představujete. Máte dveře otevřené.

Osudové číslo 4

Investice (peněz, energií), Čtyřky, teď ve Vašem případě opravdu nejsou na pořadu dne (měsíce). Ano, ještě Vám něco zbývá, ale s tím už jen tak balancujete na hraně. Přitom byste se tolik chtěli vrhnout dál. Ale červenec spíše bude o úspoře. Šetřete se. To, že Vám je ochoten ve výsledku někdo pomoci je jedna věc, ale i tak by nebylo dobré, abyste dělaly něco proti svému přesvědčení nebo podstupovaly nesmyslné riziko. Naslouchejte svému srdci.

Osudové číslo 5

Omezení, Pětky, to je to, co Vás oslabuje. A popravdě karty popisují, že i v následujících dnech lépe nebude. Ale zkuste ještě vydržet, neklesejte na mysli. Ono toto zpomalení Vám přece jen to štěstí má přinést. Zkuste to brát jako cestu, a momentálně čekáte na svůj vlak. Protože i tohle „mrtvé“ období má pro Vás hodnotné výsledky.

Osudové číslo 6

Šestky, potýkáte se s tím, co byste rády, a to co musíte. A to, co pro Vás momentálně je povinností, tak Vás nutí řešit bez srdce. Proto budete hledat nějakou pomoc. Ale možná pomůže jen trochu jiný pohled na věc. A to je možná nyní to nejtěžší. Máte dojem že se v celé situaci ztrácíte a nějaký jiný pohled je nemožný. Ale i tady cesta existuje. Karty Vám radí se k letošnímu červenci postavit čelem a dělat to, co je správné. Jen tak vybalancujete nepříjemné energie s touhou Vašeho srdce.

Osudové číslo 7

Sedmičky, přijde Vám, že Vás někdo nebo něco drží na uzdě a Vy se nemůžete pohnout tam, kam byste chtěly. Teď to vezměte, jako to nejlepší, co Vás mohlo potkat. Máte v kartách totiž velké tendence dělat kroky, které Vás mají tendenci vést do pekla. A právě to omezení Vám vnukne novou myšlenku. I když z počátku nebude tak atraktivní, tak Vám právě tento červenec může poskytnout prostor, kde naleznete svou seberealizaci a impuls do budoucna. Nevzdávejte se, jen to vezměte jinou cestou.

Osudové číslo 8

I když, Osmičky, vstupujete do července se skvělou náladou a optimistickou vizí, tak Vám leží na cestě jeden velký balvan, s kterým se budete muset vypořádat. A tím balvanem jste Vy. Už máte dost toho, dělat věci správně, a máte tendence se zpronevěřit sami sobě. Opatrně! Rozhlídněte se, a jistě uvidíte, že láska, štěstí a prosperita nutně nemusí být důsledkem lží, podvodů a nečistých her. Však Vy na to ani nemáte srdce. Obnovte důvěru sama k sobě a jděte prostě dál svou cestou, na které je pro Vás připraveno vše, o čem sníte.

Osudové číslo 9

Devítky, Vy se nechcete zaobírat realitou… nějak bylo, nějak bude, alespoň navenek. Vnitřně pociťuje obrovské obavy a „optimismus“ je nyní cizí slovo. Ale ono to jde změnit. Tedy pokud budete ochotny ke změně. Prostě to chce učinit nové rozhodnutí a i když to pro Vás bude znamenat udělat i něco, do čeho se Vám dlouho nechtělo, pak využijte tento červenec k uvolnění se ze slepé koleje. Berte to tak, že je na čase se vydat novu cestou.