Duben 2018

V dubnu, ať už se vydáme jakoukoli cestou, neměli bychom zapomínat, že se za všechno platí, a tudíž opravdu zodpovědně každý krok předem promyslet a uvážit, jestli opravdu jdeme tam, kam chceme. To víte, je to měsíc ovlivněný číslem čtyři, což znamená, že všechno musí mít svůj řád, svá pravidla a nelze kohokoli jakkoli poškodit, ale všechno udělat více než poctivě. Už Vás přešla chuť na duben?:-) Nebojte se a nelpěte na zajetých pořádcích. Je duben – jaro – takže to znamená jarní úklid a jistě víte, jak se skvěle dýchá, když uvolníte prostor ve skříních nebo vyperete záclony… mít křídla, tak jistě v tak volném, vonném prostoru létáte.:-) A naše životy a to v nás je úplně to samé. Stačí trochu pouklízet, uvolnit prostor a hned se nám ten prostor otevírá k dalšímu rozvoji. Zodpovědnost, úklid, práce… to zní hrozně, ale duben je skvělý čas pro takovou činnost a navíc nás bude těšit něco takové podnikat, zkusit něco nového vytvořit kolem sebe, ale i v sobě. Konec měsíc nám ale jasně ukáže, jak nám takový přístup svědčí a proč to vlastně děláme. A jestli je už nyní něco jisté, pak nás to pochopení opravdu bude těšit.:-)

Mandala na duben 2018

Osudové číslo 1
Duben pro Vás, Jedničky, má být měsícem překonání a posunutí se na novou úroveň. K tomu je třeba samozřejmě užít všech svých vědomostí, zkušeností zvládnout to, co přijde. Vzhledem k tomu, že to přicházející má být zajímavé, nové, tak Vás dubnové zkoušení nadchne a potěší. Počítejte však s tím, že zkoušející (duben) od Vás chce fakta, logiku a přímočaré postupy. I tak jste ale na vlně úspěšného zakončení a dosažení plánovaných cílů. Na Vaší cestě Vám rovnováhu pomůže udržet, když se bude řídit svým srdcem a nebudete se obávat učinit rozhodnutí.
Osudové číslo 2
Dvojky, zvládli jste letošní březen a teď svou budoucnost vidíte už jen jako velmi úspěšné období. Neschází Vám odvaha dát se novou cestou, kterou jste si vytyčily a míříte neochvějně vpřed. Ale opatrnost je opravdu na místě. Vaše okolí, ať už je to ze závisti, potřeby Vás ovládat nebo prostě mít na Vás navrch Vám vysloveně bude házet klacky pod nohy, vyvolávat konflikty a domluvit se s ním nebude zárukou, že nějaké dohody platí. Samozřejmě, můžete hned vzít zpátečku nebo si také jen dáte pozor a změníte děj, ale ne svou cestu. I pro Vás platí, že jen Vaše srdce je ten jediný správný rádce, jak pokračovat dál ve skvěle vytyčené trase, aniž byste couvly nebo se vzdaly.
Osudové číslo 3
Pro Vás, Trojky, je duben skvělou šancí dosáhnout pocitu štěstí, naplnění. Na nic netlačte, teď jde o to, nechat vše dozrát a jen sklízet zasloužené. Aha, nevíte, jestli je to pro Vás dobré, jestli Vás to nezkazí nebo něco nepokazíte Vy sami. Nechtějte dosáhnout všeho, dosáhněte toho, co Vám dělá radost, a pak se nemůžete mýlit. Nenechte se zlákat lákavým pozlátkem, berte to, co Vaše srdce potěší.
Osudové číslo 4
Čtyřky, „Váš“ měsíc Vám přináší příležitost, jak vydělat nějaké peníze na víc nebo rozšířit zajištění stávajícího portfolia. Protože s Vámi energie dubna úzce korespondují, vrhnete se po hlavě do aktivit, které máte naplánované. Pozor však na únavu, abyste neodpadly před cílem. A to by byla škoda, protože cíl má vysloveně zářné vyhlídky a takového úspěchu, jako v letošním dubnu jste už dlouho nedosáhly. Samozřejmě se počítá s tím, že jste si vše předem promyslely, a když ne, dopřejte si čas, si své kroky a směry v klidu rozvážit, ať ty dubnové energie zužitkujete beze zbytku.
Osudové číslo 5
Pětky, ani v dubnu se nemáte v plánu zastavit a odpočívat nebo na něco čekat, prostě aktivita, zájem, realizace nápadů je to, co budete realizovat tento měsíc. Neděláte si starosti, prostě víte co, jak, proč chcete a děláte a nic Vás neodradí. Ono Vás vlastně ani odrazovat nebude, naopak impulsy zvenčí budu inspirativní a lákavé, takže to, čeho chcete dosáhnout, snadno dosáhnete. Držte se své cesty a neohlížejte se, štěstí leží před Vámi.
Osudové číslo 6
Šestky, schází Vám pevná půda pod nohama nebo alespoň pocit jistoty? Nehledejte je u druhých, alespoň ne nyní v dubnu. U druhých najdete jen vypočítavost, odpor a zlobu. Nyní se dá říct, že na svém štěstí můžete mít zásluhy jen Vy sami, protože jak se budete spoléhat na své okolí, pak také počítejte, že Vám to udělá víc, než jen vrásky na čele. Ono, možná to nevíte, ale Vám neschází vědomosti, dovednosti či zkušenosti, abyste své věci zvládly bez pomoci kohokoli jiného.
Osudové číslo 7
Sedmičky, jestli doteď něco nešlo tak, jak jste si představovaly, pak duben by Vám měl pomoci posunout se tam, kde chcete být. Nenechte se však ukolébat počáteční lehkostí, a nezapomeňte, že ve Vašem případě nyní platí „štěstí přeje vytrvalým“ a také se spoléhejte spíše na sebe, než na druhé. Ne, že by vám nechtěli pomoci, ale spíš nebudou vědět, jak Vám pomoci. Pokud si konkrétně nedokážete říct o pomoc, raději si pomožte sami, jinak se Vám všechno zkomplikuje a vy uváznete, všechno se hodně zkomplikuje. Takže nyní je Vaše cesta opravdu jen Vaše a záleží jen na Vás, jakého výsledku dosáhnete.
Osudové číslo 8
Osmičky, Vy se vysloveně na duben těšíte a očekáváte, že se konečně věci dají do pohybu. Pro své záměry a cíle jste nadšení, věříte jim, jste motivované a přesvědčené, že jdete správnou cestou. Jestliže se k nim postavíte i jako k výzvám a samy ukážete, jaké máte schopnosti, možnosti a vytrvalost, pak dosáhnete přesně takové mety, které je za příznivých energií možno dosáhnout. Na poctivý přístup Vás, Osmičky, upozorňovat nemusím, je Vám vlastní, tak jen přidejte špetku sebedůvěry a víry a jděte se za svým štěstím.
Osudové číslo 9
Ledy se pohnou, i když ne tím směrem, který jste si, Devítky, představovaly. Ale nějaký pohyb je stále lepší, než žádný pohyb, takže se chopíte příležitosti, ať je jakákoli. Jenže počítejte ještě s tvrdou prací a také tedy větším množstvím času, který svým snažením strávíte. A výsledek? Nevalný. Nesnažte se však vyhrát za každou cenu… mohlo by Vás stát opravdu mnoho. Možná se jen nedokážete odpoutat od věcí minulých a točíte se tedy v kruhu. Což znamená se zastavit svůj kolotoč a vystoupit z něho, ať už to znamená cokoli.