Červen 2021 – výklady tarotu

Na tohle čekáme! Pevná půda pod nohama, možnost odrazit se od ní, cestu sdílet s „našimi“ lidmi a růst… tak o tom je červen 2021 a výklady tarotu.
Přijměme tuto příležitost, nejen pro ty zkušenosti, které nám přinese, ale také pro tu možnost vytvořit něco hmatatelného, cenného, co nám pomůže si pevnou půdu pod nohama udržet na nějaký čas nad rámec aktuálního měsíce.
I když směřujeme k uskutečnění své vize, pak prvotním smyslem, proč se nám dostává právě teď pevné půdy pod nohama, je možnost získat zkušenosti, něco se naučit nebo dokázat, že si na svou vizi troufneme. Opět je důležité žít v systému „tady a teď“. A štěstí je, že nepůjde o soutěž. Jakoby lidé, alespoň na chvíli, chápali, že v jednotě je síla. Že jeden bez druhého existovat nemůžeme, že vše se vším souvisí, takže i lidé.
Jestliže se s těmito energiemi dokážeme sladit, pak doslova rozkveteme, naše kreativita vytvoří z jedné možnosti další a vše bude synergicky narůstat a nabývat na ceně.
Ale, jak karty doplňují, ani tak nádherné energie nebudou „zadarmo“. Vyzývají nás k zodpovědnosti, moudrosti a rozvaze, protože jen my sami vytváříme svou realitu.

Mandala na červen 2021
Mandala na červen 2021

Osudové číslo 1

Jestliže někdo má „čich“ na nové příležitosti, pak jste to Vy, Jedničky. Jenže schopnost vidět příležitosti a vybrat si, kterou cestou se dát, pro Vás v tom letošním červnu nebude tak snadné. Moc lákadel společně s roztříštěnými energiemi Vás natolik zmatou, že se dlouhé dny budete jen rozhodovat, jestli a jaký krok uděláte. Karty nakonec ukazují, že máte tendence neudělat krok žádný.Ale přece jen nějaká cesta tu pro Vás je. Tu naleznete u někoho, kdo Vám dokáže poradit. Najděte člověka, který je do Vašich věci nezainteresovaný, má odstup, a ve výsledku se nestane Vaší konkurencí.
A, že cesta existuje, ukazují i karty ve své radě: Nečekejte, nerozptylujte se, jednejte.

Osudové číslo 2

Možnosti a příležitosti čekají i na Vás, Dvojky, i když Vy to jako pozitivum nevidíte. Ó, jak byste byly vděčné, za možnost jednu jedinou, která by byla jasná a neměnná. Právě to, že těch možností bude více, Vás má tendence zabrzdit, zmást a odradit. Což povede k tomu, že se dostanete do svízelné situace, kde nad sebou budete dlouze lámat hůl. Ale to bude pravděpodobně to, co Vám pomůže dosáhnout dna a získat tu červnovou pevnou půdu pod nohama. Teprve pak se i ve Vás zvedne vlna síly, rozhodnosti a zájmu jít vpřed, ať už to znamená cokoli.
Karty Vám radí, ať nesedíte v koutku, nelitujete se, ale ukážete sobě i světu, o co Vám jde.

Osudové číslo 3

Vaše červnová příležitost, Trojky, spočívá v možnosti se zdokonalit. Tzn. něco se naučit, rozšířit své schopnosti, dovednosti, znalosti. No, a protože to je něco, co je Vám vlastní hned a s chutí se do toho pustíte. Ale pozor! Stále se jedná o reálnost našich vizí, a Váš styl jít po povrchu a hloubky přenechat krtkům může skýtat nečekané problémy. Proto, byť to bude náročnější cesta, dbejte i na detaily.
Sice si v červnu neodpočinete, i karty Vás i nabádají k aktivitě, tak svůj potenciál teď soustřeďte na realizaci.

