Říjen 2016

Říjen bude pracovní měsíc, takový, který nás postaví nohama na zem a bude nás nutit vzít věci do svých rukou a uskutečnit to, na co již dlouho myslíme, o čem dlouho sníme, a dochází nám, že bez toho, abychom se probudili, to nepůjde, ať už máme úmysly jakékoli. Kompetentních lidí bude okolo nás mnoho, jen bude těžké si je získat. Takže žádné nereálné sny, o kterých možná chceme jen mluvit, ale nemáme chuť je realizovat, ještě necháme v říši snů, ale ty konkrétní můžeme vytáhnout na světlo. A starosti si opravdu dělat nemusíme. Říjen má být vyrovnaný měsíc, který nás nebude nijak rušit od toho, abychom se věnovali svým plánům. Karty radí, abychom se neohlíželi za sebe, nebo kolem sebe, ale jen se soustředili na svůj záměr a šli cestou, jaké je našemu srdci blízká a milá.

Mandala na říjen 2016

Osudové číslo 1
Jedničky si nechávají otevřené všechny možnosti a tím pádem mají v životě chaos, který jim opravdu nedělá dobře, a začínají stále od začátku. Ale k tomu, aby se v říjnu pohnuly, se musí ohlédnout do minulosti a začít realizovat něco, co bylo v plánu, ale z nějakého důvodu se to neustále odkládalo. O podporu mít jedničky nouzi nebudou, ale pokud se nechtějí pohnout vpřed, pak se jim asi výsledek říjnového snažení líbit nebude, protože bez vlastních energií a snahy se jim všechny dveře zavřou a ony uvíznou. Nyní postávat v koutě bude pro jedničky znamenat, zůstat tam. Zato když se o své věci postaví, pak se mohou pohnout o hodný kus cesty vpřed.

Osudové číslo 2
Dvojky se v říjny oddají snění, poklidu a tvořivé činnosti, prostě budou dělat jen to, co v tu danou chvíli budou chtít, pěkně si odpočinou a říjnový čas si užijí, jako nikdo jiný. To se samozřejmě nesetká s nadšením okolí, které bude možná závidět, možná škodit, ale určitě dvojky v takovém přístupu nepodpoří. No, ale každé konání i nekonání přináší své výsledky, tak i užívání si dvojek buď přinese nové síly do dalších měsíců, nebo je doběhne jejich lehkomyslnost a ony se budou muset porovnat s tím, co nechaly celý měsíc tak nějak u ledu.

Osudové číslo 3
Trojky se v říjnu setkají s důsledky své předchozí pasivity a dojde jim, že bez jejich intervence se v jejich životě opravdu nic nepohne. Takže začnou zkoušet nějaké cesty, které by je posunuly vpřed. Okolí se ale nyní nějak výrazně angažovat ve prospěch trojek nemíní a trojky co si neudělají, to nebudou mít. Jestli mají trojky v úmyslu dosáhnout jakýchsi jistot, pak uspějí, ale nemohou počítat s tím, že se bude jednat o posun. Spíše zjistí, jaká jejich výchozí pozice, ale jestli na ní zůstanou nebo půjdou vpřed, to už bude na dění a jejich přístupu v následujících měsících.

Osudové číslo 4
Čtyřky v říjnu mají šanci získat opravdu cenný poklad, ať už se skrývá v nich nebo na ně čeká někde venku. Cesta za takovým výsledkem je bude bavit a bude až překvapivé, kolik lidí bude nyní čtyřkám nápomocných. Ale jestliže si čtyřky donesou domů poklad, pak to znamená, že ho budou muset někam dát, uložit a to znamená si udělat pořádek a to jak okolo sebe, tak v sobě a možná si čtyřky uvědomí, že si vzaly více, než je možné zvládnout. Takže pro čtyřky nyní platí, že ani nad hromadou zlata by neměly ztratit hlavu.

Osudové číslo 5
A k pětkám se v říjnu blíží opět něco zajímavého a dobrodružného. Jejich úmysly jsou čisté a věří, že jdou tou správnou cestou. Jsou motivované a svým přesvědčením mohou přesvědčit i zdrženlivé okolí, jen na něj nesmí pětky příliš tlačit, ale dopřát mu dost času, aby se zapálilo pro věc, stejně jako pětky. Pětky si mohou splnit v říjnu opravdu všechno, po čem touží, jen nezapomínat na ostražitost a neusínat na vavřínech. Případné komplikace lze překonat jen svým srdcem a zapálením pro věc.

Osudové číslo 6
Šestky v říjnu vsází na jistotu a zvolí si pro svůj cíl nyní projekt, který má solidní základy a nepouští se tak do ničeho riskantního. I tak se pro svou věc nadchnou a pustí se do ní opravdu s nadšením a odhodláním to rychle vyřídit. Měli by však být opatrné, protože se setkají se záští a otevřeným bojem svého okolí. Přitom nejrozumnější bude se takovým lidem opravdu vyhnout obloukem. Pokud přece jen bude nutné jít přímo, pak své protivníky šestky nesmí podceňovat a pouštět si je za záda. I tak však čtyřky mají velké šance si svou věc opravdu dovézt k cílové pásce. Jejich přesvědčení, víra a naděje je přivede přesně tam, kde chtějí být.

Osudové číslo 7
Sedmičky budou v říjnu nuceny přehodnotit své postoje a názory, přestože si představují, že všechno bude tak, jak jsou zvyklé. Jenže jejich ztrnulost jim už škodí a bez nových postojů mohou čekat jen stagnaci. Pokud si to tak představují, pak mohou být spokojení, jinak bude třeba si nalít čistého vína, ujasnit si priority a otevřít se něčemu novému. Takový přístup se bude líbit i lidem kolem sedmiček, i když souhlas nebude v tuto chvíli znamenat aktivní pomoc. Sedmičky nyní opravdu nemají na co čekat, teď je na čase jednat. Nikdo je na svém voze nepoveze, ten svůj si musí řídit a pohánět samy.

Osudové číslo 8
K osmičkám přichází příležitost, při které budou muset být samy aktivní, ale neschází jim nic k tomu, aby záležitost nezvládly. Hned počátkem měsíce se jim jasná cesta ukáže a poskytne další cenné zkušenosti. I když osmičky nebudou mít moc času na odpočinek, spíše budou mít dojem, že nevědí, kde jim hlava stojí, tak jim někdo bude ochotný pomoci, i když ne zadarmo. Všechno ale tak nějak osmičkám bude dosedat do konceptu a dopadat tak, jak si představují. A samozřejmě, ale to nemusím osmičkám připomínat, na místě je zodpovědnost a pozornost, tedy hlava na krku a ne v oblacích.

Osudové číslo 9
Devítky se mohly lehce a rychle pohybovat vpřed, ale to by si nesměly zavírat dveře před vlastním nosem. To co si nastartovaly v minulosti, nyní zahodí a říjen bude doslova váznout. Jestliže ony chtějí své šance uklidit do šuplíku, pak se najde dost jiných, kterých se takové příležitosti chopí. To však pro devítky znamená, že budou muset hledat novou cestu, jinak se dostanou jen tam, kde už byly, což jim nepřinášelo to, co by chtěly. Devítky by tak měly zapátrat ve své mysli, proč se pustily touto cestou, po které nyní kráčí a nezahodit smysl, proč se právě tudy v minulosti vydaly, jinak další jejich kroky budou opravdu smysl postrádat.