Prosinec 2016

Prosinec nám přinese několik různých možností, které budeme moci taky prozkoumat, ozkoušet, ale otázka zní, jestli si to dovolíme. Sami o sobě totiž máme tendence se stáhnout do sebe chránit se před čímkoli, co k nám přijde, protože ve všem budeme vnímat jakési nebezpečí. Ale pokud se nebudeme obávat nahlédnout do své minulosti, nalézt tam informace a zkušenosti, které nám nyní mohou pomoci právě v těch příležitostech, které prosinec přináší, pak si sami otevřeme dveře k přirozeně navazujícím dějům, které by nám měly prospívat a umožnit uskutečnit dosud nemožné. Dalo by se říct, navzdory ročnímu období a mlhavému počasí, že nám na cestu nyní svítí slunce, které říká, abychom vzali příležitost do svých rukou a udělali jen to, co je v nás, to co chceme.

Mandala na prosinec 2016

Osudové číslo 1
Jedničky úzce navazují na listopadové energie a hledají tak smysl, jež svému dalšímu životu samy přisoudí. Určitě jedním jejich směrem bude touha uskutečnit svůj sen a druhý boj a pochybnosti, jakou cestou se dát. Jediná správná cesta, je ta, co je vede k cíli, jaký si vytyčily. Je jedno, jestli je ta cesta bezpečná, jistá, perspektivní, nebo riskantní, nejasná a krátkodobá. Každopádně jít vpřed je jediná správná cesta pro jedničky, tedy pokud vědí, co chtějí, jaký sen si chtějí co nejdříve uskutečnit. Pokud to nevědí, pak ještě budou váznout a hledat svou cestu… A nabízí se další otázka: JAK JEŠTĚ DLOUHO?

Osudové číslo 2
To dvojky se v prosinci chopí svého života a opravdu si poslední měsíc roku vytvoří podle svých představ. Nechybí jim motivace, podpora okolí a správný směr. Takže jediné, co jim karty radí, nechte se vést svou intuicí, protože nyní jste přesně tam, kde máte být, milé dvojky.

Osudové číslo 3
Trojky povedou v prosinci krutou válku, ať už tím, že něco prohrají nebo se někomu pomstí. Musí však počítat s tím, že sice někomu život ztíží, ale sobě ho úplně rozbijí a budou muset tedy začít úplně od začátku. To všechno je má dovést k tomu, aby našly svou cestu, která není závislá na druhých a přitom je bude naplňovat. Karty radí, aby trojky nepodstupovaly nesmyslné riziko, za to takový boj opravdu nestojí, ale spíše bojovaly ve svém nitru o pořádek a jistotu v sebe sama.

Osudové číslo 4
Čtyřky si opravdu chtějí užít prosinec zcela tradičně, tedy nic neřešit jiného, než co se týká vánočních a silvestrovských událostí. A opravdu se budou, možná až zarytě držet tradicí a zvyků. V něčem tam budou naplňovat očekávání svých blízkých ohledně prosincových tendencí. Jen si čtyřky musí dát pozor, aby jejich zaujetí pro tradice nebylo dražší, než je pro ně zdravé. Určitě jim ve správné míře napoví srdce a vytvoří tak úžasný konec roku pro sebe i své nejbližší.

Osudové číslo 5
Pětky vstupují do prosince bez jasné vize, jak a co by mělo být a vlastně na nic takového, jako je prosinec nemají ani energii, takže vlastně se chtějí ze všeho tak nějak jako vypařit. Ani motivace, která přijde opravdu od schopného člověka, s pětkami nepohne, takže pětky osobně budou prosinec hodnotit jako nejhorší měsíc. No, ale možná bude vše jen forma, jak schovat obavy ze změny, která nastane se změnou letopočtu. Ale znáte to, změna je život, kór pětek, a to, že pro ně byl tento rok úspěšný, neznamená, že si úspěch nezaslouží i v příštím roce.

Osudové číslo 6
I šestky vidí v prosinci možnost uplatnit se, své schopnosti a dovednosti a určitě pro sebe i své drahé vytvoří nádherný konec roku. Problém je trošku finanční stránka, protože teď tak nějak trpí nedostatkem. Ale možnost jak toto vyřešit se nabídne, jen je třeba vybírat z jistých možností a nepropadnout nabídkám, které by následně mohly život komplikovat. I tak se jim jistě podaří mít prosinec takový, jaký chtějí.

Osudové číslo 7
Sedmičky mají v prosinci potřebu uskutečnit něco, nad čím už dlouho přemýšlí, ale i tak, musí do toho sebe sama tlačit, protože vědí, že si tím ve své podstatě ublíží. Možná by mu mohl pomoci člověk, který má zkušenosti v podobné situaci. A asi by chtělo hledat širší kontext věci, protože si opravdu mohou sedmičky zavřít dveře před nosem a to definitivně. Nyní se sedmičky budou pohybovat na tenkém ledě, a měly by kalkulovat s tím, co jejich případný propad může způsobit, zda přinese nové možnosti nebo neštěstí na všech stranách.

Osudové číslo 8
Osmičky si s vědomím sebe sama mají v úmyslu vytvořit prosinec podle svých představ, a vědí, že prostě nějaké změny je třeba nastolit a jsou na ně připravené. I když se bude zdát, že se nic nehýbe vpřed, přece jen se osmičky ubezpečí, že jsou na správné cestě, jen si musí na výsledky počkat a neměnit něco jen proto, že to nemá okamžité výsledky.

Osudové číslo 9
Prosinec pro devítky bude zkouškou tolerance, trpělivosti a hlubšího vnímání. Ony samy očekávají, že se věci pohnou podle jejich představ, i když samy nemají tendence se angažovat. A opravdu se jim pomoci a podpory dostane. Ale i tak spokojenost u devítek závěrem roku nebude na pořadu dne. Samy se budou považovat za oklamané, ublížené a nenaplněné. Možná proto, že jejich řídícím orgánem stále zůstává mozek a srdce, i když jim je tak často doporučováno jako správná cesta, zůstává orgánem, který pouze pumpuje krev v tělo. Nabízí se otázka, proč od sebe devítky odhání lidi a štěstí, po kterém tak touží?