Výklad tarotu na září 2023

Září nám dělá vrásky na čele a možná ještě víc. Doslova se obáváme budoucnosti, protože jsme v předchozím období nedali do svých záležitostí tolik energie, abychom si nyní nemuseli starosti dělat. Z výkladu tarotu na září 2023 také vyplývá, že vlastně nemáme na září žádný koncept, žádný plán, a jedeme jen tak ze setrvačnosti. Takže strach hraje prim. Ale jak z toho?

Určitě je dobré se vrátit zpět. Ne, nejde cestovat v čase, ale lze cestovat ve své mysli. Kde jsou naše plány, záměry, vize. Kdo z lidí z minulosti nás podpořil? Kde vidíme svou prosperitu? 

Někdy je opravdu důležité se ohlédnout za sebe a energii čerpat z věcí minulých. Tam nyní leží naše sny, naše touhy a síla, která nás posune vpřed.

Nejde však o to, abychom se probírali „starými fotkami“. Karty doporučují na nic nečekat a pustit se do práce, protože plány, záměry a vize máme a jen čekají na nás, jak se k nim postavíme.

výklad tarotu září 2023

Výklad tarotu na září 2023 pro osudové číslo 1

Jedničky, ačkoli Vám schází energie i kapitál a tím pádem si nevěříte, věřte, že to je jen zdání. V podstatě hned jak se rozhodnete pro nějakou cestu, projekt, člověka, získáváte pevnou půdu pod nohama a začíná se Vám dařit. Jestliže si však samy netroufáte, pak s důvěrou přizvěte další lidi. Vaše cesta je pro ně zajímavá a rádi se k Vám připojí. Což Vám pomůže naplnit očekávání od září více než vrchovatě. Jen si uchovejte pozornost a rozhodnost. To Vám dodá sílu, ale také podpoří Vaše odhodlání jít si za svým.

Osudové číslo 2

Měsíc, Váš průvodce, ale také ten, kdo Vás dokáže zavést do koutů Vaší duše působí v září opravdu silně. Stejně jako si uvědomíte, jak důležité je pro Vás zázemí, bezpečí, jistota, si uvědomíte i to, jak snadné je o to přijít. Naslouchat Měsíci nebo hledat světlo. Ačkoli tarot naznačuje nelehkou cestu, ukazuje i to, že právě to světlo Vás, Dvojky, může nasměrovat na správnou cestu. Je ale třeba si ujasnit, kudy ta cesta má vést. Není třeba propadat strachu ze samoty. Teď je Vaší přítelkyní a podporovatelkou.

Výklad tarotu na září 2023 pro osudové číslo 3

Trojky, září je pro Vás impulsem pro nové projekty a zviditelnění se. Ale jdete na to opravdu moc razantně, logicky a třeba i agresivně. Přitom Vám jde vše na ruku a nic se Vám nestaví do cesty. Ale Vaše bojovná nálada a urputnost Vás od cílů jen vzdaluje. Kde že jsou ty krásné projekty? Samozřejmě se můžete litovat a všechno nechat zapadnout v čase, nebo změníte taktiku. Očividně uplatnit nyní ego nevede ke štěstí. Couvnout není také správná cesta. Změňte své energie, svůj přístup a neusilujte o to, co Vám radost nepřinese.

Osudové číslo 4

Vyhlížíte září, Čtyřky, jako výhru v jackpotu, jen nemáte sil, abyste se za své postavily. Není čas na dovolenou? Dopřejte si alespoň pár dní a odpočiňte si. Ono stejně, ať byste se snažily jakkoli, není ten správný čas, abyste své projekty posunuly vpřed. Ale jde opravdu jen o pár dní. Jakmile se dáte do kupy, občerstveni opět zahýříte nápady, taktikou a důvtipem a lehce zvládnete to, co by na začátku měsíce nešlo. Navíc Vás potěší, jak najednou vše hladce plyne. Karty Vám doporučují rozhlédnout se po nových způsobech, cestách, protože tak získáte čerstvý vítr do plachet.

Výklad tarotu na září 2023 pro osudové číslo 5

Stabilita, jistota, stereotyp. Tak, Pětky, vyznívá na první pohled Vaše letošní září. A opravdu si nemáte na co stěžovat. To, co je Vám cenné, to zůstane. Ale Vy chcete změnu, nový impuls, aby to dobré mohlo zůstat dobrým a neztratilo se v čase. Také se dá očekávat, že si cestu k „osvěžení“ najdete. Jestli se pustíte do nového projektu, podnikání nebo změnu práce, bydliště, nebo jen změníte styl, nemůžete minout. Ale i Vy, Pětky, nejprve v klidu zvažte, co Vás skutečně potěší, ať nedrobíte energie na pouhá vzplanutí mysli.

Osudové číslo 6

Šestky, kdybyste mohly zastavit čas, pak byste jej zastavily v létě a bezstarostnosti. Ale tu sílu nemáte, tak se s vírou a odhodláním pustíte do vše, co Vám září přichystá. Ať už je to cokoli, ve všem najdete smysl pro Váš momentální život. Navíc, jak se Vám budou otevírat možnosti, využijete každé příležitosti a svou snahu a zápal zúročíte. Když napnete síly, pak zapomenete i na to, že jste chtěly zastavit čas a nic nedělat a neřešit, protože zvládnete víc, než dnes od sebe očekáváte.

Výklad tarotu na září 2023 pro osudové číslo 7

Sedmičky, zapomínáte na původní plány, ale ty se, navzdory okolnostem, nezměnily. Jestli si to myslíte a propadáte skepsi, pak vězte, že nad Vámi hraje prim Vaše strašidelné ego. Karty, a tedy energie, přitom nesou úspěch a naplnění. Co tedy dělat? Pusťte se do toho znovu s tou prvotní energií. Čas je jen relativní veličina a nic nenapovídá o schopnosti či neschopnosti Vás nebo kohokoli jiného. To, co se Vám pak nabídne předčí Vaše očekávání a vy pochopíte, že cesta, na kterou jste se vydaly, je ta nejlepší, jakou jste mohly zvolit. 

Osudové číslo 8

Osmičky, Vás se do cesty přichomítne jedinečná šance, kterou je dobré přijmout. Jenže, nebyly byste to Vy, Osmičky, kdyby jste se do toho nevrhly se vší vervou. Přitom, co přichází, si nežádá žádný nátlak, boj, ani urputnost. To Vás vysloveně vede na scestí, a mohly byste cestu ke štěstí ztratit. Naopak, když se Vám podaří vyrovnat poměr svého zaujetí pro věc a klidu, rozvahy, propojíte se s touto šancí, a projevíte víru ve šťastné konce, pak zjistíte, jak snadno se dá uspět.

Výklad tarotu na září 2023 pro osudové číslo 9

I pro Vás, Devítky, má září přichystanou slibnou nabídku na menší zisk. Ačkoli v ní naleznete i jistotu na bezpečné zhodnocení, přeci jen byste raději něco víc. Něco, co přece jen má trvalejší hodnotu a perspektivu. Jenže tak se zříkáte toho, co přichází a vydáváte se na cestu hledání bez cíle. Čím docílíte jen toho, že se nikam během září nedostanete. Jestliže však odoláte touze dotknout se hvězd, ale přijmete to, co máte na dosah, pak se i Vy dostanete k příjemnému cíli.