Leden 2017

Leden nového roku 2017 v nás bude vyvolávat svými energiemi mnoho pochyb. Naše mozky si užijí opravdu „myslitelské“ období, ale přesně v prapůvodním duchu svých funkcí, takže nás pěkně na začátku toku zase naše hlavičky vyděsí. To pěkné na tom bude, že na to nebudeme sami. Jistě najdeme spoustu podobně smýšlejících a to vzájemné naladění nám jistě bude podporou. ALE, a píšu to „ale“ opravdu velkým písmem, to si hodíme klacky pod nohy hned na startovní čáře. Chceme to?… Tááákže. Leden je o tom „hodit se do klidu“. Netlačme na sebe, nehoňme se, znovu se nadechněme… tááák… a teprve teď udělejme ten první krok do tohoto měsíce a roku. Vyrovnávejme své energie, hlídejme si správný poměr mezi prací a odpočinkem, mezi myšlením hlavou a srdcem a nalezněme svůj vnitřní pokoj. To, že něco začíná nového, neznamená, že máme ztratit důvěru nebo, že bychom se měli začít chovat jinak, než slušně.

Mandala na leden 2017

Osudové číslo 1
Od jedniček si leden žádá odvahu pustit se do nového dobrodružství. I když hned první dny ledna budou poznamenány nejistotou, díky přechodu z jedné úrovně do druhé, tak se jistě vyplatí se takovou cestou vydat. Napomůže jim, když v sobě vybudí zájem, aktivitu a nastoupily cestu za svými nápady a myšlenkami. Jedničky by neměly očekávat velké výsledky, ale jistě se dočkají slibných vyhlídek do budoucnosti, když směle nastoupí cestu s radostí, důvěrou, nadšením a zodpovědností.

Osudové číslo 2
Dvojky se v prvním měsíci roku 2017 rozhodnou udělat správný krok, i když si jsou vědomi toho, ž se musí s něčím rozloučit, od něčeho odpoutat a nalézt si svou vlastní cestu, která je jich srdci blízká. I když se dvojky raději realizují v týmu, teď jim štěstí přinese, když samy budou iniciativní, samostatně uvažující a rozhodnutí nebudou dlouho zvažovat. Jen tak totiž mohou nalézt poklad. Ať už se jedná o jakoukoli formu zlepšení, pak jim letošní leden opravdu nadělí vrchovatě.

Osudové číslo 3
Trojkám přichází s lednem i příležitost nalézt štěstí, tedy pokud nepůjdou cestou druhým ubližovat, k čemuž mají nakloněné osobní energie. Ale lepší než boj je jistě cesta vedena srdcem a citem, takže když zvolí správnou formu, pak jim lednové vyúčtování vyjde opravdu se ziskem. Ale karty upozorňují na možnost se na své cestě také zatoulat a skončit v temném koutě, takže by trojky opravdu měly naslouchat svému vnitřnímu vedení a ne hlavě.

Osudové číslo 4
Čtyřky jsou více než připravené vrhnout se do nového roku s odhodláním a motivací svůj život nebo cestu změnit, ať už je sázená růžemi nebo kopřivami, ale pocit, že to je každopádně správná cesta si nenechají vzít. A i když některé kroky budou těžké, tak si čtyřky dokážou rychle dojít tam, kam mají v lednu namířeno. Tedy jestliže mají cíl, záměr nebo sen, který chtějí uvést v realitu.

Osudové číslo 5
Pětky nejprve na počátku roku doběhnou ty věci, které naslibovaly, ale samy nevěřily, že by je uskutečnily. Budou tedy hledat jinou cestu, na kterou se jim tedy ale vůbec nebude chtít. Opět vyplavou napovrch věci z minulosti, a pětkám budou ze skříně vylézat kostlivci. Ale to je jen dobře. I pětky by si měly udělat v životech, hlavách a srdcích pořádek, který je uvolní, osvobodí a učiní reálnějšími. A opravdovost, pravdomluvnost, otevřenost a důvěra je to, co je v lednu pětkám nejpřínosnější.

Osudové číslo 6
Šestky si chtějí první měsíc nového cyklu užít, ale ještě nejprve před přijímáním je potřeba něco odevzdat, uklidit, ukončit. Jestli je to pro šestky těžké, pak ať si představí tu svobodu, když to nepotřebné vyhodí nebo předají někomu potřebného… svobodné, co?! Takže jestliže šestky chtějí užívat, pak mají nadějné vyhlídky a šťastná hvězda jim svítí na cestu, pokud se nepřiváží tlustým řetězem k věcem minulým, zbytečným, omezujícím.

Osudové číslo 7
Sedmičky vstupují do nového roku s dobrou náladou, i když netuší, jakou cestou se vydat, když je tu tolik možností. Snad jim pomůže, když jim napovím, že boj, samolibost, sobectví a zloba není tou správnou cestou, spíše zbytečnou. Naštěstí nad sebou mají mocnou ochranu, která jim pomůže volit si skutečně to správné a to, co jim pomůže se seberealizovat. Do začátku jim tedy karty radí, aby samy sebe neobelhávaly, nevěřily slibům ani neriskovaly, ale dělaly to, co je nutné a k tomu poctivě.

Osudové číslo 8
Osmičky v lednu nemusí být ani odhodlané ani zodpovědné, protože mají svou cestu jasnou a věří jí. Navíc jejich možná dosud sólová cesta splyne s cestou někoho jiného s podobným zaměřením. A osmičkám tedy nezbude nic jiného, než se svou cestou vydat. Ale ony to brát jako nutnost opravdu nebudou, spíš si radostně poskočí vpřed. A svým nadšením, odvahou a motivací se dostanou přesně tam, kde chtějí v lednu být. Ale samozřejmě je dobré i pro osmičky vědět, jaký to ten cíl je, aby se nemusely zdržovat dlouhým rozjímáním nad svou existencí, když je na čase jít vpřed.

Osudové číslo 9
Leden pro devítky bude rychlým měsícem plný pohybu, nových zpráv a změn. Ale budou se jistě potýkat se svou neochotou cokoli měnit, především sebe a svůj pesimistický pohled na vše, co se jich týká i netýká. Přitom si právě teď mohou roztočit své kolo štěstí tím správným směrem. Pro ně však bude důležitější boj a hájení si svého, i když jim to štěstí nepřináší. Karty jim radí, aby vystoupily ze svého stínu a dopřály si kousek toho štěstí.