Osudové číslo 4

Čtyřky, opatrně! Červen je pro Vás hodně tenký led, kterým byste mohly propadnout peklu. Čím to, je když je červen skvělým měsícem? Vaší tendencí jít „špatnou“ cestou, tedy vlastně proti sobě, jednat kontraproduktivně… a navíc s plným vědomím, jako když do toho pekla za každou cenu chcete. Říkáte si, že nechcete, ale musíte, že prostě takové okolnosti jsou? Pak dejte na radu karet, jinak změna, která se v tomto měsíci uskuteční, nebude opravdu taková, jakou byste si ji přály.
A ta rada karet? Nabádají Vás k tomu se stáhnout, nalézt soukromí, klid a věnovat si čas na rozmyšlenou, na propojení se svým srdcem a uvědomění si, co a jak chcete.

Osudové číslo 5

„Ideální stav“, takový pro Vás, Pětky, bude letošní červen. Všechno klape jako na drátku, vše se realizuje, Vy získáváte a možnosti k Vám přichází prakticky samy. Máte kolem sebe lidi, kteří jsou momentálně stejně naladění, a tak společně míříte ke svému cíli. Samozřejmě, jste pětky, takže Vaše cíle jsou košaté a nekonečné, ale to Vás na nich baví a dává Vám to prostor se realizovat.
Karty doplňují: Užijte si tento čas, dodá Vám energii i něco na víc. Nechte se překvapit.

Osudové číslo 6

Váš měsíc, Šestky, Vám přináší šanci, která bude blízká Vašemu srdci. A i když Vám „rozum“ bude říkat, že to ani nemůže být pravda, až se v tom ztratíte. To, co Vás vyvede z pochybností je Vaše srdce, Vaše pocity a touhy. S energií lásky se pak budete moci aktivně postavit dané výzvě a s láskou i zvítězíte.
Karty i radí: Změňte své energie, zvolte si mezi egem a srdcem, ať svou šanci přeměníte ve skutečnost.

Osudové číslo 7

Tak to je vážné! Vy, sedmičky, víte, že je ten letošní červen velmi důležitý. Jak se k němu postavíte, co do něho vložíte a jak moc udržíte svůj směr, bude určovat i další Vaši budoucnost. Ale i když je to nyní bez legrace, dostane se Vám skvělé šance s dlouhodobou perspektivou. Ponechte si svou naději, aktivujte odvahu a obklopte se stejně naladěnými lidmi. Pak Vám červen může opravdu mnoho dát, co Vás učiní šťastnými.
Karty dodávají: Mobilizujte svou sílu, znalosti, dovednosti, a pak zvládnete cokoli.

Osudové číslo 8

Rozum do hrsti, srdce na dlani a červen je Váš, Osmičky. Nemine Vás nutnost se rozhodovat, ale spojujte rozum se srdcem. Nedělejte jen to, co je správné, dělejte to, co je správné pro Vás! Červen pro Vás má energie, které Vás budou směřovat k tomu, co Vás baví, k činnostem, které Vás naplňují a k lidem, kteří s Vámi souzní. Teď se Vám dostává odměny, ale také motivace přijmout další šanci, která se koncem měsíce nabídne.
Karty Vám navíc radí, abyste se nedržely zpátky, abyste si troufly překročit svou komfortní zónu a vykročily na novou cestu.

Osudové číslo 9

V tom, co máte, Devítky, spatřujete své šance, příležitosti a možnosti, a tak si nějak jedete svou cestou bez ohledu na cokoli, protože přece všechno funguje jak má. Červen Vás přesvědčí o opaku. Právě lidé, o kterých tvrdíte, že Vám na nich tolik záleží, se cítí přehlížení nebo že profitujete právě z nich, aniž by z toho něco oni měli. Proto Vám letošní červen připravil možnost si uvědomit, co je pro Vás opravdu důležité. A i když to nebude snadná zkouška, pak Vám pomůže si uvědomit, v jakých iluzích již dlouho žijete.
Karty Vám i radí: Vzpomeňte si na to, že i Vám v hrudi tluče srdce a jednejte v jeho zájmu.

P.S.: S novinkami, ale i aktuálné kompletní nabídkou z Galerie DaRy se tentokrát můžete potkat osobně 12. – 13. června 2021 na Šperkařkém festivalu a rukodělných trzích v Kroměříži. Více o akci ZDE.