Říjen 2017

Tento říjen započne koncem, tedy skutečným koncem léta, sklizně a nastane krátké období vhodné k oslavám, dožínkám. Pak se energie obrátí a my se budeme cítit, jako když všechno pěkné je pryč a už nás nic dobrého nečeká. No, a pokud se nebudeme důkladně rozhlížet po příležitostech, které by nám scházející teplo a nadšení poskytly, pak se nám tento měsíc nebude vůbec líbit. Ale stačí se opravdu podívat kolem sebe. I podzim je důležité období, a jestliže se počítáme za součást přírody, pak i v chladnějším, deštivém období lze prosperovat. Když nezapomeneme na to, že my si volíme svou náladu, postoj, pohled na věc, tak jistě nepropadneme smutku a starostem. A pokud jim propadneme, tak také dobře. Protože pak v nich nebudeme jistě chtít zůstat a začneme hledat cestu, která by nám pomohla ze smutného kola ven. Nezapomínejme, že za každou tmou je světlo, stačí ho jen nalézt.

Mandala na říjen 2017

Osudové číslo 1
Jedničky počínající podzimní období Vám bude přát v uzavírání smluv, dohod a spolupráci. Vše poběží jako na drátku a samy máte chuť do nových projektů. Bude snadné přesvědčit ostatní a shodnou se s nimi. Vše, do čeho, jedničky, vstoupíte, tak máte v těch jedenatřiceti dnech října možnost dotáhnout k úspěšnému konci. No, a pokud si nejste jisté tím, co Vám karty sdělují nebo svými cíli, tak karty přidávají ještě radu na závěr: V sobě hledejte odpovědi, v sobě hledejte své záměry, a jakmile je naleznete, pochopíte, tak nemarněte čas a jděte si za svým.

Osudové číslo 2
Dvojky, stále toužíte po spolupráci, vzájemnosti, souladu se sebou, ostatními i vesmírem. Jenže říjen na Vás vyžaduje změnu. Nejprve potřebujete udělat pořádný úklid ve skříních, vztazích názorech a k tomu potřebujete klid. Neočekávejte tento měsíc nic od druhých lidí, nechte je jejich osudu a sami se chopte svých věcí. Pomůže Vám to k posílení svého sebevědomí a brzy pochopíte, proč je sebevědomí tématem Vašeho října. Důvěra v sebe je teď tou správnou cestou.

Osudové číslo 3
Trojky, Vy sice uvažujete o dosažení závratných met, ale samy se před nimi schováváte a vzdáváte jakékoli snahy jich dosáhnout. Váš říjen tedy bude o rozhodnutí. Prostě už je na čase, přestat si jen hrát nebo zaujímat nějaké pózy. Přijměte ten krok, který je třeba udělat jako výzvu a ukažte, co ve Vás je. Nesetrvávejte tam, kde Vás to omezuje, dusí a uvolněte si cestu vpřed za svým štěstím.

Osudové číslo 4
Říjen, Vás čtyřky děsí, ale teď Vám nezbude nic jiného, než se vydat právě tou nejstrašidelnější cestou. Opravdu bude nutné jít hlavou proti zdi a za své věci se postavit bez výmluv. Ačkoliv protějšek bude mít nyní výhodnou pozici, přece jen by nebylo dobré ho nechat v jistotě, že má nad Vámi navrch. Ono to totiž tak není. Tento měsíc Vám má pomoci nejenom dát věci do pořádku, ale také si zajistit své místo, kam patříte. Nejednejte však impulsivně, buďte trpělivé a vytrvalé a dotáhněte svou věc do konce.

Osudové číslo 5
I když se Vám, pětky, budou báječné příležitosti stavět samy, tak Vy je budete hledat, analyzovat a přespříliš nad nimi přemýšlet. Tím si však samy zavřete dveře ke štěstí. Je to opravdu to, co chcete tento měsíc vše promarnit, propást? Nezbude Vám nic jiného, než vzít rozum do hrsti a zvolit si svou cestu. Nezaspěte své šance, když k Vám samy přichází a vyzvedněte ten poklad, který před Vámi leží.

Osudové číslo 6
Šestky, Vy nyní oprašte svou intuici a věnujte jí realizaci svých vizí a snů. Nastává čas, že budou uskutečnitelné. Vy už jste na ně zapomněly?! Zavrhly je?! No, tak opravdu otevřete šuplíky a vytáhněte je na světlo. Že nevíte co s nimi. No, opravdu je můžete nechat ladem a říkat si, že je říjen nudným měsícem, kde se nic neděje. Nebo! I když nevíte, jak kudy a kam, tak prostě začnete. Na výsledky ještě je čas, ale podstatné je udělat, co je ve Vašich silách, abyste došly alespoň tam, kam tento měsíc umožní. Neomezujte se a nenechte se omezit, Vaše sny můžete zhmotnit.

Osudové číslo 7
Sedmičky, máte dojem, že se nic nehýbe, že jste někde uvázly? Když si vytvoříte odstup, tak uvidíte, že Váš pohled je zbytečně pesimistický. Protože pro Vás je říjen měsícem, jež by Vám měl vysloveně svědčit, potěšit Vás, pobavit Vás a navíc upevnit Vaší pozici. Můžete začít něco nového, neodmítejte žádnou pozvánku na zábavu a společenské akce. Zatím není jasné jak, ale budoucnost Vám otevírá dveře k perspektivním vyhlídkám. Nepropadejte euforii, zůstaňte nohama na zemi a budujte zodpovědně své zítřky.

Osudové číslo 8
Konečně, osmičky, všechno předchozí dění začne dávat smysl a Vy si opět začnete věřit. A tam kam se vydáte nyní, přinese spokojenost, štěstí, sklidíte opravdu to, co jste zasely, v tom dobrém smyslu slova. Vyhýbat se jakékoli příležitosti není třeba. Nehledejte jistoty, hledejte cestu. Protože právě něco, co se jeví jen jako hezký sen, může přinést hluboké naplnění a bude přesně to, co je pro Vás nyní nejdůležitější. Navíc naleznete podporu od druhých. Takže nezapomeňte na to, po čem toužíte, chcete to, je to Vás záměr, cíl a jděte tam, kam Vás srdce táhne.

Osudové číslo 9
Devítky, nyní na Vás čeká velmi důležitá meta, kterou je nutno dosáhnout, abyste si upevnily pozici, které nyní zaujímáte. K tomu nelze sedět v koutku a čekat, ale naopak se angažovat a podniknout vše, co je ve Vašich silách. Jestliže Vaše úmysly souvisí s jinými lidmi, pak můžete počítat s jejich podporou. A vůbec, to, co budete dělat s lidmi, pro lidi, tak Vám přinese uspokojení. Jestliže nemáte promyšlenou svou cestu, pak se na křižovatkách řiďte svým srdcem, samo Vás dovede tam, kam patříte.