Červen 2018

Červen má za úkol pomoci nám udělat v tom všem, co jsme zatím od počátku roku vytvořili, pořádek, vzít to do svých rukou a jasně realizovat to, co je naším cílem. Ale hezky sami, jestliže mi chceme být vítězi svého života, pak to nemůžeme delegovat na nic a nikoho jiného. Pozici a vyhlídky, tedy podmínky, máme v červnu více než příznivé. Na nás je, abychom si udrželi rovnováhu mezi výdejem a příjmem energií, aby se na všech úrovních docházelo k pokroku a hlavně k posunu vpřed. Abychom se nyní plynule posunuli vpřed, bude dobré udělat ten krok nebo skok, i když to bude obnášet určité riziko. Nyní máme jedinečnou příležitost vložit energie do smysluplného záměru. Jak toho využijete?

Mandala na červen 2018

Osudové číslo 1
Jedničky, máte pocit, že musíte udělat něco ošklivého, nedobrého a ne to, co skutečně chcete? Máte dojem, že děláte jen to, co musíte, mělybyste? Není v tom žádné potěšení, ani uspokojení. Pak zvolněte. Opravdu se zastavte, sedněte si a chvíli nedělejte vůbec nic. Potřebujete to. Pro Vás v červnu platí: „Kdo nic nedělá, udělá dobře.“ Jde o to, že nejprve potřebuje nalézt svůj směr, ujasnit si, kam svou energii budete i nadále vkládat a pak jít a dát se tím směrem, který Vám pomůže se posunout dál, tam kde je to Vaše, kde se nic nemusí, ale kde je potěšení se angažovat. Stále je to o energiích… jaké vytváříte, vysíláte a přijímáte.

Osudové číslo 2
Dvojky, už do toho opravdu řízněte, ať už ty okovy, ať už mají jakoukoli podobu, uvolníte. I když to nepůjde bez úsilí, aktivity, velké dávky Vaší energie, pak výchozí bod je pro Vás příznivý a dokážete se svými výzvami popasovat. Chce to jen jasný cíl, rozhodnost a nezapomenout, že máte svou hlavu na krku, která je dost dobře použitelná. Uvolněte se, to staré už je za Vámi a nové, vhodné pro prozkoumání a nové zaměření před Vámi. Jakmile se toho chopíte, zažijete ten úžasný pocit, když si jde člověk za svým, jaké je prosperovat ze sebe, a jak z toho mají užitek i druzí.

Osudové číslo 3
Trojky, v červnu máte na výběr z mnoha příležitostí. Některé budou na Vás příliš zavazující, tak spíše využijete ty s nejistou budoucností. Bude to však znamenat dát se do boje, v kterém nemůžete zvítězit. Teď musíte počítat se ztrátami, s tím že se dostanete do konfliktu, ať už s druhými, ale také se svými přesvědčeními. Každopádně Vám červen pomůže poznat své hranice, fyzické, psychické, morální a o to víc poznáte touhy svého srdce. Někdy bojovat je na místě, ale nezapomeňte, že by měl mít smysl a slušnost, nebo pak už je to jen sprostá válka, v které není vítězů.

Osudové číslo 4
Čtyřky, Vy v červnu, ať už máte za cíl cokoli, máte bezproblémovou cestu se k němu dostat. Když do toho půjdete aktivně, kreativně, se svou vůlí, budete mít každým krokem důvod k oslavám a konečný výsledek bude více než potěšitelný. Tak dělejte to, co chcete a užívejte svých příznivých energií.

Osudové číslo 5
Pětky, víte, co chcete, rozhodnutí bylo učiněno, tak teď jen vyladit způsob, jak se k cíli dostat. Bude se Vám nabízet mnoho způsobů a možností, ale nedejte na pěkný název, vzhled či množství. Nyní pro Vás platí „není zlato, co se třpytí“. Vaše cesta červnem může být napínavá a vzrušující, ale také se může stát jen zmateným pobíháním od jednoho k druhému. Soustřeďte se, a zodpovědný přístup Vám pomůže při volbách svých kroků.

Osudové číslo 6
Šestky, přichází Váš měsíc. Už zas? Ano! Nyní vztahy půjdou stranou, ale i tak prosperita bude Vaše synonymum. Chce to jen nechat věci plynout svým přirozeným způsobem, uvolnit to, co již není potřebné a udělat to, co třeba je. Příznivé energie Vám pomohou i v tom, abyste si pojistily dosažené, aby z toho, co vytvoříte, bylo i něco trvalého. Pro Vás nyní nastává doba sklizně.

Osudové číslo 7
Sedmičky, vidíte všechno černě a možná i litujete toho, co jste udělaly, nebo neudělaly? Tak musím říct, že lítost opravdu nemá smysl. Všechno co děláte, co „se děje“, Vám nyní hodně pomáhá. Nejste to Vy, kdo o hodně přichází. Když se na to takto podíváte, pak zvednete hlavu a získáte zpět svou „šťávu“ a opět budete mít dost chutí i sil jít vpřed, za tím výsledkem, který Vám poskytne to patřičné uspokojení. Možná jste na čas ztratily smysl, možná smysl všeho, ale věřte, že smysl to má vždy, i když ho někdy nevidíme.

Osudové číslo 8
Osmičky, vím, že se Vám nelíbí, když něco nemůžete samy ovlivnit, nedělá Vám to radost a budoucnost je nyní pro Vás opravdu nejistá. Nejprve totiž musíte překročit svůj stín, udělat něco, co Vám není podobné, abyste mohly konečně jít vpřed. Je dobré, že víte, co chcete, protože když ještě do toho vložíte srdce, pak se konečně pohnete vpřed. Bez srdce to nyní nepůjde.

Osudové číslo 9
Vy jste se, devítky, nějak rozjely a letíte vpřed, aniž byste hleděly nalevo či napravo. Ale karty říkají, že to je jen póza, jenom takové „jako“ cesta vpřed. Ať už brýle na očích mají barvu jakoukoli (růžové, černé), pak stále to není ta správná barva, která by Vám ukázala reálný stav. Teď potřebujete sladit myšlenky, slova s činy. Do té doby, než se Vám toto podaří, budete stále tam, kde jste byly dosud, i když to bude třeba vypadat jinak. Vlastně jde o to, aby to, co děláte, mělo ten smysl, který od toho očekáváte, o kterém zatím jen mluvíte.