Výklad tarotu na měsíc

Od roku 2010 pro Vás, se železnou pravidelností, připravuji výklad taret na aktuální měsíc. K výkladům používám tarotové karty. Navíc se vždy na začátku roku můžete seznámit s energiemi nového roku.

Kladete si otázky:

K čemu mi výklad tarotu na měsíc mohou být?

  • pravidelným zdrojem informací, které jinde nejsou dostupné
  • inspirací, motivací
  • příručkou, když máte pocit, že jste sešli ze své cesty
  • pro zábavu

Proč nejsou měsíční výklady pro znamení horoskopu, ale pro “nějaká osudová čísla”?

  • jednak jsem numerolog a ne astrolog
  • a také dělám ráda věci jinak

A jak vypočítám to “své osudové číslo”?

Osudové číslo je číslo, které vypovídá o tom, jak budete kráčet životem, co se naučíte a jaké životní zkušenosti potřebujete získat. A zjistíte ho takto: Napište si celé své datum narození a už jen dle příkladu sčítejte…

25. 9. 1983… 2 + 5 + 9 + 1 + 9 + 8 + 3 = 373 + 7 = 101 + 0 = 1

Vystačím si s těmihle výklady nebo “musím” na tu konzultaci?

Tyto výklady mají spíše inspirativní náboj pro běžný den. Také jsou hodně všeobecné. Vezměte si, že nás je na Zemi cca 8 miliard. Tzn. že cca 889 000 000 lidí na tomto Světě má stejné osudové číslo jako Vy. Ale jistě uznáte, že Vy prožíváte něco jiného než třeba Wiliam Brown v Massachusetts nebo Hotaru Fukui z Ibaraki. Z toho vyplývá, že pokud Vám vše klape, jak si přejete, pak se nechte jen inspirovat výklady tarotu na měsíc. Když se ale na své cestě ztrácíte, chodíte slepými uličkami, tápete v mlze, prostě hledáte řešení pro svou záležitost, pak už je na místě konzultace.


Výklad tarotu na měsíc doplňují autorské kresby mandal, které Vás naladí na aktuální energie, stačí, když že se na obrázek na několik minut napojíte a necháte se jejich energiemi obklopit, prostoupit a stát se Vaší součástí.


Další info o energiích, třeba v podobě karty týdne pro Vás připravuji na FB stránce.