Únor 2018

Únor v tomto roce přináší energie jistoty, dodá nám sílu a vytrvalost, a i když to nebude měsíc na polehávání a lenošení měl by se nám líbit. Už jen proto, že všechno tak nějak plynule na sebe bude navazovat, že si budeme říkat, že to je vysloveně ideální a budeme vědět přesně kdy a co uskutečnit. Nikdo nebude nikomu nic závidět, protože se bude dařit každému v tom, v čem potřebuje. Ale pozor, nenechme se uspat na vavřínech. Únor sám osobě je vyčerpaný měsíc, myslím to v kontextu vitamínů, zdrojů pro naši vitalitu. Takže ani když všechno půjde jako na drátkách, neměli bychom zapomínat na zdroj energie pro naše fyzické tělo, což znamená, zaměřit se opravdu na potraviny, které vyrovnají deficit toho, co nám nyní schází. Takže trošku ten jídelníček pozměnit, možná v duchu našich předků, kteří i v našich zeměpisných šířkách dokázali čerpat z toho, co nám je zde k dispozici nebo co v podobných podmínkách používají jiné národy. To všechno Vás připraví na příchod jarních energií a pomůže Vám s předjarní únavou.

Mandala na únor 2018

Osudové číslo 1
Jedničky, Vy v únoru budete řešit něco důležitého, c již nelze odkládat, ale zase byste to měly mít opravdu promyšlené a maximálně se soustředit na cíl, jenž svým myšlením nebo jednáním sledujete. Nelekejte se, když Vám někdo bude chtít Vaše záměry pokazit nebo Vás odradit. Naopak, naslouchejte a hledejte inspiraci v tom, co Vám ostatní říkají. Protože Vás tak nevědomky dovedou právě k tomu nejlepšímu rozhodnutí či nejefektivnějším krokům. Každopádně buďte aktivní, protože to, čeho chcete dosáhnout, bude opravdu tím, co od toho očekáváte. Jen zopakuji: Nejprve myslete, pak jednejte.

Osudové číslo 2
Únor, pro Vás Dvojky, bude měsícem aktivity, a Vy jste na ni opravdu připravené, takže všechno bude fungovat přesně tak, jak s tím počítáte, jak si to představujete, na což si nebudete stěžovat a ani, jako obvykle, o něčem pochybovat. Podpoří Vás šikovní lidé, kteří mají zkušenosti s úspěchem a jak se k němu dostat, nebo jinak budou vědět kdy set, jak pečovat a kdy sklízet, čímž Vás krásně navedou k velmi dobrému výsledku. Nebojte, ale nebudete na nich závislí. Zachováte si svou samostatnost a navíc získáte jistotu, že kroky které děláte, jsou v souladu s Vašimi záměry. Karty radí, abyste se neobávaly nových možností, jen je uchopily tak, jak přijdou a využily je.

Osudové číslo 3
Pro Vás, Trojky, bude únor měsícem vyčkávání na lepší příležitost. Vůbec se svému postoji bránit nebudete, protože stejnak byste se vydaly na cestu, jež by neměla určitý cíl, což by Vás mohlo přivést do slepé uličky. Určitě nyní bude lepší jen naslouchat a hledat odpovědi, než někam naslepo vyrážet. Takže spíše počítejte s klidným měsícem, při kterém se můžete věnovat věcem, které již jsou a to nové, nechte na lepší dobu. Procházíte změnou, ale nemusíte něco tlačit někam, když nevíte kam.

Osudové číslo 4
Čtyřky, Vy v únoru budete muset hájit to, čeho jste dosud dosáhly. Nenechte si vzít to, co už máte, protože je to pro Vás opravdu dobré a perspektivní. Ti, co Vás ohrožují, si jednak nemohou brát něco, co není jejich, a pak také musí hledat svůj směr, svůj cíl, místo toho, aby se přiživovali na věcech druhých. Nepochybujte. To na čem pracujete, má potenciál, a i když si na tom budete pracovat sami, nemůžete, Čtyřky, prohrát. Nebojte se třeba udělat změnu, kterou byste svou věc ještě lépe podpořily.

Osudové číslo 5
Copak si to, Pětky, taháte do února? Nějaká lítost, zklamání, výsledek, který jste nechtěly? Tak honem hlavu vzhůru, protože jestliže jste nezískaly požadované, pak věřte, že to je to nejlepší, co Vás mohlo potkat, a jen změňte pohled na danou věc, najděte na tom to dobré. A pak můžete s vavřínovým věncem vítězů začít pracovat na něčem novém, neokoukaném a perspektivním. Odvážně řešte svou situaci, máte vše, co je k tomu třeba.

Osudové číslo 6
Šestky, žádné strachy, žádný pláč! Není čeho litovat nebo zpytovat své svědomí. Každý člověk dělá v danou chvíli to, co považuje za nejlepší, s informacemi a prostředky, jež má k dispozici. A to si potřebujete uvědomit. Získat nadhled a víru ve správné konání své či druhých. Jestliže chtějí jít svou cestou, s láskou jim to umožněte, protože i když se to nezdá, tak se i Vám otevřenou dveře k netušené budoucnosti. A jestli je někdo opravdu schopný čisté lásky, pak jste to jen Vy, Šestky, nezapomínejte na to.

Osudové číslo 7
Sedmičky, Vy se snažíte učinit ve svém životě změnu a zatím o ní máte pochybnosti. Samozřejmě, dopředu nikdo nevidí, ale to by pak nebyla ta budoucnost nikterak zajímavá. Takže sedmičková, únorová změna je to pravé a z nastoupené cesty byste neměly uhýbat. S každým dalším krokem totiž budete získávat jistotu, ale i vizi, kam dál směřovat. Druhé snadno nadchnete, těžší bude jejich zápal udržet, stejně tak, jako jaký si pořádek, postup, kterým by se mělo postupovat. Ale ani tak „neházejte flintu do žita“. Když vytrváte, koncem měsíce problémy jakoby samy zmizí, prostě najde se cesta, jež Vám bude blízká a bude směřovat k těm lepším zítřkům.

Osudové číslo 8
Osmičky, myslíte si, že jste za vodou? Pak únor Vám ukáže, že ještě na velké oslavy čas není. V první řadě to bude chtít jiný pohled, odstup, ale také setrvání tam, kde jste byly dosud. Nebojujte, i tady stále zůstává naděje k zásadnímu posunu. Určitě zde bude prostor a ochota si o věci popovídat, ale nepropadejte emocím, teď to chce mít hlavu na krku. A i když v průběhu února nenajdete cestu dál, tak ji nehledejte. Jen se postavte k věci jinak, opravdu nový pohled, jiný způsob může přinést i to, o co již dlouho usilujete.

Osudové číslo 9
Devítky, pro Vás bude letošní únor také těžší, než byste si přály. Ale zase na druhou stranu se může Vaše věc opravdu vyhrotit tak, že Vám pomůže se pohnout. Takže jsou tu energie, které přináší hádky, konfrontace, ubližování. Cítíte se bezmocné? Pak se jen dobře rozhlížejte. Pozor však na to, že se může „pochlapit“ i někdo, od koho to nečekáte. Tak či tak, by Vám to mělo pomoci v tom, abyste se pohnuly vpřed, a to, co už opravdu nemá možnost růst, nechaly za sebou. I Vy potřebujete začít přistupovat k věci jinak, abyste neuvázly na dlouhou dobu tam, kde nechcete.