Listopad 2016

Minulý měsíc nám pomohl posunout se, díky neúnavné práci, vpřed a nyní si myslíme, že bychom si zasloužily nějaký ten odpočinek a odměnu. Je také potřeba se s novým vývojem vyladit, zharmonizovat a užít si prvních plodů naší práce. Navzdory našim představám však bude potřeba dále neúnavně postupovat vpřed. Pozitivní však bude, že nás práce na našich projektech bude bavit a navzdory všemu s ní budeme získávat na síle. Podle všeho ještě máme ale spoustu nových možností k seberealizaci a naplnění, takže je tu stále možnost pro ty, co ještě nevědí jakou cestou se vydat, ale i pro ty, co už mají svůj záměr, tak uvidí další příležitosti nebo pokud se jim zdá, že toho mají málo, pak se mohou těšit na další nápady a šance. Ale nic by se nemělo přehánět, tudíž by si každý měl nejprve důkladně promyslet, jestli je ta momentální neutuchající činnost tou správnou cestou, anebo třeba jestli se nejedná o útěk před něčím jiným. Takže karty radí, pracovat, budovat každopádně ano, ale nedělat nic křečovitě a nezapomínat, co je smyslem našeho konání.

Mandala na listopad 2016

Osudové číslo 1

         U jedniček konečně dochází k jakémusi vyrovnání se s energiemi nebo děním posledních měsíců, ale samozřejmě nezapomínají ani v listopadu, že jejich řídícím orgánem je mozek a srdíčko stále nechávají spát nebo ho popírají. Spoléhají se na svou hlavu jen proto, že se stále obávají otevřít a hlavně spojit s ostatními. Jejich listopadová cesta však vede právě přes uvolnění, otevření, dovolení si užívat si, radovat se. Jen tak se mohou posunout na další úroveň. Takže tématem jedniček bude volba, zda se vydají i nadále vpřed vedeny svou hlavou nebo svým srdcem. Když už tedy potřebují myslet, pak by si měly klást otázku, když už jsou tady a teď, tak jakou budoucnost si pro sebe tady a teď vytvoří.

Osudové číslo 2

         Dvojkám se listopad asi moc zamlouvat nebude, protože dění minulých měsíců jim jen potvrdilo, že věci se nebudou dít podle toho, jak si to ony představují a nyní musí budovat něco, o co ani vlastně nestojí. I tak však dvojky půjdou vpřed, aby svými energiemi pohnuly k lepšímu a ačkoli budou mít ve svém okolí pozitivní odezvu a podporu, tak výsledky listopadového konání budou jen záplatou na rozedraném svršku. Dvojky potřebují však nový kabát, jinak… opravdu s odhodláním, odvahou a zaujetím pohnout se svým životem a tedy energiemi, protože kdo nejde vpřed, zaostane a pak ho bude stát mnohem víc sil, aby se dostal tam, kde chce být a patří tam.

Osudové číslo 3

            Pro trojky nastává ten správný čas posunout se vpřed, učinit životní změnu a hlavně se neotáčet zpět. Listopad jim k tomu svými energiemi bude nápomocný a nejen tento měsíc… Trojky mají nyní opravdu skvělou šanci narazit na ty správné lidi, kteří s nimi budou v souladu, a ať už získají duševní či praktickou podporu a pomoc, mají nyní obzvláště dobře nastavené energie se svými prostředky a schopnostmi dostat přesně tam, kde si představují být. Není třeba však něco násilně tlačit, prostě nasednout a nechat se nést přesně tam, kam Vás energie ponesou.

Osudové číslo 4

         I čtyřkám se bude listopad zamlouvat, protože nyní opravdu budou pociťovat jistotu a navíc je energie povedou tam, kde na ně čeká opravdový poklad. Jasné, čtyřky se musí hnát proti větru, i když směřují na své místo, ale ani jejich protiúder jim nezabrání, aby se do svého cíle tentokrát nedostaly, což se jim budou opravdu líbit. Jen však nemohou počítat s pomocí ostatních, ne protože, že by tu byla neochota, ale jaksi bude těžké čtyřky dostihnout. Proto možná i karty radí, že než se čtyřky někam vrhnou, tak by si měly promyslet svůj směr.

