Srpen 2017

Druhá polovina prázdnin, která začíná právě dnes, nás bude nutit být hodně venku, v přírodě, anebo nás bude těšit pracovat na zahrádkách a sklízet plody našeho jarního snažení. Samozřejmě, ne vždy ta zahrádka bude reálná. Tou zahrádkou může být náš život. A nyní sklidíme to, co jsme zaseli zjara. Ale, jak karty ukazují, ne vše již bude zralé ke sklizni. Na některé plody našeho snažení si ještě budeme muset počkat. A to, že nedostaneme všechno hned, nám bude brát vítr z plachet. Začneme pochybovat o svém snažení, o svých cílech a budeme chtít ustoupit, vzdát se. Ale možná, když si uvědomíme, že i na té skutečné zahrádce nesklízíme všechno hned a ve výběrové kvalitě, tak nás neochromí strach tak, jak karty naznačují. Takže ta zahrádka nám může být inspirací, jak se k srpnovým energiím postavit: když není ještě čas sklizně, tak počkat a dál pečovat o své výpěstky, nebo prostě jít a zasít něco jiného, co má lepší naději na dobrou úrodu. No, a když nesklidíme letos, ale až na přes rok, tak to neznamená, že je něco špatně. Karty radí každopádně změnit úhel pohledu, zaujmout jiný postoj, než jsme zvyklí nebo se od nás očekává a nalézt cestu, která nám přinese prosperitu místo strachu a pochybností.

Strom života

Osudové číslo 1
Jedničky, Vy na srpen nemáte žádné konkrétní plány nebo naopak nevíte, kam se vrtnout dřív. Proto si také myslíte, že zase všechno prorazíte hlavou. Možná by Vám pomohlo podívat se kolem sebe, jak to dělají jiní, že i když si nechávají hlavu na krku, přeci jen mají odvahu se řídit svým srdcem a nebojí se tedy podniknout něco naprosto jiného, než jsou zvyklí. Takže vlastně to, co Vám pomůže nalézt svůj směr je odvaha něco podniknout, něco dělat, převzít své věci, do svých rukou, prostě seberealizovat se. A karty radí, že i Vaše JÁ má odvážné a vřelé srdce, které Vás povede tou správnou cestou.

Osudové číslo 2
Dvojky, Vám by se mohla sklizeň, již tento měsíc dost dobře vyplatit. Že to tak nevidíte? Že nevíte, co byste sklízeli? Tak ten šátek z očí si opravdu sundejte, ať své štěstí nepropásnete. I když nemáte všechny trumfy v rukávu, tak cestu k naplnění máte otevřenou. Opravdu to je jen o tom, oprostit se od přesvědčení nebo omezení, které jste dosud vnímaly a využít veškeré své energie k dosažení cíle. Nyní máte možnost změnit koloběh osudu a nepotřebujete k tomu nic jiného, než sama sebe.

Osudové číslo 3
Trojky, Vy budete mít podle karet zajímavé období. Na jednu stranu se opravdu můžete nalézt a posunout svůj život na mnohem lepší úroveň. Ale je to stejné, jako když by Vám nestačilo, že Vás slunce hřeje, Vy si na něj musíte chtít mermomocí sáhnout… což Vás může spálit. Ono se říká, že kolikrát méně znamená více. A to platí v srpnu i pro Vás. Právě Vám pomůže, když budete hledat jinou cestu, jiný pohled nebo změníte názor, a upustíte od přílišného prosazování riskantních cílů. Nyní Vás energie spíše vedou cestou jistoty a prokázání svých opravdových schopností, než abyste hazardovaly.

