Výklad tarotu na květen 2023

Výklad tarotu květen 2023 . energetická mandala

S klasikem bereme máj, jako lásky čas. A jak je bere výklad tarotu na květen 2023? Bude to výzva! A proto také beru karty, které s výzvami skvěle korespondují.

A tak začneme tou láskou…

Málokdy se stane, ale do jednoho výkladu naskakují pouze dvorní karty. Jasný znak, že půjde o člověka, o lidi. O člověka v nás, o způsobu uvažování, o vztahu k sobě, o názoru na sebe, ale také o vztahu k druhým lidem a schopnosti každému umožnit žít jeho cestu. 

Základem v květnu je, abychom si přestali na něco či někoho hrát.

Být sám sebou, to je oč tu běží (když budu zase parafrázovat dalšího klasika).

A tady v této úrovni to není o tom, abychom druhé přesvědčovali, aby také byli otevření, pravdiví, sví. Každý z nás má jiný důvod, proč nehraje fér se sebou či s jinými. Soudit je nekonstruktivní činnost. Pojďme se zaměřit na sebe. Můžeme pracovat se svými energiemi, bez ohledu na jakékoli okolnosti. Dobré je, že naše změna energií, automaticky mění energie v našem okolí. 

Tím, že vnímáme sami sebe, můžeme, jak praví výklad tarotu na květen 2023, dosáhnout skvělého propojení mezi sebou a vesmírnou energií.

Každý z nás tak může být propojením mezi velmi tvůrčí energií, kterou opět můžeme využít jak pro sebe samé a své projekty, tak i pro ostatní. 

Proč stále opakuji slovo „můžeme“? Protože vše je otázkou volby. Mít možnost, neznamená, muset, je to jen možnost…

Hlavně však pasivně, ledabyle či odevzdaně nečekejme, že „se něco stane“, „že něco bude“. Najděme v sobě zápal, nadšení, vášeň a vlastní iniciativu k tvoření své přítomnosti i budoucnosti. 

A co z toho? Hmatatelné výsledky. Teď nejde o nějakou přípravu na „někdy jindy“. Teď je teď, a jestli k sobě i světu chováte lásku, pěstujete ji, pracujete ve jménu lásky, pak prožijete skutečný „máj – lásky čas“.

Výklad tarotu na květen 2023 pro osudové číslo 1

Jedničky, na svou výzvu se můžete těšit! Jste v dobré náladě, skvěle naladěné, a hlavně všemu otevřené. Necítíte se tak? Pak buďte k sobě upřímné, a přiznejte si, čeho se obáváte. Proč lpíte na svém strachu? Proč se stydíte být šťastné? Ve své podstatě je základní rys jedničky radovat se, být zapálená, akční. Proč Vy ne? Notabene, když Vám karty říkají, že ano. Teď se hlavně nepranýřujte, že jste mimo energie. Nalaďte se. Stejně jako myšlenky i náladu si volíme. Využijte energií měsíce i své karty, která Vám nese jen samé dobré.

Na osobní i telefonický výklad karet
se objednejte na tel.

773 549 667

v

POndělí – Pátek 8 – 20 hod.

Osudové číslo 2

Jaká bude Vaše konkrétní výzva, Dvojky?… Láska. 

Máte ji v sobě a „stačí“ v jejím duchu jen žít… Jen kdyby to bylo tak snadné, že?! Takže láska je kontrast ke strachu a utrpení. Vraťte se k řádků výše a všeobecnému náhledu na energie května. Je tam odpověď, jak strachu a utrpení dát při nejmenším dovolenou. A Vás má nyní láska ráda. Hledejte cesty, jak se domluvit se sebou, s ostatními. Teď to je pro Vás tak nějak snazší. A že s Vámi ostatní „nehrají“? Nezapomeňte, že vy měníte energie, a ostatním nezbude nic jiného, než je měnit také. A co bychom si povídali… lepší je měnit energie směrem k lásce, než ke strachu. No ne!

Výklad tarotu na květen 2023 pro osudové číslo 3

Trojky, v květnu jste vyzývány, potkat se se svými starými bolestmi, křivdami a nepříjemnými zkušenostmi. Nejen těmi, co Vám kdo způsobil, ale i těmi, které jste úmyslně či ne vytvořily druhým lidem. Nosíte si je už dlouho s sebou, a už nejsou jen nepříjemnou vzpomínkou, ale zátěží či blokádou. V měsíci lásky je na čase, abyste všechny tyto události vytáhly jako kostlivce ze skříně a pracovaly s nimi. Nejprve je pojmenujte, pochopte situace a cesty, které k nim vedly. Ideálně je i znovu, formou meditace, prožijte. A současně do nich vneste lásku, soucit a očistěte je i sebe. 

