Výklad tarotu na leden 2023

výklad tarotu leden 2023 - energetická mandala

Jistě jste zvědaví, jaký bude výklad tarotu na leden 2023, na co se můžete těšit, co máte zvládnout. Protože mě to netáhne vykládat témata, vnímám, že leden je tentokrát opravdu jenom takový „ochutnávkový“ měsíc, kdy se máme rozhlédnout, sladit a připravit na věci příští. 

No, a karty to jen potvrzují. Věnujeme leden 2023 tomu, abychom si promysleli, jakým směrem a k jakým cílům v tomto roce chceme směřovat. Chce to stát nohama na zemi a nenechat se unášet nereálnými přáními. Jinak řečeno: To, o čem přemýšlíte, co plánujete, co si přejete, dokážete sami vlastní silou dosáhnout? Není to o tom, že se právě teď vzdáte, protože potřebujete k naplnění pomoc, posily nebo zázraky. Uvažujte, v duchu sedmičkových energií. Laťka příliš nízko, přináší zklamání, ale stejně tak i ta laťka hodně vysoko. 

To znamená, že stát se vítězem znamená, že si nastavíte tu pomyslnou laťku do výšky, která Vás motivuje k tomu, abyste ji dokázali překonat. 

A nebojte, nebudeme jen tak nečitě mudrovat, co se svým životem tento měsíc. Jakmile se napojíme na tu správnou vlnu (jasný cíl a dobrodružnou cestu k němu), energie se změní a vystartujeme na tu báječnou cestu zvanou život v roce 2023. 

Výklady tarotu na leden 2023 pro osudové číslo 1

Jedničky, sice s novým rokem váháte, kterým směrem se vydat, ale spíše si říkáte, že není kam spěchat. Přitom vysloveně čekáte na to nové, neokoukané, čerstvé. A tak hodíte všechny úvahy za hlavu a půjdete po tom. Ostatně to od Vás očekává i Vaše okolí a s láskou Vás v tom podporuje. A to je také Vaše správná cesta na leden 2023. 

Osudové číslo 2

Dvojky, Vy se nejprve potřebujete ohlédnout za minulým rokem, zrekapitulovat, zhodnotit, dosáhnout pochopení a ponaučení, a pak vědomě vstoupit do roku 2023. A víte, že to chce naplánovat si nějakou příjemnou změnu, jít jiným směrem, než dosud. Zdá se Vám to ale náročné? Nebude, pokud si dokážete ohlídat správnou míru, a držet svou laťku v motivující výši.

Výklady tarotu na leden 2023 pro osudové číslo 3

Ani Vy, trojky se nevyhnete lednovým energiím a věnujete svou pozornost plánům na letošní rok. No, vy se do toho srdcem nenoříte. Spíše se chováte jako firemní rozpočtář, protože máte dojem, že udržet se v tomto roce v rovnováze, notabene získat, prostě nemůžete. I u Vás jde o mety a cíle. Nezapomeňte, že Vám vyhovují spíše cíle krátkodobé, ty, které nevyžadují takovou trpělivost.

Osudové číslo 4

Výklady tarotu na leden 2023 pro osudové číslo 5

Změna, synonymum pro Vaše číslo, stejně tak Váš andělský průvodce, ale i energie letošního ledna. Ale tu změnu vítáte, přece jen změna znamená pohyb a Vy máte potřebu se pohnout. Nebojíte se ztrhnout pro svou věc své okolí, a to je Vašim návrhům nakloněno. Leden si užijete přesně podle svých představ a dosáhnete na první úspěchy.

Osudové číslo 6

Vás, Šestky od prvních dnů nového roku ovlivňují energie sedmičky a vnukávají Vám iluze, fantazie a inspirují Vás k plánování nedostižných cílů. Ale končí právě u toho plánování, protože Vám se vlastně do ničeho nechce, ani do toho přemýšlení. Dopřejte si čas, jestli můžete, tak dovolenou. Teprve pak se začněte rozhlížet, co by Vám přineslo štěstí, radost a naplnění, a dejte si na tom záležet.

Výklady tarotu na leden 2023 pro osudové číslo 7

Váš rok, Sedmičky, Vám od první dne přeje jen samé dobré. Vy se na nic ladit nemusíte, svou vizi, jak naložit s tímto rokem již máte a jste i příkladem pro ostatní. Teď se jen své cesty držte a jděte si za svým štěstím. 

Osudové číslo 8

I Vy, Osmičky, máte svůj koncept roku 2023 naplánovaný, jen teď nevíte, co dřív. Aha, a teď jste si uvědomily, že těch plánů, projektů a cílů je na jednoho mnoho. Takže Váš leden bude o tom, abyste vybraly to, na čem Vám skutečně záleží, za čím jít, udělaly prostě čistku svých záměrů. Nechejte tam opravdu jen ty, které jsou Vašemu srdci blízké, a ke které mají reálné šance, že se nestanou jen koulí na noze.

Výklady tarotu na leden 2023 pro osudové číslo 9

Devítky, Vy se v prvních dnech nového roku potřebujete vyrovnat se změnou energií, směru i novými okolnostmi. Máte tendence jít na to dost zhurta a za každou cenu. Přitom místo pobojvosti Vám vystačí zdravý rozum, laskavost a být podnikavé a kreativní. Protože to, je taktika, jak dosáhnout úspěchu.