Září 2018

Léto nám dalo zabrat, jen co je pravda, takže bychom místo 1. září uvítali 1. červenec a to zcela jinak, než to bylo. No, čas nevrátíme a zase posbíráme všechny své síly, zaostříme na cíl a s odvahou se vydáme vpřed, když to tedy nejde vzad. Budeme spíše reagovat na vývoj, než abychom se drželi striktně nějakých pravidel a účelů. To nám pomůže celé září zvládnout a nalézt v něm klid, který nám ty prázdniny neposkytly. Tento klidný vývoj však přináší změnu energií a karty tedy radí, abychom byli připravení pružně reagovat. Sedět v koutku, odpočívat, lenošit, není čas.

Mandala na září 2018

Osudové číslo 1
Ať už pro Vás, Jedničky, září znamená konec prázdnin, práce, vztahu nebo čehokoli jiného, víte, že prostě je konec. Není ale třeba vidět všechno černě. Když je něco hotové, tak je prostě hotové a protahování konce nic nezmění, stejně nastane. Spíš se porozhlédněte po něčem novém, co přinese aktivní energie a bude blíže Vašemu naturelu. A nezapomeňte, že nejste jediní, že Vám může tuhle šanci někdo vyfouknout, takže hlavu vzhůru a jděte se za svým, dobrodružství to ještě každopádně bude.

Osudové číslo 2
I Vás, Dvojky, čeká loučení, ale bez něho nemůžete poznat nové, nové lidi, zážitky a zkušenosti. Chystáte-li se uzavřít nějakou smlouvu, pak počítejte s tím, že Váš společník si nechává ještě k dispozici jiné možnosti. Jestliže jste měly na září jasné plány, pak se nespoléhejte na to, že bude všechno podle plánu, můžete se těšit na to, že se budete přizpůsobovat a reagovat na nové okolnosti. To Vás však nemusí nikterak rozhodit a Vy prchat nebo bojovat za to své. Naopak, nový přístup, netradiční náhled Vám pomůže tam, kde byste mohly uváznout.

Osudové číslo 3
Trojky, Vy v září startujete z piedestalu, na který jste se v minulém čase dostaly. Ale nějak nevíte, kam dál. Příležitosti Vám neschází, ale co Vás bude bavit? V září máte tendence jít nedobrou cestou, cestou přetvářky, lží a podvodů. Samozřejmě, pokud jsou takové zkušenosti pro Vás důležité, proč ne, ale počítejte s tím, že za ně draze zaplatíte a dostanete se do mínusu, jak na kontě, tak i v energiích. Co s tím? Vzpomeňte si, že máte na krku hlavu a vše si rozvažte, než se do něčeho vrhnete. S tím rozhodováním nespěchejte, jde o kvalitu ne o kvantitu a nespoléhejte se na to, že si to za Vás někdo jiný „vyžere“. Je to na Vás.

Osudové číslo 4
Čtyřky, máte z toho září obavy, které však je snadné zvládnout. Nemusíme vědět všechno předem (ono by taky ten život ztratil to kouzlo, co jinak má). Ale vy máte něco, čemu můžete věřit, o co se opřít… a to jste Vy samy a Vy jste pro sebe i tím světlem, které Vám pomůže nejenom se dostat z toho strachu, ale také nalézt to, v čem v tomto měsíci naleznete uspokojení. Když Vás bude chtít někdo podpořit, umožněte to, teď to s Vámi myslí dobře. A proč vlastně Vy byste neměly mít také jednou dobrý a pohodový měsíc, co?!

Osudové číslo 5
Pětky, Vy se v srpnu dáte na čekání. Ne, že byste neměly schopnosti či sílu něco podniknout, ale máte pocit, že ať děláte, co děláte, tak se to nevyplácí nebo kazí. Ono to tak není, jenom to chce pojmout jinak, aby to bylo života schopné. Zkoušejte, hledejte variantu, taktiku, jak se dostat tam, kam chcete. Nenechte se odradit, naopak pro Vaši flexibilitu a nadšení je září hotová výzva k užití si po svém. Takže vzhůru k lepším zítřkům!

Osudové číslo 6
Šestky, Vy si teď budete muset obhájit svou pozici, i když se cítíte nejen ohrožené, ale také vyčerpané a máte pocit, že jste ztratily všechny šance a možnosti, které by Vás posunuly dále. Podle všeho bude pro Vás nejlepší, když se v září porozhlédnete po inspiraci, budete naslouchat, jak to dělají jiní, necháte se strhnout jejich nadšením a odvahou. Pak jako byste se probudily z tvrdého spánku a s nadšením se vrhnete zvládnout o, co Vás omezilo. Hranice, které jste kolem sebe vybudovaly, nyní potřebují posunout, abyste si umožnily, co možné je.

Osudové číslo 7
Září si pro Vás, Sedmičky, připravilo lekci, která Vám pomůže dospět nebo něco pochopit. Chcete se prát, někomu to „natřít“, někoho ponížit, pak věřte, že to budete Vy, kdo bude přeprán, kdo to schytá a kdo bude za neschopného hlupáka. Takže to si žádá jistě změnu. Jakou? Prostě zkuste jinou cestu, jinou taktiku a třeba si i nechte poradit, pomoci. Proč byste měly být za chytré stále jen Vy? Takový přístup Vám pomůže ty zářijové energie zvládnout a začít realizovat to, co je skutečně možné. Ideály a sny teď nechte do říše spánku.

Osudové číslo 8
Když vidím karty pro Vás, Osmičky, tak si říkám „No, konečně!“. Vypadá to, že se probudíte ze zimního spánku, že konečně vnímáte opět samy sebe, své schopnosti, dovednosti a potenciál a chápete se jich a přesně víte, kam a jak své věci zamířit a dojít k cíli. Taková změna energií Vám přihraje do cesty skvělou šanci vedoucí k solidním výsledkům. Takže Vaše nadšení a zároveň nová cesta sice přinese únavu a stres, ale s tím se dokážete vyrovnat. Teď stačí jen vědět, co chcete.

Osudové číslo 9
Devítky, přece jen Vás předchozí měsíce něco naučily, takže se zářím to chcete pojmout jinak a více se spoléhat na své schopnosti, než na neschopnosti. Ale ještě to bude chtít vychytat míru. Chcete toho na sebe naložit dost a zvládnout víc, než se za září dá. Proto bude dobré si vybírat, čemu svou energii budete věnovat. No, a pak všechno půjde k Vaší spokojenosti a bude to pro Vás příznivý a klidnější měsíc.