Září 2017

Takto to vypadá, že jsme se začali točit v kruhu a nikam se nehýbeme ani my, ani naše záležitosti. Jako bychom jen naoko dělali kroky, které však okamžitě bereme zpět a to způsobuje, že stojíme na místě a neuskutečňujeme to, o co stojíme. Ale září nám s tím pomůže. Jasně dá najevo, že je konec prázdnin a že je na čase vydat se vpřed. Samozřejmě to bude vyvolávat obavy. Ono kolikrát volíme staré, nepřínosné, jisté, raději, než nové, s potenciálem a nejisté. Ale opravdu tento měsíc má energie nastavené tak, abychom mohli se svými věcmi pohnout. Na nás je jen ta část, abychom si vytvořili podmínky, atmosféru, náladu takovou, aby ladila s našimi záměry. Takže pokud chceme někoho milovat, nelze na něho vrhat vražedné pohledy nebo pokud chceme někomu něco prodat, pak té věci musíme sami věřit. A hlavně dělat všechno s láskou. Ono také proč dělat něco, co nemáme rádi, že?! Jestliže vystoupíme z úkrytu, z pasivity, pak se nám neplodné období podaří ukončit a otevřít si tak dveře k prosperující době. A opět, prostě nejprve si promyslíme, co chceme, co je potřeba proto udělat, zda nás to bude těšit a pak se vydat za svým záměrem.

Mandala na září 2017

Osudové číslo 1
Září, pro Vás jedničky, bude zkouškou Vaší zdatnosti, solidnosti, ale také chuti se aktivně zapojit k dané činnosti či projektu. Určitě by Vám nemělo stát v cestě Vaše nadšení, ani jakékoli ať už fyzické či psychické omezení. Jediné, co se staví proti Vám, jsou lidé. Možná se něčeho obávají, možná přímo Vás, možná jste si nevysloužily jejich důvěru, ale určitě bude správné se k nim nestavět zády. Mohly byste se dočkat nepříjemné odvety. Ale to by byl správný prostor dořešit něco, co leží mezi Vámi, minulostí a budoucností. Právě teď je Váš skvělý čas dotáhnout věci do konce, vyčistit, co jste zanedbaly, aby se věci uvedly do rovnováhy.

Osudové číslo 2
Vás, dvojky, se září moc zamlouvat nebude, protože od Vás bude žádat, abyste zcela opustily svou podstatu a chovaly se čistě logicky, chladně, možná až egoisticky. A to vše jen proto, že jste uvízly v nepříjemné, neperspektivní pozici. Ale, i když ta perspektiva není na první pohled zřejmá, ona existuje. Samozřejmě, vše se týká lidí kolem Vás, kteří jednak úzce souvisí s Vaší situací, ale také na Vaše kroky doplácí. Sice nelze září vypustit z kalendáře, ale do života patří i nepříjemná období. Považuji za velmi motivující. Takže pro toto Vaše období mají karty jedinou radu. Dvojky, ukončete to, co už k Vám nepatří, netrapte sebe ani druhé, a najděte si cestu, jež Vám i druhým přinese radost.

Osudové číslo 3
Trojky, pro Vás tento měsíc bude obdobím probuzení, protože právě teď otevřete oči, a to, o čem jste dlouho snily, dokážete právě teď uskutečnit. Možná to bude chtít ještě pozměnit stanovisko, nenechávejte se unášet emocemi, iluzemi a naivními představami. Jen pokud budete pevně nohama stát na zeni, pak přijde ten impuls, jenž dodá Vašemu záměru energii k uskutečnění. Neuhýbejte ze své cesty, protože vede k žádanému cíli, který Vás opravdu uspokojí.

Osudové číslo 4
Pro Vás, čtyřky, bude září měsícem balancování mezi jistotou a nejistotou. Toužíte po stabilitě, ať už má podobu duševní nebo hmotnou, ale nejprve bude třeba dojít k nějakému rozhodnutí, protože možností bude opravdu dost. Přitom nic nebude chtít fungovat tak, jak potřebujete a tím pádem budete muset hledat nějaké alternativní cesty k cíli. Ale to by se podařit mělo. Postačí jen se držet tempa svého srdce a ano Vás nasměruje, čtyřky, na tu správnou cestu.

Osudové číslo 5
Pětky, Vy považujete nastávající období za krajně nebezpečné a děláte si starosti. Vaše sny, plány jsou realizovatelné, jen pokud zůstanete stát nohama na zemi. Prostě nestavět si vzdušné zámky, ale takovou pořádnou, bytelnou chalupu zvládnete. Již se déle nemusíte připravovat, přemýšlet nad tím, ale je čas vzít věc do svých rukou a mířit s nimi ke zdárnému konci. Teď obzvláště pro Vás, pětky, platí, že jste strůjci svého štěstí.

Osudové číslo 6
Pro šestky bude září měsícem, jež přinese starosti, ale určitě není na místě nechat se vyvést z rovnováhy. Pomůže se třeba poradit s odborníkem nebo někým kompetentním a hlavně nejít hlavou proti zdi. Naopak hledat místa a lidi, jež nyní zachovají klid a neustoupí, budou tou správnou inspirací a pomocí, jak ustát zářijové energie. Nezapomeňte také, šestky, že máte hlavu na svém krku. A když to nepůjde jinak, netlačte násilím něco vpřed, stáhněte se, promyslete si tu taktiku a pak opět následujte svůj cíl.

Osudové číslo 7
Sedmičky, očekávejte ochlazení, a nejen vzhledem k datu a předpovědi počasí. Na druhou stranu čerstvý vítr rozežene mlhy a vyjasní některé záležitosti, i když pohled na ně nebude potěšující. I když vyhlídky nyní nepřidávají na optimismu, přece jen příznivé okamžiky nastanou a je třeba je zachytit. Povedou totiž k možnosti, jak nepříznivé proměnit ve šťastný konec. Neodkládejte však nutné na později. Věci je třeba vyřešit nyní a Vy jste schopny to zvládnout.

Osudové číslo 8
Osmičky, tak nyní opravdu vezměte rozum do hrsti. Všechno důkladně promyslete, naplánujte, nenechte se rozptýlit a postavte se za své zájmy, i když to bude vyžadovat vytvořit boj. Jde o to, abyste se od něčeho osvobodily, něco ukončily. Podaří se Vám tak vyčistit, uklidit, zbavit se všeho, co Vás dosud omezovalo. A snad Vám nemusím připomínat, že přitom myslete na to, abyste se nezpronevěřily svému zákonu příčiny a následku, protože nyní obzvláště pro Vás platí, co zasejete, to sklidíte.

Osudové číslo 9
Devítky, Vy se můžete těšit na dobré zprávy i potěšitelné výsledky, tedy pokud víte, co chcete, co je pro Vás dobré, správné a nenecháte se tedy zlákat sladkými slovy či vidinou zisku „zadarmo“. Držte se lidí, s kterými máte co sdílet a také nechte věci, aby se nějakým způsobem děly samy, abyste si svou impulsivností zbytečně nebraly vítr z plachet. Takže pokud máte cíl, prostě jen jděte za ním.