Červen 2017

Po vydatném květnu přichází zajímavý červen. Řekla bych, že jsme osobně květen pojali opravdu správně a osobní energie se nám tedy vyrovnávají s energiemi vesmíru. To znamená, že do června vstupujeme posíleni, sebejistější, s tendencí vytrvat. Vzniká tak šance pro každého příznivá. Otázka zní, zda se nenecháme jen tak odradit, když cesta nebude přímá, když atmosféra i lidé budou proti nám. I něco takového však má svůj význam. Jde tu o to, si připomenout, kam nás srdce táhne. Je dost možné, že se od své cesty odkláníme, a proto nás současné energie nešetří a stále připomínají cestu srdce. Karty nám vysloveně radí stále se soustředit na své nitro, nalézt odpověď na otázku, co OPRAVDU chceme, co je pro nás správné a důležité. Až si to promyslíme, přijmeme to na všech úrovních, pak bude ten správný čas začít jednat a jít si za svým cílem. Dokud nebudeme mít svůj opravdový cíl, budou nás energie blokovat, abychom tu správnou cestu našli.

Mandala na červen 2017

Osudové číslo 1
Jedničky, Vám červen přináší zajímavou šanci a asi by bylo dobré, zkusit nabízenou cestou alespoň kousek jít. Nemusíte se obávat, že na něco nestačíte, spíše je to příležitost ukázat jaký jste mistr v dané věci. Je to ale o osobní aktivitě, nečekejte na nějaká schválení nebo rady. Změna, která k Vám přichází, i když je to „něco za něco“ je opravdu správná cesta a skýtá skutečně nadějné vyhlídky do budoucna. Užijte si!

Osudové číslo 2
Ani Vy, dvojky, nemusíte mít strach, že byste svou šanci nedostaly. Naopak, jen se nejprve budete muset něčeho vzdát. Ale vzdát se této příležitosti by správná cesta nebylo. Nehleďte na to, že se Vám pár kroků Vaší cesty nelíbí, že tím nepotěšíte ani někoho jiného, ale možnost, která se teď nabízí je odrazovým můstkem pro Vaši budoucnost a to by se promarnit nemělo. Můžete si nastartovat změnu a to velmi přínosnou.

Osudové číslo 3
Pro Vás, trojky, bude červen měsícem setkávání s těmi správnými lidmi a to opravdu potřebujete. Samy za sebe si totiž máte tendenci život komplikovat, brát si toho na sebe více, než je Vám prospěšné. Vy potřebujete mít vzor v někom, kdo je suverénní, rozhodný, nebojí se jít vpřed a takový člověk tento měsíc ve Vaší blízkosti bude. Nesnažte se ho nějak zneužít, vyčerpat, na to ani nemáte a hodně byste za to zaplatily. Když se ale budete od něho učit, sami přijdete s něčím zajímavým, co on bude chtít rozvíjet, pak Vám to pomůže se na své cestě pohybovat rychle a odhodlaně vpřed.

Osudové číslo 4
Čtyřky, vy se budete muset v červnu potýkat se závistí a nepřejícností, ale máte výhodnou pozici, která Vám umožňuje z nepřízně druhým učinit plus pro sebe. Vy už víte, kam směřujete, jen počítejte s tím, že na to budete samy, spíše se čeká, s čím přijdete Vy. Dejte si také pozor, abyste nevyčerpaly všechny své síly a koncem měsíce zcela neodpadly. K některým věcem či lidem se budete muset postavit jinak, ale když najdete své místo, pak se věci krásně pohnou.

Osudové číslo 5
Na Vás pětky bude v červnu kladen nepříjemný nátlak. Je však velmi snadné mu odolat. Jednak pokud máte čisté úmysly a víru ve správnou věc. A pak, když se nenecháte zviklat jinými možnostmi nebo nerozhodností druhých. Určitě Vám bude pomáhat, když si pravidelně budete vést účetnictví, možná skutečné, možná taková vnitřní bilance, jež Vám ukáže, kde a jak si na své cestě stojíte. Nezůstaňte hlavně stát v koutku. Všechno, co k Vám nyní přichází, si žádá akci a nechybí Vám nic, abyste akční být nemohly.

Osudové číslo 6
Vás, dvojky, se červen bude určitě líbit, protože se pro Vás bude harmonizovat, ať už se jedná o energie, vztahy osobní i pracovní. Rozhodovat se budete moudře, navíc si pro svá rozhodnutí dokážete získat informace, které Vám vše usnadní. A nejen informace, ale i zájem a náklonnost lidí. Takže červen pro Vás bude obdobím, kdy se vše obrátí k lepšímu a vyřešíte i to, co dosud bylo neřešitelné.

Osudové číslo 7
Sedmičky, jsou Vaše omezení skutečná? Nebo jen se schováváte v koutku a nechcete nic vidět? Přitom jste na správném místě a to, co se děje Vás může jen těšit. Pokud něco přece jen chce váznout, pak pomoc, vstřícnost a ochota Vám pomoci bude bezbřehá. Takže se neschovávejte, ale spíš otevřete oči a nalezněte si cestu, která Vás dovede ke štěstí, které na Vás prakticky čeká. Vše směřuje k dobrému.

Osudové číslo 8
Osmičky, Vy máte nyní za úkol nechat se vysvobodit, nebo samy za sebe uvolnit ze sevření, které Vás omezuje, znemožňuje dýchat. Získáte podporu, ať již finanční nebo formou rady, pomoci, nebo také nabídku, která se neodmítá. Nepočítejte však s nějakou samozřejmostí, jistotou. Bude na Vás, na čem budete stavět a čemu dáte svou důvěru. Podstatné je stále postupovat vpřed navzdory všemu. A zodpovědnost Vám asi připomínat nemusím, protože je to Vaše druhé Já.

Osudové číslo 9
Devítky, Vy jste připraveny k akci, jen čekáte na svou příležitost, ale když ta přijde, a v červnu by mohla, tak zůstáváte pasivní. Jako byste si myslely, že za Vás jiní či Vesmír všechno zařídí a Vy si počkáte na výsledek. Červen ale žádá pouze Vaší akci a může se také stát, že Vám jiní i Vesmír ukážou, že jejich intervence může být i proti Vám. Takže šup na nohy a konejte! Vy máte své věci ve svých rukách a je na Vás, kam to dovedete.