Leden 2018

Měsíc leden si nese energie nových impulsů, nových nadějí, chuť něco podniknout, něco, co zcela koresponduje s našimi pocity. Na tenhle měsíc jsme dost dobře připravení, a protože nezapomínáme na zkušenosti z předchozích období, tak se do ničeho nemáme v úmyslu vrhat po hlavě. Již tento měsíc budeme vnímat, že všechno má dvě stránky a nelze zanedbávat ani jednu z nich. Přece jen bychom neměli zapomínat, že se z numerologického hlediska jedná o jedničkový měsíc v dvojkovém roce, což je naprostý protiklad. Projevit by se tento fakt měl v kontaktu s druhými lidmi. Jednička povede k osobním zájmům, sobectví, prosazování sebe sama, což může vyvolat konflikty, na víc takové, kde nikdo nevyhraje, bude jen mnoho poražených. Takže takovou tou správnou cestou, jak zvládnout leden roku 2018, bude soustředit se na své cíle a na sebe sama, ale s ohledem na budoucnost, v které budou figurovat i další lidé, z čehož plyne, že zdravé sebevědomí ano, ale zamindrákované sobce v nás v lednu schováme do skříně (ono se nám třeba někdy hodí, ale teď ne). Ono jde totiž o to, že si nyní pokládáme základní kámen celého roku a jistě nechceme, aby naše budoucnost stála na chabých základech.

Mandala na leden 2018

Osudové číslo 1
Jedničky, Vy nevstupuje do nového roku s optimismem a v pohodové atmosféře, ale zkuste se kolem sebe rozhlédnout a nalézt v sobě opět rovnováhu a jistotu a hned se Vám do cesty přižene slibná příležitost. Jistota, to bude Vaše téma tohoto ledna, protože máte potřebu něčeho zajištěného a ono přichází jen to, co skýtá příslib něčeho zajímavého, ale… Zapomeňte na své „ale“, odložte strach a pochybnosti a přijměte to, co přichází, protože to Vás během prvního měsíce může přivést na stupně vítězů. Karty vysloveně radí, odložit vše, co už má být za Vámi, chopit se iniciativně své příležitosti a jít tam, kam Vás to vede.

Osudové číslo 2
Pro Vás, Dvojky, nastává tímto lednem Váš rok a plně si to uvědomujete a jste připravené jít si za svým, protože příhodnější doba zase nastane až, až… Nenechte se ani odradit jedničkovým měsícem, jenž Vás bude poněkud blokovat v rozletu. Ale Vy nyní létat nikam nemusíte, protože potřebujete budovat základy domácího štěstí, jinak řečeno pracovat na svém zázemí. To je to, co Vám může doslova vynést zisk, s kterým budete moci počítat do budoucna. Rada karet je tedy naprosto jednoduchá… dělejte to, co děláte rády, co Vás těší.

Osudové číslo 3
Trojky, v tomto měsíci vnímáte své nadějné vyhlídky do daleké budoucnosti. Otázka zní, zda jim věnujete dostatek energie, aby se uskutečnily, nebo se oddáte zábavě a budete oslavovat to, že máte své nadějné vyhlídky. Ano, chápete to dobře, s tím na konci měsíce bude z nadějných vyhlídek jen marnost a draze zaplacená zábava. Tady tedy k lepšímu výsledku povede jen jedna cesta, zpomalit, ale i tak vzít pevně do rukou své věci a začít je realizovat. Neměly byste zapomínat na smysl svého konání a zapomeňte na to, že za Vás v lednu někdo něco udělá, nebo že se to dá tak nějak „ošulit“. Anebo dá, ale Vy pak nebudete vítězem.

Osudové číslo 4
Čtyřky, Vy víte, co se chystáte podniknout a jak si to užít. Na počátku bude vše vypadat nadmíru dobře, samy se chopíte iniciativně příležitosti, využijete všechny dostupné prostředky, poradíte si s každým problémem. A to všechno, protože to máte již skvěle vymyšlené, naplánované a věříte sobě i svému projektu. Nedejte se však odradit náročností. Celým smyslem Vaší záležitosti je dát věci popořádku a to pěkně od základů a posunout se dál. Jestliže na toto zapomenete, pak nejen že své představy neuskutečníte, ale přijdete i o to, co jste měly doposud. Buďte trpělivé a nečiňte nic násilím.

Osudové číslo 5
Pětky, Vám se do ledna, a potažmo do nového roku, ani nechce vstupovat, i když víte, že ho přeskočit nelze. Ale velmi rychle zjistíte, že je všechno jinak a mnohem lépe, než jak jste očekávaly. Což velice rychle napraví Vaší náladu a pustíte se do nového dobrodružství zvané rok 2018. Hnedle totiž zjistíte, že to zase až taková nuda nebude a ještě můžete dosáhnout cíle dřív, než byste kdy předpokládaly. Ale zase nešlapejte na plyn moc zhurta, teď to chce stát nohama na zemi a pracovat na tom, co se ukazuje jako nezbytné.

Osudové číslo 6
Šestky, Vy se potřebujete v tom letošním lednu nejprve zorientovat a nalézt v něm smysl a směr, kterým se budete chtít pustit. Dopřejte si trochu svobody a nedávejte výsledku takový význam, když jste teprve na začátku. Pro Vás nyní platí „čím víc svobody, tím víc možností“. Takto Vám všechno bude zapadat do sebe jako kolečka v hodinkách a získáte přesně to, o co nejvíce stojíte, tedy vyladění vztahů s druhými, i s těmi, co se dosud domluvit nedalo. Zachovejte si důvěru a nescházejte ze své cesty… tak Vám radí karty.

Osudové číslo 7
Sedmičky, i Vy si potřebujete nejprve něco vyjasnit, vyříkat, prostě vyčistit vzduch, abyste si uvolnily cestu vpřed. A to by mělo opravdu skvěle zabrat, protože jakmile si uklidíte stůl, obrazně řečeno, hned je tam prostor pro něco zajímavějšího se slibnou budoucností. Jakmile toto učiníte, budete opět vidět svou cestu v jasných barvách a o svém cíli již nebudete pochybovat, navíc ho snadno dosáhnete. Karty radí, abyste se nenechaly odradit maličkostmi, ale soustředily se na velké cíle.

Osudové číslo 8
Osmičky, Vám první měsíc tohoto roku nebude začínat v příznivých energiích, protože se nejprve budete muset stáhnout, abyste počkaly na lepší vítr. Zaměřte se tedy na své slabší stránky a omezení, a řešte je. Neznamená to však, abyste opouštěly své vize a záměry, ty si uchovejte a dejte se do kupy. Jakmile to zvládnete, začnou se dít divy a otevřou se Vám dveře k netušeným zítřkům, navíc se vše vyrovná. Žádný stres, hezky v klidu a s důvěrou jděte za svým, jen s malou zastávkou na pohled do mapy.

Osudové číslo 9
A Vy, Devítky, budete mít hned od prvních dnů měsíce pěkně napilno, protože opět stojíte na začátku a je na Vás, jakou si vytvoříte svou další budoucnost. Zatím karty naznačují lehkomyslný přístup, spíše rozhlížení, než konání, ale okolnosti Vás postaví před nutnost zaujmout jasný postoj a učinit rozhodnutí, i když nebude na čem stavět. Proto je potřeba změnit svůj postoj, abyste si vytvořily samy své energie takové, které Vám pomohou ujasnit si své záměry a pevně si vytyčit svou cestu.