Listopad 2017

Konečně začnou věci zapadat do sebe! Takové synonymum bychom mohly dát letošnímu listopadu. Děly se Vám zatím věci, které jste nechápali? Měli jste dojem, že je všechno vzhůru nohama? Že nic nefunguje, ať děláte, co děláte… Tak nyní dojde k pochopení… a u některých i ke smíření nebo přijetí stavu věci. Teď tu slyším text písně. „… v co věřím?“ Ano, je to všechno otázka víry… ať už dění předchozích měsíců, tak i nynější jemnější energie, jež nám dávají vydechnout. A i když dosud to tak nevypadalo, stále máte možnost následovat svou vizi, svůj záměr. Spolehněte se na své city, pocity, i když cesta nabídne i v tomto měsíci různé varianty řešení nebo se ocitnete na křižovatce. Tento měsíc nemůže o nic přijít, jen získat něco, co má svou cenu, význam a tím i Vy přijdete k jakémusi pocitu jistoty a bezpečí. Krátce by se dalo říct, že listopad v našich životech udělá pořádek.

Mandala na listopad 2017

Osudové číslo 1
Jedničky, vy se budete v listopadu cítit opravdu luxusně, jako když nyní nastal čas vyjádřit sama sebe. Pocítíte soulad se sebou i s druhými. Vše se bude točit kolem domova, rodiny a okruhu dobře známých lidí. Budete se moc realizovat v tom, co přesně patří k Vám. Jen pozor abyste se nezamotaly do svého ega, které by Vás v dalším období mohlo dovést někam, kam vůbec nechcete. Takže láska, pokora a víra je tím vodítkem k nádhernému listopadu.

Osudové číslo 2
Na Vás, dvojky, čeká nutnost něco vyřešit či dořešit, i když se Vám do toho vůbec nechce. Ale je ten správný čas a odkládáním dosáhnete jen větších problémů. Využijte nyní příznivých energií, jež Vám napomáhají k uskutečnění, ale přináší i příznivou odezvu a pomoc u druhých. Opravdu můžete nyní uzavřít nebo dát do pořádku něco, co dosud za sebou vláčíte jako kouli na noze. Vaše iniciativa Vám přinese dobré výsledky.

Osudové číslo 3
Trojky, nevíte, co máte tento měsíc uskutečnit nebo pochybujete o tom, že jdete správnou cestou. Tak to dělejte, pokud chcete stagnovat a krčit se někde v koutku. Ale jestliže své pochybnosti a obavy překonáte, pak to bude jediný boj, který v tomto listopadu svedete. Není totiž jiný důvod tasit zbraně. Užijte si všeho dobrého, jen si hlídejte sklon k lehkovážnosti, zodpovědný přístup Vás uchrání i před sebou samými.

Osudové číslo 4
Čtyřky, teď si můžete závidět… takový dobrý měsíc, jako je právě nastávající listopad jste neměly už hodně dlouho. Všechno do sebe zapadá, souzní, Vás posouvá plynule vpřed. Lidé s Vámi vysloveně touží být a podporovat Vás. Takže měsíc bude opravdu o prosperitě a růstu. Karty jen doplňují, abyste věřily a těšily z toho i z věcí příštích.

Osudové číslo 5
Pětky, změna!… a nebraňte se jí, ani si jí nenechte vzít, protože právě nyní je na tuto změnu nejlepší čas. Možná se spíše budete chtít nyní držet zajetých kolejí, ale to neprospěje ani Vám, ani nikomu, na kom Vám záleží. Naopak akce je to, co Vám pomůže nejen ke zkušenostem, ale i k bohatství a bezpečí. Máte-li, pětky, cíl, tak nyní udělejte vše proto, aby Vaše kroky vedly přímo k němu.

Osudové číslo 6
Šestky, nyní se projevíte jako zdatné, pilné, realistické a zodpovědné osoby. Navíc máte chuť se svými projekty pohnout, cítíte sílu a ochotu jít vpřed. A udělejte to! Že Vám nikdo nepomůže? Nyní ani pomoc nepotřebujete. Postavte se za své zájmy a neopouštějte se. Dá se říct, že listopad je pro Vás novou startovní čarou, která Vám má pomoci si život vyladit a udělat v něm pořádek. Využijte své síly a momentálních energií.

Osudové číslo 7
Sedmičky, probuďte své intuitivní schopnosti, ale i citlivost a starostlivost a nechte se listopadovým děním obohatit, protože tento měsíc vám může jen přinést, dát. Nyní pracujete na dlouhodobých projektech, které své ovoce přináší za delší dobu, ale tím se nenechte odradit. I současné dění a Váš přístup Vám již nyní přinesou spokojenost a pocit dosažení. Intuice Vám řekne, co je pro Vás správné a důležité, a pak už si jděte za svým.

Osudové číslo 8
Jestliže, osmičky, máte už dlouho pocit, že s něčím potřebujete pomoct, pak Vás listopad vyslyší. Že jste dosud dřely samy? Na to nehleďte a přijměte, cokoli k Vám přijde, neuzavírejte se pomoci. Silného člověka značí i schopnost pomoc přijmout. Že některé věci nejsou jasné? O to větší prostor pro Vaši kreativitu vzniká. Podstatné je, že se Vám nyní otevřou dveře, tam kam již dlouho chcete nebo potřebujete postoupit a spojíte se s těmi správnými lidmi. Jen v klidu, nic netlačte, nechte víc věci, ať se dějí.

Osudové číslo 9
Pro Vás devítky, bude listopad měsícem zkoušek a možností postoupit dál či vyš. Chcete se tomu vyhnout? Ale určitě si nechcete život komplikovat… tak se k výzvám postavte čelem. Nehleďte na to, že s Vámi někdo nesouhlasí nebo jde přímo proti Vám. Možná ne se všemi se domluvíte, ale určitě se domluvíte s těmi, co Vám mohou být přínosem. Pozor však, abyste nečestnou hrou neublížily sobě i druhým, to byste za to zaplatily.