Výklad tarotu na srpen 2023

Výklad tarotu na srpen 2023

Již se nemohu bránit… Vesmír si žádá přinést nám výzvy a opět nás aktivovat k činu. A proto jsem výklad tarotu na srpen 2023 vytvořila výhradně v duchu jeho vedení. O čem tedy jsou energie letošního srpna?

Třeba i o tom, že bych na jednu stranu ráda v létě, o prázdninách přinášela odlehčené výklady, ale energie jsou jiné. Hlava nebo srdce? Mysl nebo cit? A dá se to vůbec oddělit? 

Správně, teď půjde o rozhodnutí. Ať už zvolíme jakoukoli cestu, měla by to být naše cesta, naše zodpovědnost. Žít v souladu nebo bojovat? Vnitřní rozpory ubírají energii. 

… vždyť přelom července se nesl v duchu Božské moudrosti. Očividně proto, abychom nyní znali energie a používali je. Stejně jako následující „úcta k sobě samým“ nás spojuje s naším klidem a napojením do vyšších duchovních sfér. Navzdory okolnostem nás Vesmír vyzývá, abychom propojili hlavu a srdce, duši a tělo, mysl i cit a povznesli se nad sebe samé. Je to v nás. Všechno je o tom, že využijeme svých schopností, znalostí, dovedností a postavíme se čelem výzvám, které přichází. 

Být přehnaně optimistický, slepě věřit nebo nasadit ego?

Obojí. Nyní propojujeme, spojujeme zdánlivě nesourodé části nás samé. Ale Vesmír, příroda, Bůh, to všechno do nás vložil. Nejsme jen srdce, nejsme jen mysl. Jsme všechno a jsme dokonalí. Využijeme toho?

Když si dokážeme věřit, tak každopádně. Věřit si vnitřně. Ne naivně nebo přehnaně, vnitřně. Mít se sebou dobrý pocit, který těší mysl. Ne, to není o egu a namyšlenosti. To je vnitřní pocit. A o tom mluví výklad tarotu na srpen 2023. 

Je toho hodně, tak o co vlastně jde?… abychom teď byli sami sebou, abychom se našli, osvobodili se od přesvědčení o sobě, o svém životě, o světě kolem nás. Zároveň vyšli do toho světa. K čemu by ostatně bylo tolik práce a být schovaný? Jsme jedinečné bytosti plné světla, a je na čase, tím světlem svítit na svou cestu. 

Jestli na to sami netroufáte a je Vám lépe, když Vám někdo zkušený a důvěry hodný pomůže, pak se s ním spojte. Výše uvedené něco takové nevylučuje, jen nezapomínejte, že rozhodnutí a zodpovědnost jsou jen a jen Vaše.

výklad tarotu na srpen 2023

Osudové číslo 1

Jedničky, pro Vás jsou aktuální energie okořeněné vlastním výkladem pro Vás tím, že své zpravidla jednosměrné a přímé zaměření, potřebujete sladit a uklidnit. Vneste do svého myšlení, jednání mír.

Jak to udělat? Věřte si, nic a nikomu nemusíte dokazovat. Vaše rozhodnutí je Vaše rozhodnutí, a když jste se rozhodly, nepochybujte. Ušly jste již dlouhou cestu, nabyly zkušenosti a je na čase je sdílet. Opravdu, nepochybujte o sobě ani o nich. Běžte mezi lidi a sdílejte. 

Abyste nastolily svůj vnitřní mír, je třeba opustit své zažité zvyky, přesvědčení, názory. Podívejte se, co Vás brzdí, omezuje, dělá vrásky na čele. Opravdu to potřebujete? Ne! Tak to změňte. Změna je ostatně život a Vám dodá tolik potřebný mír.

Výklad tarotu na srpen 2023 pro osudové číslo 2

Dvojky, Váš vládce Měsíc Vám často vnáší do života kouzlo iluze, ale teď je na čase, abyste se podívaly pravdě do očí. Jde o to, abyste ze svého života pustily to, co Vás odklání od Vaší cesty. Jak na to?

Uvědomte si, co ve Vašem životě dosáhlo svého konce. Pro co jste, ze své pozice udělaly vše, a ostatní již nemáte možnost ovlivnit. Pak to odevzdejte… do rukou Vesmíru, Boha, Vašeho duchovního průvodce. Pravděpodobně to ve Vás vyvolá pocit, že jste něco vzdaly, ale je to pravda? Zamyslete se, prociťte to. Kam Vás srdce táhne? Za jakým člověkem, projektem, cílem? To je správná cesta. Porážka je jen projev ega. Každý krok, který uděláte vpřed je krokem na Vaší cestě.

Osudové číslo 3

Trojky, čeho jste dosáhly? Došly jste ke svému cíli? Nebo jste pro spoustu zajímavých akcí, projektů rozdrobily svou energii na prach? Ano, teď půjde o to, abyste se posbíraly, soustředily a šly přímo.

Cesta vede v první řadě přes introspekci. Nenechte se již rozptylovat a nahlédněte do své hlavy, duše, myšlenek, pocitů. Dopřejte si nějaký čas jen samy se sebou. Můžete si být překvapivě skvělým společníkem. Ano, rozptýlení zvenčí (ostatní lidé, zábava, povinnosti) ale i zevnitř (snaha utéct sám/sama před sebou) budou hodně silné. Odoláte jim, když zůstanete samy se sebou. Vstoupit do světa lze úspěšně, jestliže milujete sami sebe, jako byste milovali svou největší lásku. Dopřejte si tedy krásný čas se sebou, dejte se dohromady (energeticky), zaměřte se na své skutečné cíle, a pak láskou občerstvené jděte dál.

