Výklad tarotu na duben 2023

Výklad tarotu duben 2023 - energetická mandala

Podstatné je, že není třeba se cokoli nově učit. Vše, co k úspěšnému zvládnutí dubna letošního roku potřebujeme máme, známe, umíme. A ano, máme i tu odvahu, možná lehkovážnost, abychom učinili první krok za našimi aktuálními cíli. Podstatné však je, abychom byli plně propojeni se svou duchovní stránkou. Nemyslím tím modlitby či sem tam nějaká ta rychlá meditace. Jde tentokrát o opravdové napojení na duši, vyšší vedení, Vesmír.

Jestliže sami takto zaměření nejste, pak je pro Vás správnou cestou se s takovými lidmi setkat, diskutovat, vyměňovat názory, rozšiřovat své obzory. Bez toho bychom uvízli v čase a energiích. Namítnete: Co je na tom špatného, když uvíznu v dobrých energiích? Energie znamená pohyb, posun vpřed. Představte si, že se s Vámi zasekne kolotoč… No, tak už chápete, že… Najděte si svého rádce, průvodce, inspirativního člověka, který o duchovnu nejen mluví, ale který ho žije. Ptejte se, uvažujte, diskutujte. Čím víc se zapojíte, tím víc získáte a podpoříte svůj rozvoj. A o ten, společně s propojením na ty správné lidi, v dubnu vlastně jde. 

Výklady tarotu na duben 2023 pro jednotlivá osudová čísla

Protože máme tři měsíce letošního roku za sebou, jsem vedena k tomu, abych Vám poskytla zpětnou vazbu, jak si na své cestě stojíte… v kontextu předchozích výkladů tarotu. Samozřejmě i s typy na vyladění, korekci či snadnější posun. V následujích řádcích jsem pro každé osudové číslo opět vytvořila výklad tarotu na duben 2023.

Osudové číslo 1

Jedničky, Vy opravdu důsledně hledíte na to, abyste si udržely v životě rovnováhu, ať už se okolo děje cokoli. Dosud jste si vedly velmi dobře, dělaly jste správná rozhodnutí a nešly jste proti sobě. Možná je toho „správného“ na Vám už moc, a rády byste se odvázaly, možná až utrhly ze řetězu. Ale rychlost je Váš nepřítel. Hledejte si nové příležitosti, ale vždy si dané možnosti nejprve důkladně promyslete. Nezapomínejte na to, že správně neznamená špatně, a že rychle neznamená správně.

Výklad tarotu na duben 2023 pro osudové číslo 2

Dvojky, v uplynulých měsících jste dbaly na to, aby mělo vše ve Vašem životě svůj smysl, a nastolily jste si pocit pořádku kolem sebe i v sobě. Tím jste plně vládly svému životu. A to se Vám vyplácí a ani Vaše vyhlídky do dalšího období Vás nemusí lekat. Naopak. Jestliže máte nějaké dlouhodobé plány, směle do nich. Ať už to jsou nové projekty v práci, nový vztah, stěhování, je to správný směr. Najděte si ale i čas na svůj duchovní rozvoj a práci s intuicí. Ať si udržíte svou rovnováhu.

Osudové číslo 3

Trojky, máte dojem, že jste dosud jen na něco čekaly, nebo dokonce nechaly vše na okolnostech a Vy si potřebovaly odpočinout? Tak či tak, zatím jste se letos plně neprojevily. Teď jste ale na křižovatce a rozhodnutí, jakou se dáte letos cestou, zase připadá jen Vám. Najděte si něco smysluplného. Víte, že chcete jít vpřed, že pasivita již pro Vás není životaschopná. Co Vám v životě schází. Co Vám udělá radost? Najděte odpovědi na tyto otázky a ony Vám budou tím hnacím motorem, co Vás zvednou ze židle.

Výklad tarotu na duben 2023 pro osudové číslo 4

Čtyřky, skvělá práce! Když se za sebou ohlídnete, co jste již letos zvládly, můžete být a buďte na sebe hrdé. Teď už jen tak zrekapitulujte věci minulé, přijměte nová poznání a zkušenosti a rozjeďte to nové. Co nového, To je jediný chyták. Nespoléhejte na to, že „se něco stane“. Buďte Vy tím katalyzátorem budoucích událostí. Nezapomínejte na smysl svého konání. Využijte svých nejlepších vlastností… čestnosti, pracovitosti, schopnost udržovat řád.

Osudové číslo 5

Pětky, jestliže jste na začátku roku nebyly jisté vůbec ničím, pak Vám první tři měsíce ukázaly, že se i Vaše tajná přání mohou plnit. Vy jste tak získaly větší jistotu a sebevědomí. Jakoby rok pro Vás začínal teprve teď, nadšeně se vrháte do nových dobrodružství, a k tomu si nyní hledáte příznivce, podporovatele a lidi, kteří by s Vámi šli stejnou cestou. Jste plné energie a ani v dubnu Vás nic nezastaví… také není důvod stát, když energie proudí.

Výklad tarotu na duben 2023 pro osudové číslo 6

Šestky, podle tarotu jste zvládly dokončit vše, co jste si naplánovaly, než skončí zima. Teď jen tak zabájíte čas, který vybyl, ale cítíte, že se blíží čas k rozhodnutí, kudy a jak dál. Věřte, že jak se rozhodnete nyní, tak se všemi důsledky půjdete ještě dlouhý čas. Ale neváhejte a nenechte se zastrašit vahou Vašeho rozhodnutí. Když si myslíte, že to není lehké rozhodovat se o své budoucnosti, pak zapojte své srdce. Jaký cíl, jaká cesta by ho potěšila?

Osudové číslo 7

Sedmičky, cítíte se dobře, v podstatě si nemáte na co stěžovat, ale nejste si jisté tím, jakou cestu jste si pro tento rok zvolily. Proto nyní nastává zpomalení, abyste měly možnost vidět své možnosti, příležitosti a šance. Vyjetými koleji to dál opravdu nepůjde a štěstí na Vás čeká jinde, než doposud. Mluvte o svých pocitech, myšlenkách, rozvíjejte svou intuici. Dovolte si uvolnit se ze sevření stereotypů a jděte vstříc lepší budoucnosti.

Výklad tarotu na duben 2023 pro osudové číslo 8

Osmičky, držely jste se poctivě výkladů a pracovaly na jejich naplnění, a teď zažíváte spokojenost, pocity hojnosti, radost z vykonaného. Očekáváte ale vyrovnání energií v podobě neblahých nečekaných událostí. Chtělo by to více optimismu a snahu hledat na sobě ty lepší stránky, o které se můžete s jistotou opřít. A běžte do světa. Neuzavírejte se pouze v okruhu svých známých a blízkých. Noví lidé přináší i nové energie společně s novou cestou osobního rozvoje.

Osudové číslo 9

Devítky, pro Vás byl začátek roku báječným dobrodružstvím a časem mnoha příležitostí a změn. Ani nejste teď unavené a toužíte v nastoleném tempu pokračovat. Jako bonus byste přivítaly, kdyby další dění mělo jasnější smysl. A dodáte mu ho jen Vy. Řekněte si, co chcete, co svým konáním sledujete, buďte k sobě upřímné. A pokud potřebujete nastavit zrcadlo, pak neváhejte nalézt odborníka. Nespěchejte. K některým poznáním a pochopením potřebujete teprve dorůst a čas je Váš přítel.