Květen 2017

Tento měsíc bude o odpoutání. Prostě ukončit, uzavřít, nelpět a jít vpřed. A pokud vpřed znamená jít za štěstím, pak je květen ten nejlepší čas, i když v omezené míře. Chce to opravdu vystihnout moment, být aktivní a neřešit výsledek, když jste udělali první krok. Když přemýšlím, jak Vám ty květnové energie přiblížit, tak mě napadá banán… vidíte krásný zralý banán, přijmete ho, oloupete, sníte a teď to nejdůležitější… slupku hoďte ihned do koše, nenechávejte ji na stole, prostě dotáhněte tu věc do konce, jinak vás bude pronásledovat způsobem, o který nestojíte. Takže pokud potřebujete něco ukončit, uzavřít a jít vpřed, a cítíte to tak z hloubi svého srdce, pak využijte energie letošního května.

Mandala na květen 2017

Osudové číslo 1
Jedničky, už asi tušíte, že přišel ten správný čas se rozhodnout a učinit ten krok, kterému se vyhnout nelze. Když si před ním vytvoříte jasný názor, strategii a nebudete se zříkat své zodpovědnosti, pak uděláte jen správnou věc, kterou budete umět přijmout Vy i Vaše okolí. I když možná přitom poznáte i svou temnou stránku, pak to poznání bude velmi cenné, protože Vás spojí s Vaším srdcem.
Osudové číslo 2
Dvojky, od Vás květen žádá povýšení, postup na vyšší úroveň. Ať už Vás čekají nějaké zkoušky nebo dokazování svých schopností, je tu příležitost uspět. A nenechte si ji vzít nebo nevzdávejte se nadějí, ať už se děje cokoli. Možná na to zůstanete zcela samy, možná to bude opravdu masakr, ale podaří se Vám vyčistit svou cestu od zbytečností, které Vás stahují dolů. Jen nedělte nic unáhleně, neztrácejte hlavu a sklízejte jen to, co jste si samy zasely.
Osudové číslo 3
Trojky, Vy nevíte, kam se vrtnout, tolik příležitostí, tolik jistot Vás činí bezstarostnými. Navíc se konečně dostavuje pocit, že jste na správném místě ve správnou dobu. Vznikne tak i čas si dosažené vychutnat, aniž by někdo do Vašich věcí zasahoval. Ale takový poklid není nic pro Vás, takže než byste na něčem přehnaně lpěly, už se budete rozhlížet po dalších možnost, které Vám poskytnou pocit dobrodružství a otevřených dveří. Co to má všechno za smysl, to se dovíte později, ale to neznamená, abyste se zříkaly své zodpovědnosti. Nemusíte se obávat, zodpovědnost Vás nijak neomezí, spíše naopak.
Osudové číslo 4
Čtyřky, čekejte na nátlak, který Vám budete nepříjemný. I když se Vám věci budou jevit jako mizerné, marné, bez možnosti to nějak vylepšit, tak každopádně lepší variantu mají, ale chce se na to podívat přes jiné brýle, než černé. Také není kam spěchat. Zkuste ten květen vzít, jako že to není měsíc vašeho rozletu, ale určitě i zde naleznete prostor něco pochopit, naučit se a vlastně tak získat. Protože i takový stav Vám otevírá dveře ke šťastným zítřkům.
Osudové číslo 5
Pětky, máte v květnu tendence chtít a mít všechno, na co pomyslíte, ale zapomínáte, že jsou kolem Vás i jiní lidé se svými tužbami. Sice se na začátku bude jevit jako ideální, ale právě zásah lidí z Vaší blízkosti všechno změní, ať už svou aktivitou nebo pasivitou. Jako byste neměly do hry ty správné spoluhráče. Abyste se s těmi protivníky domluvily, budete muset argumentovat jasně, srozumitelně a sebevědomě. Samy víte, kam Vás srdce táhne, tak se jím nechte vést, milé pětky.
Osudové číslo 6
Vy šestky, pokud se chcete do něčeho pustit a vytvořit cokoli nového, pak neváhejte, protože první polovina května bude pro Vás právě pro takovou činnost doslova ideální. Spoléhejte se na sebe, nenechte se zmást nebo přibrzdit hnidopichy a škarohlídy. Každopádně, aby Vaše projekty měly dlouhodobou životnost, je potřeba je založit na reálných základech. Určitě v květnu vysvitne sluníčko, a věřte, že svítí právě Vám na cestu.
Osudové číslo 7
Sedmičky kypíte zdravím, silou a odhodláním tímto měsícem proplout úspěšně. Možná toto sebevědomí, možná ochota ukázat, co ve Vás opravdu je, vám zajišťuje opravdu dobré výsledky a skvělý pocit z května. Podpora zvenčí bude střídavá, tak se raději spoléhejte na sebe. Opravdu máte dveře do kořán a jestli máte svůj cíl, pak za ním jděte.
Osudové číslo 8
Osmičky, postupujete dál, výš, a motivace Vám neschází. Řídíte se svou intuicí a to podstatné, o co v tomto měsíce jde, si nesete v sobě, ve svých snech, přáních a záměrech. Nedejte se zviklat nebo vystrašit pesimismem druhých. V květnu můžete získat cokoli, k čemu směřujete, alespoň v menší míře, když ne zcela. Abyste se nezdržovaly nebo někde neuvízly, bude dobré zaujmout jiný postoj nebo názor, abyste si svůj budoucí zisk pojistily.
Osudové číslo 9
Devítky, chcete soutěžit, měřit si s někým síly nebo přijmout nějakou výzvu? Pak jako vhodný čas doporučuji letošní květen. I když… Jde o to hrát férově, jinak, a to bez legrace, přijdete o všechno, aniž byste mohly nějak včas zasáhnout. I když hledáte nějaké správné řešení, není ve Vašich silách a možnostech naklonit si na svou stranu prakticky protivníky. Jestli v dnešních výkladech připomínám zodpovědnost, Vás se to týká obzvláště! Na místě je i patřičná obezřetnost.