Červen 2016

Na červen opravdu čekáme jako na spasení a očekáváme od něho opravdu mnoho, protože je to měsíc, který nám má pomoci k proměnám, které sice nebudou snadné, ale tušíme, že jsou tou správnou cestou. Proto máme všichni tendenci bez velkého přemýšlení udělat první krok a začít získávat nové zkušenosti, aniž bychom vymýšleli problémy. Nutno je však počítat s tím, že si každý půjde svou cestou a vzájemná pomoc bude spíše výjimkou než pravidlem. Konec měsíce bude o bilancích a ohlédnutí se ke své minulosti, protože právě naše minulost nám dodá energii do další cesty. 

Mandala na červen 2016

Osudové číslo 1

         Jedničky si v červnu nechávají dveře otevřené. Otázka zní, jestli proto, že se ještě nerozhodly, jakou cestou půjdou nebo zda ani nevědí, jaké cíle si zvolit. Na druhou stranu se těší, že jim konečně začíná něco nového, kde budou moci uspět. Podporu od nikoho však očekávat nemohou, ať už proto, že o ně nikdo nemá zájem nebo proto, že se každý věnuje jen tomu svému. A možná to, že si jedničky budou muset uvědomit svou individualitu nebo osamocení konec měsíce jim radost nepřinese a rozčarování bude opravdu bolestné. Ale to by jim mělo dopomoci nalézt jiný pohled, jiný postoj k sobě samým, ale i ke své budoucnosti.

Osudové číslo 2

         Dvojky nevědí, kam by se vrtly a kterou cestou se vydat, když je tolik možností. Ale i takový stav patří k přirozenému procesu růstu a stačí, aby se dvojky v červnu propojily s tím, co už dlouho v sobě nosí, o čem sní a svým snům důvěřovaly. Dvojky se od svého okolí dočkají vlídnosti a ochoty spolupracovat. Ale významný posun se dvojkám tento měsíc nepodaří. Neznamená to však, že by šly špatnou cestou, jen je třeba, aby se do své proměny opravdu pustily, schopnosti ani síla jim na to scházet nebude.

Osudové číslo 3

         Trojky začínají červen tím, že se jim podařilo něco úspěšně ukončit. Ale to v nich vyvolává pocit, který jim je nutí stáhnout se a všechno dobré si pokazit svými náladami. Samozřejmě v takové atmosféře něco začínat dalšího nemají trojky ani chuť, takže počítají s tím, že červen bude jen jeden protivný měsíc. A to i navzdory tomu, že kolem sebe uvidí, jak všichni rozjíždějí nové věci, těší se, jak mohou všechno dělat jinak. Dát si někdy pauzu a nechat věci plynout může být správnou cestou, pokud je člověk jindy vůči sobě a svému životu aktivní.

Osudové číslo 4

         Pro čtyřky bude červen opravdu jejich měsícem, který skýtá příznivé naděje do budoucna. Zisk přichází, stejně tak, jako se otevírají dveře k další zajímavé budoucnosti. Karty radí, řídit se srdcem a víc opravdu čtyřky tento měsíc řešit nemusí.

Osudové číslo 5

         To pětky se na červen netěší nebo mají prostě jen „blbou náladu“. Ale i jim v tomto měsíci přichází do cesty příznivá příležitost, kterou by bylo vhodné využít, protože má svůj potenciál v budoucnosti a může pětkám dopomoci k tomu, aby si uskutečnily přesně to, co chtějí. Samozřejmě i ony samy za sebe, protože z druhých nic dobrého, vlastně ani špatného nekápne. Pětkám v červnu pomůže, pokud budou nejprve přemýšlet, a pak teprve jednat.

Osudové číslo 6

         Ačkoliv šestý měsíc harmonizuje se šestkami, tak nemohou počítat s nějakým velkým a konkrétním posunem. A to jen proto, že se samy ke svým záležitostem šestky staví s nadhledem jim nevlastním, jako kdyby se jich to netýkalo. Jakékoliv nabídky, šance a příležitosti nyní mají tendenci přehlížet a ignorovat, což je přivede na cestu, kde se jim cíl bude ztrácet nebo vzdalovat. I když to tak šestky momentálně třeba chtějí, karty jim radí, aby se oprostily od zastaralých postojů a způsobů a nepromarnily možnost vytvořit si v životě něco nového.

Osudové číslo 7

         Pro sedmičky bude červen bojištěm, ale ne proto, aby někomu ubližovaly, ale proto, aby dokázaly, že nejsou žádné chudinky, ale zcela přesně vědí, co dělají a jdou si za tím. Možná však si toto potřebují uvědomit a dokázat samy, protože nikoho jejich jednání ze židle nepostaví. Ale dokázat sobě i ostatním, co v sedmičkách je, je tématem tohoto měsíce. Než však své tažení započnou, je třeba si uvědomit a pochopit princip svých obav, aby pak věděly, kam směřují, co chtějí a kudy povede jejich cesta.

Osudové číslo 8

         Osmičkám červen poskytuje opravdu nadějné vyhlídky a dosažení met, které si vytyčily. Mohou totiž právě teď „udělat štěstí“, ať už se to týká finančního, hmotného nebo duchovního růstu. A snad jediným, tento měsíc, půjdou lidi na ruku právě osmičkám. Takže právě jim se podaří bezezbytku využít energií a posunou se k novým výšinám s lehkostí nebývalou. Nyní osmičky pochopí, že pořekadlo „co zasadí, to sklidí“ nemusí nutně znamenat dostat na zadek.

Osudové číslo 9

         Pro devítky je důležité, aby si tento měsíc udělaly v sobě, v životě pořádek, aniž by podléhaly emocím a své přecitlivělosti. S tím souvisí i to, aby se osamostatnily a pustily se do dobrodružství zvané život sebejistě a optimisticky. Okolí spíše jen vyčkává, aniž by muselo škodit, jestli devítky využijí svůj potenciál a půjdou vpřed. Den za dnem však devítky nabudou sebejistoty a takticky půjdou za svým. Rozum, logika je jedna věc, ale i tak by se měly řídit svým srdcem, protože tak půjdou svou cestou.