Osudové číslo 4

Čtyřky, Vaší výzvou se v květnu stává trpělivost. Všechno má svůj čas, a opravdu to není fráze… Představte si, že bychom se rodili osmdesátiletí… Kde by bylo dětství, mládí, první lásky, vzlety i pády… Trpělivost je rodná sestra víry, důvěry a vytrvalosti. Vám, Čtyřky, ani jedna ingredience neschází, takže teď jen svým záležitostem, projektům, dopřejte čas. Čas můžete dopřát čemukoli, jestliže ke svým věcem přistupujete s láskou… a o lásce přece v květnu jde.

Výklad tarotu na květen 2023 pro osudové číslo 5

Ačkoli je Vaším stylem hnát se v ostrém tempu vpřed, teď, Pětky, zvolněte a soustřeďte svou energii na své nitro. Vaše tělesná i duchovní stránka si žádá Vaši péči a lásku. Dlouhý čas soustředění na vnější cíle poznamenalo Vaše bytostné Já. Těžko nacházíte klid, soustředění, odpočinek i energii. Lásku a laskavost tak dopřejte samy sobě. Odpočívejte, dopřejte si péči, ať už jsou to masáže, jóga, meditace, pobyt na klidném místě či dialog s Bohem. Dýchejte vědomě a s každým nádechem oživujte svou vnitřní energii.

Osudové číslo 6

Šestky, cítíte se naplněni a chcete své štěstí sdílet s ostatními. Proto neseďte doma a běžte mezi lidi. Šiřte radost, lásku, pocit naplnění. A co je na tom za výzvu? Třeba byste právě teď řekly, že jste na tom mizerně, potřebujete aby Vám někdo udělal radost, dopřál lásky, dodal energii. Ale to je právě ono. Nepotřebujete. To všechno a mnohem víc je ve Vás. Pojďte si říct, co je ve Vašem životě smutné, nelaskavé, prázdné. V podstatě nic, na čem v životě skutečně záleží. Takže znovu: šiřte radost, lásku, pocit naplnění směrem k sobě i do světa.

Výklad tarotu na květen 2023 pro osudové číslo 7

Sedmičky, řekly byste o sobě, že se Vám dá důvěřovat? Že si stojíte za svým srdcem a jdete správnou cestou? Pokud váháte, nebo jste se zahrnuly proudem sebekritiky a sebelítosti pod vlivem okolností, pak už víte, v čem spočívá Vaše květnová výzva. Ne, není to důvěra, je to vědomí sebe sama. Váhavost k Vám nepatří, protože vždy víte něco navíc. Sebekritika také není na místě, protože víte, že máte ze své podstaty neomezený potenciál. Sebelítost v duchu, že Váš život nestojí za nic, je jen převlečená lenost. Převezměte zodpovědnost a vytvářejte si život podle svých představ. Vaší výzvou se stává tedy důvěra v sebe a ochota se angažovat pro sebe a svůj lepší život. 

Osudové číslo 8

Osmičky, ať už je Vám dvacet, padesát či sedmdesát, načerpaly jste, za tento život, tolik zkušeností, že by to vydalo na několik životů či knih. A o to jde. Sdílejte s ostatními své zkušenosti, poznatky, buďte jim oporou i rádcem, ale zachovejte si svou integritu. Nejde o to se rozdat. Jde o to sdílení. Někdy máte tendence sedět na svých znalostech a dovednostech. A to proto, že máte pocit marnosti. Jako by nebylo uší, které chtějí naslouchat a lidí, kteří Vaše zkušenosti chtějí zúročit. Dopřejte ostatním svobodnou vůli a oni sami přijdou. Na Vás je jim tu pomyslnou náruč a srdce otevřít.

Výklad tarotu na květen 2023 pro osudové číslo 9

Devítky, cítíte nějaký nový příliv energií a máte zase chuť jet na dvě stě procent. A jak jste nabité energií, zase doslova sršíte bez ohledu na cokoli a kohokoli. Takže Vaše výzva spočívá v práci se svou energií. Uvědomujte si ji, vnímejte své pocity, emoce, ale nenechte se jí vláčet kamkoli vystřelí. Proměňte je v energii tvůrčí. Proto neseďte s rukama založenýma, aby u Vás pak probíhaly nekontrolovatelné výbuchy, ale tvořte. Vymýšlejte projekty, které Vás i Vaše okolí jednak potěší a mají pro Vás ten nejdůležitější smysl, tedy život v radosti a lásce.