Výklad tarotu na únor 2023

Výklad tarotu únor 2023 - mandala

Z toho vyplývá, abychom své srdce v únoru otevřeli sobě i všemu kolem. Máte z toho strach? Na to je jednoduchý lék… otevřete své srdce. Jestliže Vás jímá strach, obavy, pochybnosti, pak je to znamení, že nasloucháte svému strašidelnému já, jinak egu. To se nechce vzdát své vlády a jistě Vám do mysli přihraje spoustu argumentů, proč žádné srdce neposlouchat, neotvírat. Proč je lepší, abyste se řídili jím. K čemu láska? K čemu být otevřený? To všechno může člověka zranit! A ano, může. Ale buď člověka uzavřeného, nebo takového, který očekává za svou lásku odplatu, či takového, který svou lásku každý den směřuje na někoho nebo něco jiného, prostě nedopřeje si čas skutečnou lásku prožívat. 

Jít za svým srdcem, naslouchat mu a řídit své další kroky v duchu jeho tlukotu, je to, co v únoru pomůže jít s láskou správnou cestou. Ostatně „výzvy“ pro jednotlivá osudová čísla na letošní únor s tímto téma úzce souvisí.

Osudové číslo 1

Jedničky, jistě Vás potěší, když Vám výklady tarotu připomínají Vaši sílu, odhodlanost a přímočarost. Je to to, co je Vám vlastní, to, co máte sami na sobě rády (a jiní Vám závidí či vyčítají). Ale v únoru jsou Vám tyto schopnosti skvělým pomocníkem, jak řešit denní záležitosti, ale také se úzce váže k energetickému téma měsíce (viz výše). Protože, když se za své postavíte zatvrzele, z pozice strachu či proti svému přesvědčení, podaří se Vám jen od svého cíle vzdálit. Síla a vůle spojená láskou Vám, Jedničky, zajistí úspěch, obdiv i pocit štěstí.

Výklad tarotu na únor 2023 pro osudové číslo 2

Téma měsíce i Vaše výzva, Dvojky, Vás konfrontují s Vaším sebevědomím. Ta výzva pro Vás je otázkou uplatnění síly. Ne, žádného ega nebo svalů. Jedná se o energetickou sílu, tu, co Vám poskytuje životodárnou energii. 

Nejde se schovávat za druhé, ale ani nejde se neustále podceňovat. To, že jste mírumilovné stvoření, neznamená, že jste slabé. Láska k sobě bez výčitek, bez ponižování Vám může tento měsíc poskytnout tolik síly, že můžete dokázat nemožné. Berete tuto výzvu?

Osudové číslo 3

Možná s počínajícím únorem máte dojem, Trojky, že jste nějak „zamrzlé“. Ale není to zima, co je ve Vašich energiích blokádou. Je to Vaše uzavřenost. Mám tu kartu, která mi říká, že ve správný čas se Vám dostane zázraku. A možná Vaše netrpělivost, alias strach, Vás činí strnulými a úzkostnými.

Co s tím? Dle téma měsíce je na všechno lékem láska. Dopřejte si, stejně jako dopřejete Vesmíru, aby Vás dovedl ke štěstí. Dopřejte si víru a důvěru stejně jako uvolnění a svobodu. A pak totéž dopřejte i Vašemu okolí, Vašim záležitostem i Vesmíru.

Výklad tarotu na únor 2023 pro osudové číslo 4

Láska, jako téma měsíce je pro Vás, Čtyřky, již samotnou výzvou. Ne, že byste byly nelaskavé, ale tento měsíc se máte lásce otevřít v širším záběru a hlavně v kontaktu s mnoha lidmi. Takže není to jen o Vás, ale o tom, abyste vyšly do světa a šířily svou lásku. Ne, abyste ji tam čerpaly a nebo cokoli přeháněly. Láska je laskavá, chápající, respektující a nejvíc roste v rovnováze. Šiřte lásku, ale nikomu ji nevnucujte. S láskou dopřejte sobě i ostatním svobodu.

Osudové číslo 5

Co pro Vás, Pětky, znamená úspěch? Zkusily jste se někdy nad tím zamyslet. A je to pro Vás skutečně tak pozitivní, jak to zní? Možná je pro Vás úspěch synonymem jakého si dosažení, konce a nového začátku. A ve Vašem intenzivním životě to můžete chápat jakože nemáte chvíli klid. Pak úspěch je něco, co si nepřejte. 

Úspěch je výsledkem správného uvažování a jednání. Je to věc, která roste z Vašeho srdce a rozkvétá v krásu života. Není konec ani začátek, existuje jen koloběh, stejně jako Vám proudí krev v žilách. A stejně jako ta krev prochází srdcem. Přijměte svůj úspěch.

Výklad tarotu na únor 2023 pro osudové číslo 6

Co Vám, Šestky, udělá právě teď radost? To je Vaše výzva na letošní únor. Nehledejte problémy, nehledejte starosti, hledejte svou radost. Malou i obrovskou. Nehledejte ji v počínání druhých, ani se nesnažte druhým radost způsobovat. Teď jde o Vás. Ať už pracujete na čemkoli, přes lásku k té činnosti si přivodíte radost. Zdá se Vám to nemožné? A dělá Vám takový pocit radost?… Ano, o tom to je…

Osudové číslo 7

Sedmičky, toužíte po změně, protože již dlouho v sobě nesete pocity, energie, s kterými se cítíte jako časovaná bomba. Ale také víte, že vybuchnout bude destruktivní především pro Vás. Takže na změnu to chce jít jinak. Vstupte do svého nejniternějšího Já, a dovolte mu ukázat Vám kdo ve skutečnosti jste. Dopřejte si očistu svých myšlenek, proveďte generální úklid svých frustrací… prozkoumejte je, co Vám přináší. A v duchu téma je očistěte láskou. Dopřejte si zažívat radost příval nové energie.

Výklad tarotu na únor 2023 pro osudové číslo 8

Letošní únor Vám, Osmičky, připomene Vaše vize. To, jestli jste na ně nezapomněly, nebo je jako neuskutečnitelné nezasunuly hluboko do skříně. Tento měsíc jde o to, že svými energiemi jste prostředníkem měli Vesmírem a lidmi. Ale to nejde, pokud jste samy zablokované nebo rezignujete na své cíle. Meditujte, dopřejte si čas na opětovné propojení sebe s laskavým Vesmírem a buďte zdrojem lásky, síly, důvěry, trpělivosti, bezpečí a radosti pro sebe i ostatní. Však i na tom stojí Vaše vize.

Osudové číslo 9

Síla a naděje, to je oč tu běží, Devítky. Ale Vás pesimistický pohled hodnotí Vaší aktuální situaci jako jeden velký karambol. A ano, možná jako nejsilnější číslo získáváte také nejnáročnější výzvu. Postavit se svému strachu, překážkám, ale i svému svědomí… Jenže všechny ty komplikace jsou jen výtvorem Vaší mysli, Devítky. V momentě, kdy toto pochopíte nastartujete ozdravný proces. A to, co Vás sráželo, Vás povznese, to co Vás blokovalo dokážete zdolat. I pro Vás je správnou cestou vrátit se k úvodu výkladů, a nalézt to jediné, co je lékem na všechny bolesti, porážky i špatnou náladu.


P.S.: Chcete více výkladů, informací o energiích nebo přesný popis energií mandaly nebo hledáte novinky energetických zářičů z mé tvorby?