Osudové číslo 4
Srpen, Vám čtyřky, přinese příležitost posunout se na vyšší úroveň. Ať už Vás čekají nějaké zkoušky, výběrová řízení nebo jen potřebujete někomu ukázat své kvality, pak Vás tento měsíc skutečně důkladně prověří a umožní Vám ukázat, co ve Vás skutečně je. Bude důležité však nezapomenout, proč usilujete právě o ten postup vpřed nebo výš. Když si svůj cíl uchováte před očima, pak se nemáte čeho bát, ať už se na své srpnové cestě potkáte s kýmkoli nebo čímkoli. No, a když to přece jen bude trochu strašidelné, pak nezapomeňte, že oplýváte rozumem a logikou, která Vám vždy pomůže neztratit hlavu.

Osudové číslo 5
Pětky, Vy si v srpnu příliš neodpočinete. Vaše záležitosti si žádají, abyste se jim plně věnovaly a hájily své zájmy. Nehrály jste dosud zcela poctivě? Nebo jste někomu umožnily, aby s Vámi hrál někdo skalou hru. Pak právě proto, nyní máte poměrně zavřené dveře, které bude nutné odemknout, prolomit či zdolat jiným způsobem. Mělo by se Vám to podařit, ale už žádné lži a podvody. Převezměte zodpovědnost, alespoň pro tento měsíc, a dejte věci do pořádku. Ať i Vaše sklizeň je hojná a poskytne Vám dobré podmínky i pro příští období.

Osudové číslo 6
Šestky, čehopak se obáváte? Nebo zatím Vám věci nevycházeli podle představ? Tak to je skvělý čas upustit, od projektů, které nemají potenciál na dobrou sklizeň… a změnit směr nebo celou cestu. Hlavně neplačte nad rozlitým mlékem a chopte se něčeho jiného. Chce to od Vás sebejistotu a dobrou taktiku, možná neotřelé nápady, a energie si změníte až neuvěřitelně. Také nic nelamte přes koleno, v klidu, trpělivě měňte směr. No, a tím získáte nový cíl, nebo paradoxně cestu k tomu cíli původnímu.

Osudové číslo 7
Sedmičky, Vám na cestu zasvítí slunce a ukáže na ten směr, který Vás povede bezpečně k cíli. Pocítíte však nutnost být obezřetní a budete usilovat o to, abyste se zbytečně nenadchly a následně hledaly jiný způsob seberealizace. I při té pozornosti však směřujte ke svému. Protože naděje na výsledky, na sklizeň je ještě daleko, ale to neznamená, že by bylo správné měnit cíle. Sama sedmička Vám ukáže Vaší cestu a Vy si jen držte otěže, abyste je měly pevně v rukách.

Osudové číslo 8
I Vy, osmičky, očekávejte aktivní období, které Vám umožní postoupit dál. Opět se procvičíte a přesvědčíte o svých schopnostech. Možná v sobě objevíte něco, co jste ještě neznaly. Jestliže vystihnete pravý čas, tak se vám opravdu otevřou dveře vpřed. Bude však také třeba něco dokončit nebo opustit, abyste na sobě nenesly neperspektivní zátěž. Přitom všem mějte na paměti, že jen srdce Vás provede všemi křižovatkami, jež Vám srpen přivede do cesty.

Osudové číslo 9
A Vy, devítky, nyní neotálejte a využijte všech dostupných prostředků, schopností a dovedností a to, o co tolik stojíte, uskutečněte. Máte kolem sebe lidi, jež Vás podpoří i vytrvalost, jež by Vás mohla dovést k cíli. Otázka zní, jestli ten cíl Vás uspokojí. Jakoby Vám nic nebylo dost dobré, jako byste neuměly přijmout byť to nejlepší, co pro Vás tento měsíc má. Pokud si samy nezačnete vážit darů, jenž se Vám dostává, pak se proti Vám obrátí i ti, co Vás na začátku podpořili. Znáte míru? Znáte hranice, jež není možné překročit, ať už ze slušnosti nebo zdravého rozumu. Pak je na místě je poznat a začít respektovat, Ať se nepřipravíte i o to, co jste měly dosud.