Březen 2018

V březnu si neplánujme, že bychom si dělali to, co chceme, a že toho chceme opravdu mnoho. No, možná to je ta věc, že toho chceme příliš mnoho, dost dobře ani nevíme, co to chceme. Nemyslím ve smyslu „Dám si svíčkovou nebo rajskou?“, ale „Je pro mě vhodnější svíčková nebo rajská?“. Vidíte ten rozdíl? No, nás to bude táhnout právě k tomu, co pro nás není příliš vhodné. Takže by se dalo říct, že březen bude „měsíc dobré volby“. Proto v první řadě je třeba se rozhlídnout, přemýšlet, stát nohama na zemi a nestrkat hlavu do oblak. Ono odpověď, řešení, cesta, je prakticky nasnadě, ale ono jde o tu volbu. Ostatní nás podpoří v čemkoli, v dobrém i ve zlém, takže opět rozhodujeme sami za sebe. Jestliže se však nenecháte nikým a ničím zviklat, budete aktivní, zůstaneme ve svém středu a nevrhneme se do ničeho, co je proti našemu přesvědčení, tak březnem projdeme s vavřínovým věncem kolem krku.

Mandala na březen 2018

Osudové číslo 1
Jedničky, Vy se můžete těšit, že vše, co zatím tak sice fungovalo, tak nyní to do sebe zapadne a začne dávat smysl. Vám neschází energie ani nadšení se do čehokoli pustit, najde se dost i takových, kteří Vám pomohou, i když to žádní velcí odborníci nebudou. Pro Vás bude březen tedy měsícem, který má spád a švih, a nebude nic, co by Vám nyní blokovalo cestu vpřed.

Osudové číslo 2
Pro Vás, dvojky, bude březen měsícem náročnějším. Jednak se potřebujete s něčím rozloučit, ale navíc to nebude mrzet jen Vás, ale i druhou stranu. Ale takový odchod, rozchod, konec je nanejvýš na místě, i když to bolí. To, proč to děláte však má svůj smysl a je to správné, což by Vám mohlo pomoci překlenout ten přechodný čas. Další období už bude ale časem, kdy budete muset nalézt svou novu cestu bez toho, co bylo klíčové pro to předchozí. Třeba jiný úhel pohledu, odstup Vám otevře dveře dál. A dál je na čase jít, takže se příliš neohlížejte, protože před Vámi toho je i tak dost.

Osudové číslo 3
Trojky, Vás čeká vážné rozhodnutí a krok vpřed, ale jakmile toto budete mít za sebou, pak už se povezete jen na vlně úspěchu. Prostě se dostanete přesně tam, kam Vás má to rozhodnutí, ten krůček dostat. Bude následovat spokojenost, otevře se Vám cesta k uplatnění sebe sama a v neposlední řadě také k růstu a prosperitě. Podstatné je jen nepodlehnout svému egu, ale jít si cestou svého srdce.

Osudové číslo 4
Čtyřky, Vy se můžete těšit na aktivní měsíc, ve kterém budete moci uplatnit všechny své vůdčí schopnosti. Je jedno, jestli budete vést jen sami sebe, nebo se postavíte do čela týmu, ale s klidem, rozvahou a srdcem na pravém místě budete opravdu skvělou autoritou. Že nevíte, jak, koho, kam vést? To, už je na Vás. Opravdu si můžete udělat tým jen ze sebe sama. Proč byste nemohly pracovat pro sebe, pod svým vedením? Březen je pro Vás měsícem začátku nové éry, tak se tam hezky nasměrujte, ať nepropásnete skvělou příležitost.

Osudové číslo 5
Pětky, Vy už zase vidíte nějakou svou úžasnou příležitost, ale opatrnost je na místě. Nyní není čas na litý boj, nutnost někoho překonávat, ponižovat. Jestliže byste šly touto cestou, věřte, že se to obrátí proti Vám. Chce to změnit taktiku, vystoupit z arény a odpoutat se od svých bojechtivých energií. Jiná cesta nyní pro Vás znamená nový začátek, tak se rozhlížejte a svou energii upněte k realizaci nových věcí novým způsobem. Jedině tak si nastartujete svou budoucnost v těch lepších energiích.

Osudové číslo 6
Šestky, Vy nějak vůbec netušíte, co Vás čeká a tudíž jak do tohoto měsíce vrhnout. Navíc Vás nějak přepadá podzimní únava, máte dojem, že na Vás stále někdo něco chce a na Vás nezbývá čas. Kdepak jste na takový názor přišly? Opak je totiž pravdou. Skepsi a pesimismus stranou. Vy jste šestky opravdu v procesu růstu, prosperity, náklonnosti (z Vaší i druhé strany), takže se můžete jen bavit a užívat si prvních dnů s jarním nádechem. No, dobře, tak se ještě na chvilku někam schovejte, popřemýšlejte, jaké téma bude aktuální pro další období… a pak už… vstříc lepším zítřkům!

Osudové číslo 7
Sedmičky, Vy už opět zazáříte, protože je pro Vás březen skvělou příležitostí se potkat s tím, po čem již dlouho toužíte. Ano, znamená to, se něčeho pustit, abyste si otevřely dveře k tomu, co k Vám přichází, ale tady jde opravdu jen o změnu k lepšímu, tak obavy nejsou na místě. Pak už všechno do sebe zapadne, jako klíček do zámku. Tam kam chcete, na Vás čekají, očekávají, že jim pomůžete na jejich cestě a i oni jsou připravení s Vámi spolupracovat. Takže nyní je jen na Vašem podnikatelském duchu, chytrosti a odhodlání, jak využijete to, co se Vám tak snadno nabízí.

Osudové číslo 8
Osmičky, na vás čeká nový úkol, nová cesta a to, co jste dosud považovaly za důležité je už opravdu minulostí, za kterou se vyplatí zavřít dveře. Že vyhlídky nejsou růžové? Že nemáte, sílu, kapitál, podporu? Že Vám všichni říkají, že děláte chybu? Nedejte se odradit ani sebou, ani žádnou okolností, ani jakkoli dobře míněnou radou. Jděte svou cestou. Vynaložte síly a tam, kde se zdá, že nic není, tam, kde by nikdo své štěstí nehledal, Vy ho najděte, protože Vy máte právě v březnu nalézt poklad, řešení, cestu, kterou nikdo jiný nalézt neumí a nemůže. Mějte svůj cíl, a když ho budete ztrácet ze zřetele, zastavte se a opět si jej připomeňte.

Osudové číslo 9
A devítky, Vy si opravdu nejprve rozmyslete, co je Vaším cílem, protože pro své okolí i Vesmír vysíláte dosti rozporuplné energie. Na jednu stranu usilujete o to, co odmítáte, na druhou stranu zkoušíte, co vydržíte a co vydrží jiní, a ve výsledku si tím vším házíte klacky pod nohy a všechno komplikujete. Prostě a jednoduše, březen bude pro Vás měsícem úklidu, nejen ve skříních, ale hlavně ve svých hlavách, tělech a životech. Ano, přestaňte se opíjet iluzemi a naivními představami a postavte se k okolnostem čelem, jinak se dopracujete jen k opravdu vážným problémům a starostem.