Výklad tarotu na červen 2023

Výklad tarotu červen 2023 . energetická mandala

Výklad tarotu na červen 2023 upozorňuje na naši touhu si něco dokázat, zvládnout či překonat v takovém tom sportovním duchu, tudíž férově a bez blokování energií kohokoli jiného. A jestli hledáme správnou cestu, tak je to ten nejlepší způsob… K tomu, abychom rozvíjeli jak sebe, tak své projekty.

Jenže přeci jen to má takový chyták: Příležitostí, které k nám budou proudit v hojném počtu, že své energie rozdrobíme na mnoho projektů. Jediné, co z toho získáme je únava a frustrace. Co s tím? I na to mají karty odpověď: Než se pustíme do něčeho nového, dokončeme to, co už máme rozdělané. Pořádek poskytuje klid, nadhled a prostor pro nové…

Osudové číslo 1

Jedničky, víte, že se nyní máte nad něčím rozhodnout, a jakmile to rozhodnutí učiníte, pak jej už neměnit. Proto také ve Vás vyvolává pocity zodpovědnosti. Jestliže to rozhodnutí bude v souladu s Vaší akční osobností, prostě Vás nadchne, pak už nesoustřeďte pozornost na jiné možnosti. Ty by Vás jen rozptylovaly a mátly. Rozhodnutí však není o tom, že se v divoké rychlosti máte vrhnout vpřed. Nyní jsou energie nastavené pro Vás tak, abyste spíše se svým rozhodnutím splynuly a vytvořily životaschopný a dlouhodobý projekt. Tak si vše v klidu promyslete, protože klid je pro Vás nyní životodárný.

Výklad tarotu na červen 2023 pro osudové číslo 2

Dvojky, své energie v červnu nasměrujete k rodině, zázemí, zabezpečení a sounáležitosti. Možná čas rodinných oslav, ale i jisté uvolnění Vám přinese dobré pocity. Samy se pak ukážete ze své nejlepší stránky a ve společném tvoření s lidmi Vám milými nastoupíte cestu lepší sebejistoty a prosperity. Ne, kouzelně nezbohatnete. Všechno to je o Vaší práci, jak té reálné, tak i duchovní. A v té duchovní se v rámci harmonie setkáte i se svými temnějšími stránkami. Ale není to o tom, abyste si je vyčítaly, ale o tom si je uvědomit a pracovaly na jejich pochopení a přetvoření v něco lepšího.

Osudové číslo 3

Jestliže červnové energie avizují čas soubojů (viz výše), pak se Vás, Trojky, toto avizo tyká evidentně. A v čem bude spočívat Váš souboj? Jednak nějaký projekt dokončujete, a byly byste raději, kdyby jste u něho mohly setrvat i nadále. A pak jaksi nevíte kudy dál. Do čeho se pustit, co Vás zase nadchne, rozproudí Vám krev v žilách a naplní Vaše dny. Rozhlédněte se. Možná se Vám již teď něco nabízí a Vy to ignorujete. Proč? Zamyslete se… a zamyslete se ještě jednou. Jasné, už vidíte ten potenciál. A to je ono. To je to, co Vám vlive krev do žil, to je to, co Vás brzy dovede k úspěšnému cíli.

Výklad tarotu na červen 2023 pro osudové číslo 4

Jaksi to nevychází, že, Čtyřky. Jak to karty vědí? Prostě do teď jste investovaly (peněz, energie, času) více, než se Vám vrací. Jste unavené a na dně. Ale, a to je důležité „ale“, možnosti jak jinak, a přinejmenším netratit, existují. Začít třeba můžete tím, že uberete tempo, investice a dopřejete si čas i jen pro sebe. Jakmile znovu obnovíte zdroje, poučeni, s nimi lépe naložíte. Karty Vás nechtějí děsit, ale přeci jen upozorňují, že pokračovat stejnou cestou jako dosud, je cesta do pekla. A tím pádem máte možnost volby… Tak jakou cestou se dáte?

Osudové číslo 5

Pětky, jste natěšené do nových energií i projektů, víte přesně co a jak, a není nic, co by Vás zastavilo. Čím to je? Protože se věnujete tomu, co je Vašemu srdci blízké. Zní to moc idealisticky? A to je ten kámen úrazu. Potřebujete výzvy a když žádné nepřijdou, vytvoříte si je samy. Pokud nebudete soupeřit s větrnými mlýny, pak je to správná cesta. Prostě nevytvářejte si výzvy imaginární, ale vrhněte se na ty reálné. Získáte tak jistotu a perfektní perspektivu, kam až oko dohlédne. Realita je Vaše cesta, sny fantazie a plané řeči jsou komplikace, které Vám ubírají sil.

Výklad tarotu na červen 2023 pro osudové číslo 6

Je čas dát věci do pořádku, uvést na pravou míru a přiznat (si) pravdu. Ano, Šestky, v letošním červnu Vás dobíhají minulé skutky, a to co jste vyhrály kdysi, stává se nepříjemnou zátěží. Nic na tom nemění ani Vaše omluva, že jste to dělaly pro své nejbližší. Teď (a možná ani předtím) o to nikdo nestál. Ale co s tím teď, když přichází možnost dát věci do pořádku. Nejprve je potřeba dojít k pochopení, porozumění a bez výmluv následně dát věci jiný směr. Přestaňte do toho vkládat emoce, uvažujte racionálně a očistěte sebe, situaci a dejte do pořádku. Chce to krok za krokem, ale špatný začátek nemusí mít také špatný konec.

Osudové číslo 7

Sedmičky, v červnu Vám jde o vytvoření a zajištění své prosperující budoucnosti a jste připraveny podniknout i radikální změny k tomu, abyste svého cíle dosáhly. Opět se plně chopíte své příležitosti, vložíte znalosti, dovednosti a prostředky k tomu, abyste žily více v souladu se svou duší. K tomu Vám nepomohou jen ty znalosti a dovednosti či prostředky, ale hlavně otevřenost, aktivita a vnímání vlastních pocitů. Nezapomeňte ani na intuici a na hlas svého srdce. Prostě přejděte do života v lásce, protože ta Vám dá jak směr, tak energii k úspěchům.

Výklad tarotu na červen 2023 pro osudové číslo 8

Osudové číslo 9

Devítky, přichází na Vás velmi příjemné období, v kterém druhým budete chtít ukázat svou náklonnost a lásku. Zároveň očekáváte, že se Vám takové jednání vyplatí a doufáte, že konečně začnou dobré časy. Teď si opravdu nelámejte hlavu s budoucností. Pracujte na tom, co máte na dosah, na vztazích, o které se můžete opřít, v kterých máte přeci jen jistější pozici. Je dost možné, že i člověk, o kterém si myslíte, že jste o něj přišly, uvidí Vaše otevřené srdce a bude ochoten s Vámi začít nový vztah. Pozor, to „nové“ je důležité. Nic nebude jak dřív, bude to jiné, ale právě o to perspektivnější.