Prosinec 2017

Na prosinec se doslova těšíme jako malé děti na Vánoce. 🙂 Má to však háček, naše nadšení si velmi rychle můžeme pokazit. Je to prostě energetické poletování od zdi ke zdi. Každý kdo pracuje s energiemi, ví, že je ideální, se držet ve svém středu, jakékoli vybočení působí problém. A právě v tomto duchu se ponese i letošní prosinec. Je jedno, zda vydáme za svátky víc, než na co máme, jestli budeme odmítat rodinná setkání, protože nikoho přece nepotřebujeme, přejíme se až k rychlé návštěvě pohotovosti nebo budeme hazardovat s výbušninami spojené s přelomem roku. Prostě tento prosinec budeme mít tendence všechno přehánět, doslova si hrát s ohněm, na který bychom si ale měly dát velký pozor. Samozřejmě v takových energiích jsme snadno zneužitelní a lákavých nabídek, jak si nás posadit na lopatu bude opravdu mnoho. K čemu jsou nám takové energie dobré, ještě když si máme užívat sounáležitost a završení roku? Prosinec z kalendáře nevygumujeme, ale je to skvělý obraz podstatného. Celý měsíc nás má upozornit na iluze, špatné myšlenky a postoje a hledání zdánlivých řešení. I když to zní jako fráze, prosinec a svátky opravdu nejsou o přehnané konzumaci jídla, věcí s velkou pompou. Umění je tomu všemu odolat a udržet se ve svém středu. Nenabádám Vás, prostřednictvím karet, k měsíčnímu půstu a poustevnictví. To je druhý extrém. Zkuste opravdu jen ten konec roku pojmout přiměřeně a hlavně tak, že Vám přinese skutečně radost, místo kupy starostí. Navíc karty v kvintesenci doporučují slušnost, poctivost a předvídavost. Protože proč máme letošní poslední měsíc právě takový, pochopíme až následně, možná, až budeme po novém roce účtovat a otevírat si dveře dál.

Mandala na prosinec 2017

Osudové číslo 1
Jedničky, Vás podle karet doběhnou prosincové energie jako první. Dejte si pozor na pokušení, ale také na to abyste nekuly pikle nebo se nenechaly do něčeho namočit. Ani to, schovat se do koutka a přečkat tohle „blbé“ období nezkoušejte. Ano, to je to od zdi ke zdi. Když však na to půjdete zcela prakticky a ověříte si spolehlivost svou i druhých, pak se z prosince vymotáte bez úhony a navíc nyní potlačená intuice Vám přece jen přiměřenou cestu ukáže.

Osudové číslo 2
Dvojky, Vy jste se rozhodly intenzivních prosincových energií využít k tomu, abyste se pohnuly vpřed nebo ze zajetých kolejí. I to je možnost, když se na to právě teď cítíte. Když pojmete tento měsíc jako prostor pro Vaši kreativitu a nenásilně ukážete co ve Vás je. Nepočítejte s podporou a nedejte se odradit, když se Vám hned na poprvé nezadaří. Rozhlížejte se kolem sebe, protože možnosti a příležitosti mohou spočívat tam, kde je neočekáváte. Nezapomínejte na správnou míru a udržte se ve svém středu.

Osudové číslo 3
Trojky, Vám bude prosinec vyhovovat, protože nemáte v plánu nic moc řešit, prostě si jen užijete to, co nyní přichází. Nechce se Vám nic přehánět, jde Vám jen o to prožít tento měsíc s lidmi, které máte rády. Dá se říct, že se distancujete od všeho, co e kolem Vás bude dít. Pro přežití prosince to pravděpodobně vystačí, ale stejně ani Vás nemine, abyste nebyly nuceny popřemýšlet jaká je vlastně z celkového pohledu Vaše cesta.

Osudové číslo 4
Čtyřky, Vy se chystáte pojmout tento měsíc, jako konec. Ať už se to týká vztahů, práce, adresy bydliště nebo čehokoli jiného, tak bez ohledu na cokoli zboříte vše potřebné, abyste se uvolnily ze sevření, které pociťujete. Tady je krásně vidět, že ne všechno špatné, je špatné vysloveně. Vám se prosincové energie vysloveně hodí a dokážete je využít k posunu vpřed. A s posledním dnem měsíce a roku dosáhnete klidu na duši a otevřete si ne dveře, ale obrovská vrata do slibné budoucnosti.

Osudové číslo 5
Pětky, tak jak je Vaší nejlepší schopností flexibilita, tak v prosinci bude ten správný čas ji využít. I Vy budete nuceny vydat se na cestu vpřed. Ať už za sebou necháte své představy, práci či lidi, je nať už za sebou necháte své představy, práci či lidi, je načase se vydat na cestu novou. Vám by se mělo podařit i z prosince získat, a je jedno zda finančně, hmotně či duševně. Jen nejednejte unáhleně. Dobře si vše promyslete, než půjdete dál.

Osudové číslo 6
Šestky, Vy mi nevěříte. J Pro Vás je jako vždy prosinec měsíc rodiny, lásky a obdarovávání, navíc si to uděláte krásné a užijete plnými doušky, ať už se okolo děje cokoli. Pokud si to nenecháte zkazit protivníky (a myslím nejen ty, co si to představují jinak, ale také ty, co jsou pěkně nebo nepěkně protivní), pak byste si měly tento měsíc užít v harmonii a rovnováze. Nenechte si to nikým zkazit.

Osudové číslo 7
Sedmičky, vidíte v tomto měsíce svou příležitost? Ano, může tam být, ale pěkně se na ní nadřete a nic nedostanete zadarmo. Ono to i tak chcete, protože mít stále štěstí, také není žádné terno a někdy skutečně vyvinout sílu a vytvořit něco samostatně má mnohem větší hodnotu, než když Vám to stále padá samo do klína. Ale projevit se budete mít prostor, druzí Vám jej ochotně vytvoří. Jestli je tohle ta správná cesta, to si budete muset ještě promyslet, ale nesnažte se něco ošidit, protože nyní můžete získat něco, v co ani nedoufáte.

Osudové číslo 8
Osmičky, Vy budete mít na výběr, ať už na začátku nebo na konci měsíce. No, na začátku si můžete poněkud obávat důsledků a těžko se Vám bude hledat správný směr. Na konci se strachu zbavíte a uvolníte se. A mezi tím? Najdete poměrně snadno řešení a bude i co slavit. Nenechte se vytrhnout ze svého středu a hledejte tu správnou cestu v klidu a v ústraní, aby Vám na ní zasvítilo alespoň malé světélko. V davech se může všechno blýskat a bude Vás to jen mást.

Osudové číslo 9
Pro Vás, devítky, nyní nekončí jen rok 2017. Je třeba odpoutat se a jít dál. Možná Vy jste připravené vystartovat, jako neřízená střela, ale tím za sebou spálíte mosty, které se mohou ještě hodit někdy příště. Počkejte. Neříkám, nedělejte to, co je nutné. Říkám, dělejte to tak, aby Vám to přineslo to, co očekáváte a přitom jste něco bezhlavě neztratily nebo draze nezaplatily.