Červen 2020

Uvolnění, to je to, po čem dlouho toužíme. Teď si ho zařídíme, i když možná „při kácení lesa, budou létat třísky“. Hned na začátku měsíce totiž uvidíme, že když pokud něco chceme, toužíme po tom, pak pro to musíme něco udělat. Podstatné na tom je, že se nám bude dařit respektovat touhy srdce. Prostě nepůjdeme do toho z pozice svého ega. Ale, i hlava na krku bude třeba, ať už vlastní nebo si najdeme svého poradce. Myšlenky, prostě v červnu potřebujeme mít srovnané. Ale na konci měsíce budeme moci být spokojení. Podaří se nám to, o co usilujeme a zvýšíme tak své další možnosti na další rozvoj. Jediné, co karty připomínají, abychom nic nedělali proti svému přesvědčení, svým zásadám a udrželi si víru po celý měsíc.

Mandala na červen 2020

Osudové číslo 1

Jestli někdo potřebuje v červnu rozbít všechna svá omezení, pak jste to Vy, Jedničky. Vaše projekty jsou postavené na chabých základech a nezbude nic jiného, než začít od začátku a jinak. Ne, projekty, záměry jsou správné, to už hledat nic nemusíte, jen postačí změnit postupy, způsoby a nová cesta Vás dovede k cíli, ještě tento měsíc. Stačí se jen na věc dívat novým pohledem, a to Vy přece umíte.

Osudové číslo 2

Dvojky, Vy si máte v plánu pracovat na tom svém, pomalu a jistě, do ničeho se nevměšovat, , být vstřícné jako obvykle. Jestli je to správná cesta? Do jisté míry ano, ale i Vy máte vyjádřit svůj názor. Jestliže se nijak neprojevujete, pak Vás okolí nevnímá nebo bere jako samozřejmost. A to je ta cesta, která je v kartách na červen naznačena. Teď svým způsobem samy sebe omezujete, zahazujete štěstí a úspěch, ztrácíte. Chce to více se prosadit, nepodceňovat se, dát o sobě a svých kvalitách vědět.

Osudové číslo 3

Trojky, Vy máte v úmyslu vtrhnout do června, jako divoký býk do arény. Proč? Jednak máte nějaký zajímavý nápad, který Vás pálí v rukách, jak se do něho chcete pustit, jednak na to máte i spojence, od kterých očekáváte podporu. Ale „hlavou zeď neprorazíš“, se říká. A tak i Vám dojde, že něco v tom zápalu budete muset změnit. Možná bude dobré se ještě něco přiučit, aby ten nápad byl hodný realizace a realizovatelný. Ale opravdu to je správná cesta, teď jen nalézt správný způsob cestování.

Osudové číslo 4

Vás, Čtyřky, čekají teď kroky, o kterých víte, že nebudou patřit mezi příjemné. Je toho mnoho, co chcete zvládnout. Ale nezapomeňte, že červen má jen třicet dnů a Vy jste ve Vašem životě jediné, kterým jde o Vás. Nic, na tom nemění ani fakt, že potřebujete dotáhnout nějaké záležitosti z minulosti. Je toho prostě moc, a stanovujete si na to krátký čas, takže očekávání do konce června zůstane nenaplněné. Ale karty radí, ať si i tak zachováte víru a důvěru, a pracujete na tom svém projektu i nadále.

Osudové číslo 5

Pětky, Vy od června neočekáváte nic dobrého, ale jste ochotné udělat i to, co se nedělá, jen abyste získaly své… a opravdu to není třeba. Dalo by se říct, že Vám jdou karty na ruku, a vše do sebe bude zapadat jako kolečka ve švýcarských hodinkách. Jistě, hlava na krku a krocení Vašich bujných emoci je na místě. Ale na konci června budete moc být více, než spokojené s výsledky, aniž byste musely hrát ne fér Možná ten nejtěžší úkol v tomto měsíci bude vymanit se z vlivu a to slušně, řekněme elegantně, a jít si pak svou cestou.

Osudové číslo 6

Šestky, červen bude Váš měsíc. Bude o vztazích, o tom, co jste již dávno chtěli realizovat. Budete trochu rekapitulovat své úspěchy a neúspěchy. A hned, jak budete vědět, co, pustíte se do uskutečnění se sebevědomím a jasným cílem. A i Vám v tu chvíli začne všechno pěkně navazovat, dávat smysl a otevírat dveře do dalších úrovní. Červen si doslova užijete. A jestli nevíte, o čem karty mluví, pak si jen dopřejte chvíli o samotě na tu rekapitulaci.

Osudové číslo 7

Sedmičky, jestli do teď to nebylo pro Vás nijak zajímavé, tak nyní máte skvělou příležitost rozjet něco, co má pro Vás dlouhodobý význam. Je to čistě jenom Vaše záležitost a Vy se na to vysloveně těšíte, protože Vám umožní se, možná konečně, realizovat. Jakmile se do toho pustíte, prakticky okamžitě získáváte, včetně podpory. Když teď začnete, pak zvládnete během června položit základ k budoucímu pozitivnímu vývoji.

Osudové číslo 8

Jestliže jste, Osmičky, četly všeobecný výklad na červen v úvodu, pak u Vás se dá říci, že to uvolnění, nebo také čistka, přijde opravdu z venku. I když postupujete krok za krok, zdržujete se jakéhokoli nepřiměřeného nadšení či iluzím, tak i tak, bude nutné, si své postoje, zájmy a projekty, patřičně ohlídat. Jednoduše, někdo Vám to chce překazit. Ale Vám to pomůže v tom, že Vám to ukáže záležitosti, které nemají tak pěknou perspektivu, jak jste se domnívaly. Takže se pro další období porozhlédnete po dalších možnostech. Podstatné je, abyste se řídily svým srdcem.

Osudové číslo 9

Únava? Pasivita? Devítky, chcete si vzít volno, i když víte, že teď je vše na dobré cestě, dá se říct, že funguje tak, jak byste ani nesnily? A to bude Váš červnový rozpor, v energiích i v mysli. Na jednu stranu chcete a víte, že je čas jít vpřed, na druhou stranu se budete zdržovat, odsouvat, dělat, že se Vás to netýká. Navíc, hlas Vaší hlavy bude říkat, že je stejně všechno špatně. Ale to je právě to: dokud nevyrovnáte své energie, neuděláte si pořádek v hlavě i v srdci, pak se té nespokojenosti nezbavíte.