Výklad tarotu na červenec 2023

Výklady tarotu na červenec 2023 mandala na červenec 2023

A máme ho tu! Léto! Prázdniny! Dovolené! Okurkovou sezónu!… Myslíte?

Výklad tarotu na červenec 2023 to vidí jinak. Doslova avizuje léto plné práce. Čas, kdy nás práce zavalí, a kdy víc než uvolnění a zábava nás pohltí povinnosti. Opravdu? Takové léto!?

Nezapomínejme, že energie jsou věc jedna a náš postoj a následné jednání věc druhá. Tak se na to pojďme podívat znovu…

Na dovolené a nicnedělání vhodné energie nejsou, ale jestli potřebujete na něčem zapracovat, neodkládejte to. Jen si hlídejte míru, ať se nepřepínáte nad své možnosti. 

Dobrých výsledků dosáhnete i tak, že „povinnostem“ dáte jinou formu. Děláte práci, která Vás naplňuje? Je pro Vás směrodatný příjem anebo touha srdce? To, co děláme s láskou, jde snáz a přináší mnohem více, než jen peníze.

Máte dojem, že za tenhle měsíc musíte stihnout to, co jste dosud nestihli a ještě si nadělat něco dopředu? Takže Vás vláčí minulost s budoucností, a současnost je jen jeden velký kolotoč, na kterém se snažíte udržet? 

Stop!

Nic se nedá užít, pokud nejste přítomni, fyzicky i duchem. Však znáte ty děti ve škole, které jsou unesené představou, co včera zažily, už se těší na odpoledne, a přináší jim to jen pětku s poznámkou za nepozornost. No, a my už jsme velcí, že. Takže soustředění, pozornost a zacílení je teď správnou cestou, a další příležitosti a nápady si teď jen zaznamenejte, ať si léto nezablokujete do poslední minuty.

Ona, možnost volby, společně s osobním názorem a rozhodnutím, je to, oč tu běží. Možná se opravdu sedřete, abyste něco pochopili a našli novou cestu. Nebo to, čemu se přes léto budete věnovat ztratí pro Vás význam, ale Vy přijmete ty zkušenosti jako skutečně cenné. Proto se rozhlížejte, sbírejte zkušenosti, ale neprodejte své srdce.

Výklad tarotu na červenec 2023 pro osudové číslo 1

Jedničky, měly jste nějaké představy, a vše je jinak. A co ještě víc? Všechno je špatně? Takové léto!? Z nějakého úhlu pohledu určitě, ale Vesmír Vám posíláte to nejlepší. A jste přece jedničky! To znamená, že i když to nevypadá vůbec dobře, Vy se nevzdáváte, ale hledáte jinou cestu, která Vás k tomu Vašemu vytouženému cíli dovede. Jen nespěchejte. Ani v dalším postupu, ani v rozhodování. Spíše si vytvořte odstup a nadhled. A protože jste to právě Vy, a věci si rády řídíte po svém, Jedničky, pak tyto energie aktivujte Vy, než Vás někdo donutí proti Vaší vůli. 

Jak se na věc dívat z jiného úhlu? Můžete si skutečně udělat krok stranou. Můžete si udělat z ruky objektiv a nebo se postavit na hlavu… opravdu, jen opatrně. Nebo třeba pár dní počkejte. Dobrá cesta je i ta, kdy si poslechnete názor jiných lidí, aby Vám poskytli novou perspektivu pohledu.

