Červenec 2017

Odpočinuli jste si trochu v červnu od těžkých energií? To je dobře, červenec nás totiž povede cestou volby a to znamená, že je načase, opět posbírat všechno v nás, o co se lze opřít, protože jedinou jistotu tohoto měsíce, budeme jen my sami. Každopádně, z druhé strany to znamená, že si „každý bude hrabat na svém písečku“ a tudíž může poškozovat právě nás nebo mi svými zájmy omezovat někoho jiného. Červenci se vyhnout nemůžeme, ale možná, když budeme mít oči otevřené, tak nalezneme cestu, která nám k cíli pomůže. Určitě se uplatí opatrnost, obezřetnost a pozornost. Ale není třeba něco vzdávat. Důvěra, naděje a poctivý přístup je v červenci ta správná cesta.

Hřejivý červenec 2017
Chladivý červenec 2017

Osudové číslo 1
Jedničky, pro Vás bude červenec o sdílení, ať už v rodině v přátelských vazbách nebo při společné práci ve Vašich zaměstnáních. Všechno se tak nějak bude jevit jako ideální a podpoří to Vaší dobrou náladu. Chcete něco udělat pro sebe i pro druhé, možná urovnat nějaké nedorozumění. I když opatrně, tak i druhá strana bude nakloněna tomu učinit nějaký krok vpřed. Ale nemůžeme zapomínat na červencové vibrace, které ve všeobecném vlivu nemají za úkol dojít k nějakému cílu, takže zatím výsledky neočekávejte, ale zase se nenechte odradit nebo zastrašit, prostě udělejte to, co považujete za dobré.

Osudové číslo 2
Vám, dvojky, se chce něco podniknout, něco začít dělat, někam vyrazit. Ale samy jaksi netušíte kam a obáváte se, jestli na to vůbec stačíte. Uvidíte, že se Vám s takovým přístupem do cesty budou stavět překážky, které z Vaší pozice budou nepřekonatelné. Ale možná to opravdu vázne jen na Vašem postoji nebo úhlu pohledu. Co třeba překážky pojmout jako výzvy? Protože, i když červencová cesta má být trnitá, tak Vám osobně přináší šanci, která se Vám bude líbit. Takže zkuste jen z něčeho neurčitého udělat něco konkrétního. Je ten správný čas.

Osudové číslo 3
Trojky, Vás v červenci čeká hledání svého místa na slunci. Ať už si kladete otázku, zda opustit svůj dosavadní domov nebo zaměstnání, přišla ta správná doba prostě se pohnout vpřed. Ano, to, co se nabízí, nemá příslib ničeho jistého, ale to by Vám, jako trojce nemělo vadit. Že se na to necítíte? Že netušíte kam se pohnout a co to přinese? To opravdu není nyní na místě řešit. Podstatné je jen to, že když ten krok uděláte, tak nezapomínejte, že nikdy samy nejste a že „minimálně“ ten Vesmír Vám pomůže. Prostě červenec je pro Vás otevřenými dveřmi do budoucnosti.

Osudové číslo 4
Čtyřky, Vy od letošního července neočekávejte zisk, ale cenný přínos. Možná si myslíte, že si odpočinete, možná ten odpočinek i potřebujete, ale tento měsíc bude o přestavbě. Podle všeho máte v životě projekt, který nemá takovou budoucnost, jakou jste si představovaly, a nyní má tendence se tedy hroutit. Ale když to dokážete pojmout jako příležitost začít možná nanovo, ale o to kvalitněji, tak aniž byste potřebovaly nějakou podporu, jste schopny věc posunout vpřed.

Osudové číslo 5
Pro Vás, pětky, je červenec obdobím zkoušek a jejich úspěšným absolvováním. Máte svou vizi, svůj cíl, dosud jste učinily vše, co Vám pomohlo k tomu, abyste se nyní cítily sebejistě a Vaše vyhlídky byly nadějné. Teď již jen postačí se k tomu zavázat, podepsat nebo jinak stvrdit závazek a přímým směrem postupovat vpřed. Máte-li cíl, znáte i cestu, nemáte-li jej, pak červenec je čas k jeho určení.

Osudové číslo 6
Když má někdo ideální podmínky, stejně jako Vy, šestky, pak by se před nimi neměl chovávat, stejně jako Vy, v červenci. Opravdu můžete být čímkoli, chcete, pokud se tomu nebudete uzavírat. Možná do teď Vás život přesvědčoval o opaku, ale teď je na Vás, zda překonáte samy sebe, nebo zůstanete v koutku. Najděte si i Vy své místo na slunci, ať si i Vy užijete vše nejlepší.

Osudové číslo 7
I Vám, sedmičky, červenec přinese protivítr, který Vám bude poněkud bránit v rozletu. Ale to se děje jen proto, abyste si určily svou další cestu, své priority, bez ohledu na to, co Vám říkají druzí. Červenec je pro Vás časem rozhodnutí jít svou cestou, která je Vašemu srdci blízká. Nebojte se být úspěšné.

Osudové číslo 8
Červenec, pro Vás, osmičky, bude časem vyjasnění, i když nejprve budete muset rozhrnout ty mraky, které Vás tíží. V každém případě máte podporu a nechte si pomoci. Třeba to vezměte tak, že jste velkorysí, když jiným umožňujete, aby Vám pomohli. Vaše slabost je nyní Vaší silou, která Vám otevírá dveře vpřed.

Osudové číslo 9
Jestliže jste, devítky, v červnu marnily čas, pak nyní se opravdu intenzivně a vědomě chopte příležitostí, protože jste tento měsíc jediné, které mohou bez problémů vyhrát první cenu, ať už má ve Vašem případě jakoukoli podobu. Pravděpodobně získáte víc, než byste kdy jindy mohli očekávat. Takže neseďte s rukama v klíně a jděte si za svým!