Říjen 2018

Říjen bude takovým přechodem mezi létem a podzimem (či zimou) a my se opravdu budeme muset rozloučit s uvolněností, které nám letošní letní období přineslo a zcela se postavit čelem a zodpovědně energiím a dění současným. A „realita“ nás přistihne nepřipravené, takže budeme muset rychle vystřízlivět a chopit se i věcí, které jsme dosud odsouvali na vedlejší kolej. Samozřejmě i při takové změně, bychom si měli uchovat hlavu na krku a otěže svého života ve svých rukách. Nějaké konstruktivní výsledky však od října očekávat nemůžeme, možná tak jen touhu po další dovolené. Ačkoliv nás teď bude řídit pouze hlava, karta radí, abychom ani tak nedělali nic, proti svému přesvědčení, nic takového, co by nekorespondovalo se zájmem našeho srdce.

Mandala na říjen 2018

Osudové číslo 1
Jedničky, doufám, že jste si dobrodružství nespletly s válkou, protože energie naznačují, že jste překročily hranice a teď máte co „žehlit“, prostě to chcete jinak. Tento měsíc by Vám měl poskytnout prostor se více řídit citem, zvlášť když uvidíte, jak to kolem Vás doslova vře. To Vás posune k láskyplnějšímu naladění a k lidem, kteří to chtějí také jiné, navzdory jakýmkoli energiím. Jít proti svým pudům, Vám ukáže tu správnou cestu a Vy můžete říjnovou změnu pojmout jako celkovou transformaci svého bytí, když do toho vložíte ty správné úmysly.

Osudové číslo 2
Dvojky, Vy potřebujete s něčím pohnout, víte s čím a jste připraveny použít třeba i negativní manipulace k tomu, abyste dosáhly svého. No, i pro Vás to tak bude zkouška, na co máte naturel a co už je za hranicí čehokoli přijatelného. Navíc, okolí si od Vás tak vytvoří odstup a zapíšete se v jejich očích jako někdo, kdo není takový, jaký býval. Z takové „šlamastyky“ budete potřebovat, aby Vám někdo pomohl, tak si nerozezlete všechny kolem. Změna se dá uskutečnit i bez dramat.

Osudové číslo 3
Trojky, Vy na takto náročný měsíc chcete jít chytře, jen abyste byly vítězi, za každou cenu, i když to bude znamenat někoho oblafnout nebo ošidit. Energie „neenergie“ Vy si užívat chcete a budete, protože jste přesvědčené, že si to zasloužíte a to hned. Ale i Vás říjen ovlivní a Vy se z výsluní svého ega budete muset přesunout do ústraní a důkladně popřemýšlet, jak dál. Ono, ego dokáže ujít dlouhou cestu, ale nikdy není spokojeno a i Vy budete toužit o něčem, co má větší cenu, než jen sebeuspokojení.

Osudové číslo 4
Čtyřky, Vy v říjnu máte osobní zájmy splnit si svůj sen, i když to znamená riskovat či absolvovat něco, co může stát opravdu hodně. Ale berete to jako jedinou možnost si v životě udělat pořádek. To Vás také motivuje se k věci postavit aktivně. Vy ani nikdo jiný neví, jak to dopadne, a teď opravdu není nutné lpět na výsledku, podstatné je, že uděláte to správné a pak už se věci budou dít, tak jak je pro Vás důležité. Nezapomeňte, že důvodem k těmto krokům je úmysl, dát si život do pořádku.

Osudové číslo 5
I pro Vás, Pětky, bude říjen měsícem změn, ale protože změna je synonymem, pro číslo pět, tak Vy si to užijete s lehkostí, nadšením a rychlostí, že ani nebudete mít čas, nad něčím dlouze rozjímat. Změna je život, tak si tento měsíc prožijete, jako by Vám byl dělán na míru.

Osudové číslo 6 Šestky, v říjnu budete hledat smysl toho, proč děláte to, co děláte, ať už se to týká práce, vztahů či třeba koníčků. Máte totiž dojem, že neustále někde začínáte, ale pak to nezužitkujete tak, jak k Vám informace, zkušenosti přichází. Prostě už potřebujete od teorie přejít k praxi, udělat z toho všeho něco hmatatelného. Příležitost k tomu bude. Ta Vaše říjnová změna bude tedy spočívat v tom, že se chopíte příležitosti a uděláte něco, co bude za Vámi vidět.

Osudové číslo 7
Sedmičky, Vám do cesty fouká silný a chladný protivítr a jen pokud se otevřete, půjdete strázni vstříc sebejistě a s optimismem, doslova zapálíte se pro věc, pak i když chvílemi nebudete vědět, jestli jdete stále ještě správnou cestou, tak jen tak můžete opět pod nohama získat pevnou půdu. To, co včera ještě nebylo vůbec jasné, Vaší aktivitou a rozhodností pomůže vyřešit i to, co bylo dosud jedním velkým otazníkem. Chopte se své síly, vědomostí a dovedností a zvládnete cokoli.

Osudové číslo 8
Osmičky, Vy se teď budete muset uskromnit, ať už se to týká financí, zájmů či plánů, prostě teď není co investovat a vy si budete na lepší energie chvíli počkat. Je to ale skvělý čas v sobě pěstovat trpělivost a lásku, protože takové období nebude trvat na věky a když „období sucha“ využijete k nasměrování se na sebe sama, pak budete připravené na lepší časy. Nesnažte se zvládnout nezvladatelné. Proč byste to měly být stále Vy, kdo dře „jako soumar“. Způsobily byste si jen stres… a nebojte se, všechno je a bude v pořádku.

Osudové číslo 9
Devítky, začneme od konce: Uberte! Opět jdete hlavou proti zdi, opět, chcete všechno, ale vlastně nevíte, co to je a i kdybyste opravdu všechno dostaly, spadlo Vám to do klína, stejně šťastné nebudete. Čím víc budete na věci tlačit, tím si omezíte možnosti. Proto: Uberte! Zvolněte, zklidněte se, stáhnete se. Nemusíte být vždy na výsluní a teď by Vám to tam ani nesvědčilo. Teď to chce opravdu přenechat první řadu jiným a Vy si najděte svůj kout, kde naleznete klid na soustředění a rozjímání, jak a co dál.