Osudové číslo 2

Dvojky. Co je pro Vás příjemnější? Dávat či přijímat? Ano, byla to jen řečnická otázka, protože odpověď je jasná. Dávat. Ale letošní červenec pro Vás bude lekcí právě v obou variantách. A první otázka, která Vás povede k zamyšlení a nasměrování v tomto měsíci se bude týkat rozhodnutí ohledně financí a Vaší zodpovědnosti vůči nic i sobě. Proto, než začnete rozdávat, uvědomte si, co chcete a potřebujete pro sebe. Ne, nejste na posledním schodu. Jste nejdůležitější! Jestliže si však nevíte rady, najděte si konzultanta. Bojujete-li s rozumem a citem, hledejte rovnováhu, protože co dáte sobě, dáte druhým. Jestliže jste měly jiná očekávání a narážíte opět na realitu, pak ji vezměte jako možnou cestu ke změně. A tu změnu nechte udělat sami sebe, tak aby Vám stále zůstala v rukách, ale vy ji vytvořily přesně ve svém duchu.

Výklad tarotu na červenec 2023 pro osudové číslo 3

A Trojky, jak Vy, jak to máte s pravidly, řády a pořádkem? Ne, neptám se já, ale energie letošního července pro Vás znamenají právě toto téma. Ano, můžete se vrhnout na úklid, ale spíše jde o to, abyste svým plánům a a již probíhajícím projektům poskytly pevnější základ. Ano, snadno se nadchnete a zítra už jste jinde, ale pak se jen honíte za chimérou a nedosahujete té radosti, kterou poskytuje dokončení. A právě teď trocha přísnosti na sebe samé, vůle a disciplína jsou ty, co Vás posunou blíže ke svým touhám a přáním.

Některé věci ale nevymyslíte. Spojte se se svým srdcem, se svou duší, např. meditací, a najděte odpověď na základní otázky: Kde potřebuji pevné základy? Kde převzít zodpovědnost a věci do svých rukou? Jak se cítit ve svém životě uspokojená/ný? Takové léto!? Ano. Pochopíte, Trojky, že to nejlepší.

Osudové číslo 4

Čtyřky, letos v červenci ve Vašem případě půjde o srdce. Pro co/koho Vaše srdce hoří, naopak, co nebo kdo je pro vás povinnost, slušnost, nutnost? Tak či tak Vás energie dovedou k nutnosti se rozhodnout, a jen Vaše srdce by mělo být tím správným rádcem. 

Vše ve Vašem případě poběží velmi rychle. Náhlé změny, nečekané události i šance, Vám neposkytnou mnoho času na dlouhé rozmýšlení. Samozřejmě můžete dát na rozum, jestliže je v souladu s Vaším srdcem a přesvědčením. Jestliže však se dostanete do vnitřního rozporu, nehledejte odpovědi venku. Opravdu nikdo nemůže za to, jak se nyní věci dějí a jak se v nich cítíte. Opět se ponořte do sebe… Vy s upřímností k sobě nemáte problém. Pojmenujte si své dilema, podívejte se skutečně do hloubky. Abyste se z hloubi vynořily jako bájný Fénix, najděte si to, co pro Vás vytvoří to, čemu říkáme výzva. Tam se opět najdete, tam budete samy sebou. A ano… takové léto!

Výklad tarotu na červenec 2023 pro osudové číslo 5

Pětky, dlouho již plánujete, sníte, a teď jste připravené vše zrealizovat. A vybraly jste si nejpříhodnější čas. Červencové energie Vám jsou nakloněny, jen všemu dopřát trpělivost. Každá věc chce své a nyní, po tak dlouhé době už je zanedbatelné, jestli se Vám to podaří dnes nebo zítra. Nedělejte si starosti, vše je na dobré cestě. A popravdě, dáte-li tomu čas, překvapí Vás, jak vše rychle proběhne. 

Nečekejte ale, že se něco stane samo o sobě. Je to na Vaší kreativitě i aktivitě. Prostě neustávejte ve své cestě… Protože Vás vede ke zdárnému cíli. Navíc má opravdový potenciál nejen pro tento měsíc, ale i do budoucna…

Osudové číslo 6

Ačkoli letošní červenec není zrovna dovolenkový, Vaše předchozí snaha, Šestky, Vám takové energie přece jen dopřeje. Opravdu si zasloužíte, klid a trochu přepychu. Jestliže jste si dovolenou naplánovaly na jindy, pak těchto energií můžete využít i v práci, a nasměrovat je k reálným a tudíž úspěšným projektům. Ano, Vaše představy jsou realizovatelné… a právě teď. 