Výklad tarotu na srpen 2023 pro osudové číslo 4

Čtyřky, kam směrujete? Víte to? O to v letošním srpnu jde… mít svou vizi a jít za ní. Proč? Protože jinak Vaše cesta vede do pekla. Doslova. 

Karty říkají, že bez vize – cíle se zamotáte a omezíte své možnosti na dlouhý čas dopředu. Samozřejmě se s tím dá něco udělat. Takže v první řadě mít vizi. Jakou? A silná může být, když si dovolíte být samy sebou. Ano, i se svým temnějšími stránkami, protože ty se dají přeměnit v světlé. Nic není jen černobílé. Pak ještě zvládněte své obavy, vysvoboďte se ze svých omezení. Hranice jsou zdravá věc, pokud je neděláte příliš úzké pro sebe. Zjistěte, zda mají svou míru nebo je načase je rozšířit tak, aby Vám umožnily jít za svou vizí.

Osudové číslo 5

Pětky, vstupujete do srpna s pocitem vyčerpání, jak fyzických, tak psychických sil? Pak jen proto, že se necháváte ovlivňovat a vést, ale moc dobře víte, že to není Vaše cesta. Z toho jasně vyplývá, že Vaše výzva spočívá v uvolnění se jednak ze svých pocitů a emocí, ale i ze sevření toho, co Vás ovládá a nutí jít jinou cestou.

A přímou cestou vpřed! Nejprve si uvědomte, co nebo kdo Vás táhne z Vaší cesty. Následně kam ta Vaše cesta směřuje. Prostě se rozhodněte, kam půjdete vy, bez vlivu zvenčí. A pak už si jen prostě užívejte radost, že jdete opět svou cestou, za svými sny a každý krok si náležitě užívejte.

Výklad tarotu na srpen 2023 pro osudové číslo 6

Šestky, cítíte se být učiteli? Pak vězte, že máte dostatek znalostí, zkušeností a dovedností, které je na čase sdílet. Je jedno jestli někoho naučíte péct Vaší úžasnou bábovku, svahilštinu nebo třeba přemet vzad, ale pošlete dál, to co umíte, čemu skutečně rozumíte, to, co může dalším být k užitku.

Právě teď je pro Vás období, kdy to všechno bude mít svůj smysl. Navíc uvedete v rovnováhu poměr mezi tím co dáváte a přijímáte. Ano, předáte své znalosti, ale stejnou měrou získáte něco zpět. Prostě obohacující období a konání. Jen se nenechte unést svým poetismem. Teď jde o to zachovat si jasnost jak v myšlenkách, tak ve vyjadřování. Chce to koncept, jednoznačnou formulaci a trpělivost. 

Osudové číslo 7

Sedmičky, víte, že procházíte změnou, a i když má změna vždy trochu děsivý nádech, tahle změna vede k lepšímu. A proto je pro Vás nutné, pochopit změnu opravdu jen jako výzvu.

V první řadě nikdo za Vás nic nevyřeší. Co vlastně máte řešit, si v klidu rozmyslete. Možná na první pohled utečete k pozici „mrtvého brouka“, ale když se do toho ponoříte, uvědomíte si, že jedna věc je to zřejmé, a druhá to, co pociťujete. Možná se to bude ve Vás prát. Ale máte skvělou příležitost si přiznat svá pochybení a zapracovat na jejich odstranění. Ne, neoslabuje Vás to, naopak. Vy jste tím, kdo ve Vašem životě udává tempo a styl, a jestliže se tak necítíte, pak nestojíte za sebou. Postavte se za sebe a změnu zvládnete.

Výklad tarotu na srpen 2023 pro osudové číslo 8

Osmičky, srpen Vás nenechá odpočívat, protože je třeba, abyste ve svém životě udělaly radikální čistku. V prostoru, ale i v sobě. Už nic nemůže být takové, jaké bývalo a jestli dovolíte, aby tyto změny proběhly, pak vytvoříte prostor pro svůj dosud nebývalý růst. 

Dalo by se říct, že stačí říct jen „ano“ a vše se uděje, ale přece jen to bude chtít Vaší intervenci. Přiznejte si, co Vás trápí, čeho litujete, co ve Vás vyvolává smutek. Nebojujte s tím, přijměte jej. Najděte si čas a ponořte se do sebe… meditací, užijte mind mapy, jen si tak pobuďte samy se sebou. A pak to chce víru, důvěru a vnitřní jistotu, že jste na cestě k úspěchu. Pak celá srpnová výzva má smysl a Vy dosáhnete úspěchu.

Osudové číslo 9

Devítky, i pro Vás má tarot výzvu, a ta spočívá v nastavení Vašich představ, víry a důvěry o Vašem „osudu“. Jak to chápat?¨

Vaše mysl je momentálně nastavena v destruktivním módu… pesimismus, agrese, drama, egoismus, boj. A tím k sobě nepouštíte to dobré, ale všechno se Vám hroutí a sebevědomí klesá hluboko pod bod mrazu. Tohle překonat? Samozřejmě, jste přece devítky! A jediná cesta k úspěchu vede tam, kde svůj pesimismus, agresi, drama, ego i bojechtivost převážíte láskou. V zásadě je to snadné, a je na Vás čemu dopřejete prostor.