Červenec 2018

Do prázdnin a na červenec se díváme s nebývalým optimismem, prostě že budeme dělat to, co chceme, to co plánujeme a ještě to všechno vyjde, jak si představujeme. Takového rozpoložení jen víc! Je přesně vidět, že vložit do něčeho nadšení, odhodlání a chuť, krásně ovlivňuje energie. Při pohledu na ty karty si říkám, že konečně vesmírné intervence padají na úrodnou půdu ;-)… my už víme, že máme k „myšlení“ také srdce! Ale možná na sebe klademe víc, než jsme zatím schopní a neumíme ještě přijímat tolik dobra, které sami vytvoříme. Takže navzdory úžasnému měsíci, pozitivním energiím a našim nadějím, konec měsíce okořeníme hořkým pohledem. Budeme mít pocit, že i když „dobrý“, tak ne nejlepší, ale to jen proto, že se zapomeneme dívat kolem sebe a ty naše produktivní hlavinky opět nasadí červíka, který musí všechno kritizovat. Teď asi napíšu něco, co bude lidem připadat nesmyslné, ale karty prostě radí, abychom to své srdce, duši, intuici, postavili nohama na zem… víc radit nebudeme, spíš písněte Vy, jak jste se s tím popasovali.:-)

Mandalka-nemandalka na červenec 2018

Osudové číslo 1
Jedničky, pro Vás je nyní důležitý projekt, který Vás má zajistit na dlouhou dobu, ale samy do toho jdete, jako byste chtěly házet klacky samy sobě pod nohy a ještě se politovaly, jak Vám není přáno. Ale nyní jste opravdu jediní „škodíci“ Vy. Projekt má potenciál, pomoc je po ruce, ale Vy teď potřebujete všechno brzdit a tak výsledek bude takový, jaký očekáváte. Zkuste se k tomu postavit úplně jinak, nebraňte se štěstí, a ono to půjde.

Osudové číslo 2
Zato Vy Dvojky, už víte co, jak a kam a pomalu, ale jistě si vedete svou věc k velmi dobrému výsledku. Nenechte se odradit „rozumem“, řiďte se jím, jen v rozhodnutích, která Vás vedou vpřed, protože i s ním k Vám přichází nádherná šance získat, dosáhnout toho, o co už dlouho usilujete. Nenechte si teď do ničeho mluvit, Vy už jste si svou červencovou cestu vytyčily a to dost dobře.

Osudové číslo 3
Když se nedaří, tak buď můžeme obrátit, nebo se tomu postavit čelem. Vám, Trojky, pomůže rozzlobení k tomu, abyste se svými energiemi pohnuly, a musím říct, že správným směrem. Jestliže jste dosud měly pocit, že jste ztratily naději, pak ji nyní hledejte v sobě. Protože tam je ta síla, ta chuť, ten směr a také ten cíl… a tím cílem je Vaše víra a zdravá sebedůvěra. Jděte si za ní!

Osudové číslo 4
Výzva je zdravá forma boje, a Vy to Čtyřky víte, takže se chopíte toho, co je pro Vás momentálně důležité a samy si zamícháte kartami tak, aby se to začalo pěkně hýbat a Vy mohly důsledně pracovat na svém. Nenechte se vystrašit škarohlídy, to je opravdu jen jejich pohled, protože Vy víte, co má smysl a jak a co dělat.

Osudové číslo 5
Pětky, nějaký Váš projekt končí, dostaly jste z něho všechno, co bylo možné a teď je na čase jít za něčím novým. Nemusíte vůbec ničeho litovat, otevírají se Vám dveře k novým zkušenostem, zážitkům a zábavě, kterou dokážete nalézt v čemkoli, co k Vám přichází. Užívejte si, ale nepodstupujte nic, za co byste nedaly ruku do ohně.

Osudové číslo 6
Jestliže někdo dokáže využít červencových energií, pak jste to Vy Šestky. Co přijde, uchopíte, pochopíte a užijete… a budete za hvězdu. K tomu není co dodat. Snad jen pro ostatní…držte se v červenci šestek a svezte se s nimi na vlně (není to sobecké, šestky rády sdílejí) ;-).

Osudové číslo 7
Sedmičky, Vy máte všechny dveře otevřené, ale… do kterých vstoupit? Teď naslouchejte jen své intuici a nelamte nic násilím, třeba se i stáhněte z hlavní scény. Držte se svého, ať Vám to zůstane a není vše jen pro zlost. Chce to jiný přístup, jiný pohled, a jinou taktiku jak postupovat dál. Ve své podstatě to víte, tak se rozhodujte v souladu se svým srdcem.

Osudové číslo 8
Osmičky, Váš červenec bude o hledání, o hledání správné cesty, ale i o hledání smyslu či důvěry (sebedůvěry). Jasně, Vy víte, co je Vaším záměrem, ale stále jste v rovině snění a teoretizování. Takže možná budete hledat odvahu, možná jiný směr či způsob, jak teorii převést v praxi. Žádné utíkání, cíl je správný, jen to chce na to jít jinak, ale karty radí „Hlavně už jděte!“

Osudové číslo 9
I Vy, Devítky, chcete z července získat, co se dá, ale složte zbraně. Ne vše se musí dělat silou. Možná máte dojem, že jste v útoku, ale přitom se jen bráníte a těžko rozeznáváte, co je pro Vás dobré. Rozhlédněte se kolem sebe, takhle dobře jste se už dlouho neměly, tak dejte klid zbraním a najděte svou rovnováhu, i tak to totiž jde vyhrát.