Jen opatrně, ať své nadšení „nepřepálíte“ a „nezahltnete“ se prací, místo abyste si ji užívaly a těšily se z ní. Klidně přizvěte stejně naladěné lidi, ať Vám pomohou, Vám tak zbude volný čas na relax a užívání si volna. Jde o to, abyste ve svém životě udržovaly rovnováhu na všech úrovních. Jen tak dosáhnete k těm příjemným prožitkům.

Výklad tarotu na červenec 2023 pro osudové číslo 7

Věřte si, mějte odvahu, Sedmičky. Již dlouho míříte k tomuto bodu. Možná to nebylo zřejmé, a Vy nic neděláte lidem na očích, ale pracovaly jste usilovně, abyste si své sny opět začaly plnit. Důležité je teď sbírat informace, a nenechte se odradit možnými změnami plánů. Ne všechno Vám půjde na ruku, ale na druhou stranu se můžete dozvědět něco, co Vás nasměruje jinudy ke stejnému cíli. Jen nespojujete posla s danými informace, pramení jinde.

Teď to bude od Vás chtít, abyste si vše důkladně organizovaly, nepropadaly iluzím ani emocím, chopily se svého dílu práce a vybudovaly nejen základy. A až to všechno zvládnete, tak si dopřejte i nějakou tu oslavu, zábavu a uvolnění. Ne samou prací živ je člověk, a aby mohl pracovat, potřebuje se i radovat. A ano, i vy jste člověk.

Osudové číslo 8

Kde je hranice mezi realitou a pesimismem, Osmičky? To je oč tu běží. V poslední době jste se začaly utápět ve starostech a problémech, a přestaly vidět všechno to, co je hezké a funkční. Z toho vyplývá, že nejlépe uděláte, když starosti a problémy odložíte k ledu, a pozornost zaměříte na ty věci, které fungují, nebo zcela na něco nového. Vpusťte do života opět intuici (rozum ať si vezme dovolenou). Na hlubší úrovni na Vás čekají ty správné vhledy a informace. Nevytvářejte strach, pochybnosti a obavy. A jestli ano, pak vězte, že jste opět usídleni ve své hlavě, a to vašemu srdci nesvědčí. 

Jestli si však někdo dokáže z těchto výkladů vzít nejvíce, jste to Vy. A předchozí upozornění a Váš přístup, Vám opět doslova pomůže na nohy. Začnete se prosazovat, občerství se Vaše kreativita, a opět naskočíte na vlnu úspěchu. Období, kterým jste procházely v červenci vezme za své a vy získáte opět svou svobodu. 

Výklad tarotu na červenec 2023 pro osudové číslo 9

Do léta se, Devítky, vrháte s hlavou v oblacích a tolika nápady, jak si jej užít, že vlastně nevíte, co dřív. A ono to přijde samo. A „to“ budou vztahy. Někdo potřebuje Vaši pomoc, péči a lásku. Komunikujte, mějte zájem, pomozte. Že to je člověk, který se Vaší pomoci a zájmu nikdy nevážil? Tady nejde o to, kdo si čeho váží, ale o to, abyste se vy povznesly a udělaly správnou věc. Co když je tohle právě to, co tomu člověku pomůže na Vás vidět to dobré? No… takové léto!?A když ne, opět neděláte to pro soudy druhých. Vlastně o žádné soudy. 

Vás něco uvnitř vede k tomu člověku, a navzdory jeho chovaní či charakteru, mu chcete (a máte) být nápomocné. Ono nic není jen černobílé. Neznamená to také, změnit hned názor nebo své přesvědčení. Znamená to být laskavý, nezaujatý, vyrovnaný a jít vpřed v duchu své víry.