Osudové číslo 5

         V listopadu přejí energie i pětkám. Jsou dostatečně flexibilní, k ničemu nezavazují a přitom přináší tak skvělé příležitosti, které právě pětky, bez přílišného lpění dokážou doslova chytit za pačesy. Jediné snad, aby si své nadějné vyhlídky nepokazily, bude správné postupovat vpřed bez chaosu a přeskakování nutných kroků a být trochu trpělivější. Ale jinak postačí soustředit se na cíl a jít za ním.

Osudové číslo 6

         Na šestky v listopadu čeká změna, i ony potřebují za něčím zavřít dveře a jít dál. Ale když to vezmu odzadu, tak v první chvíli, když už tedy od něčeho odchází, potřebují mít také nějaký cíl, záměr, směr, kterým půjdou dál a to je to, co šestky nevědí. Možná jim k lepšímu zaměření pomůže zajímavá výzva, kde by mohly především sobě dokázat, jak jsou schopné, silné a tvůrčí. No, a pokud opravdu svou cestu nedokážou nalézt, pak se mohou spolehnout na někoho, kdo jim s tímto pomůže. Pro šestky nyní platí, že boj vytváří opět boj, kdežto jasný záměr přináší jasné výsledky.

Osudové číslo 7

         Sedmičky vidí ve své započaté cestě opravdový potenciál, ale na druhou stranu si uvědomují, a zvláště listopad jim to ukáže, že možností má člověk v životě opravdu mnoho, ale ne všechny jsou tak příznivé, jak se na první pohled zdá. Sedmičky by si doslova měly dát pozor na druhé, nelze počítat s upřímností a férovým jednáním. Lepší bude se připravit na pochybné transakce a nečisté hry. Ale samozřejmě i to si nese pro sedmičky něco pozitivního. Jde tu jen o to, aby si sedmičky uvědomily své priority, poznali svůj potenciál a nenechaly se strhnout k něčemu, co jim není vlastní. I tak však nemají ustupovat od svého záměru, ale jen být na své cestě opravdu obezřetný.

Osudové číslo 8

         Pro osmičky bude listopad synonymem pro konec boje, prostě ukončení hodně těžkého období, kdy sice vyhrávaly, ale na druhou stranu za ty výhry platily hodně draze. Ale nyní opravdu mohou nasednout na koně a s patřičnou hrdostí si užít svého vítězství. Lidé v okolí osmiček budou mít radost, že si osmičky vedly tak dobře, takže bude čas oslav a družnosti. Tak osmičky dospějí k výsledků, které je plně uspokojí a poskytnou ten pocit bezpečí s možností se naplno usadit na místě nebo energiích, které si opravdu zaslouží. Jestliže se v listopadu nechají vést svou intuicí, pak osmičky opravdu budou na svém místě s klidem v srdci.

Osudové číslo 9

         Devítkový listopad bude náročným měsícem, navíc nemají jasnou vizi, jakou cestou se vydaly, a teď jen klesají v kolenou pod tíhou svých předchozích rozhodnutí a klesají na mysli. A to, jak se chystají „probruslit“ listopadem, to jim podle karet také mnoho štěstí nepřinese. Možná chtějí svou započatou cestu vzdát a vrátit se, odkud přišly, nebo mají v úmyslu to tak nějak ošulit. Možná dokážou lhát samy sobě, ale okolí jim to určitě brát nebude, to si jde svou cestou a je jen na devítkách, jestli se pohnou a budou držet tempo s ostatními nebo hrát svou falešnou hru. Jestliže devítky tedy zcela nezmění svou strategii, pak se mohou těšit pouze na porážku. Devítky by tak neměly házet zodpovědnost na někoho druhého, ale přestat mluvit a více jednat.