Výklad tarotu na březen 2023

výklad tarotu březen 2023 - mandala

Výklad tarotu na březen 2023 by se nám skutečně měl po energetické stránce líbit, i když energie hojnosti mohou být pro někoho výzvou. Proč, když hojnost je fajn? Protože naladit se na energie hojnosti navzdory zanedbatelné částce na účtu či v peněžence není snadné. Je to o energiích, o nastavení mysli, o naší ochotě tuto svou životní oblast obnovit. Takže jak na to?

Hojnost se vždy pojí na dlouhodobé plány. Jen si vzpomeňte, jaký z Vašich předchozích projektů Vám přinesl naplnění (a hojnost opravdu neznamená jen tu finanční stránku života). Zkuste si jen chvíli užít toho pocitu úspěchu, který již máte z minulosti v sobě… 

Skvělý pocit a současně žádné pochybnosti o úspěchu v budoucnosti, že?!

A třetím krokem je propojení minulosti, tedy energie již zažitého úspěchu, s budoucností, tedy našimi plány postupu vpřed. Spojení úspěšných zkušeností (proč se obracet k tomu, co nám nevyšlo?) a vědomé směřování v dalších krocích… Jinak, uvědomit ci, čeho chceme dosáhnout, jakou změnu chceme nastolit.

A jak se mají naladit jednotlivá osudová čísla, aby šla správnou cestou za hojností?

Výklad tarotu na březen 2023 pro osudové číslo 1

Jedničky, Vy máte tendence jít proti sobě a chce to tedy změnit směr. Vždyť letošní březen má být pro všechny více než štědrý. Jak na to? Uvědomte si sebe sama ve své aktuální životní situaci, vnímejte lidi kolem sebe. Cítíte se šťastné? Ladíte s lidmi okolo? Co chcete ve svém životě právě teď změnit? Uvědomte si to. Ale neřešte to agresí. Domluvte se sebou, s ostatními, ujasněte si své úmysly a pracujte s aktuálními energiemi. Ale je to Vaše volba, a o tu právě běží.

Osudové číslo 2

Březnová výzva, Dvojky, je vskutku výzvou… ujměte se vedení. Je jedno, jestli v rodině, ve své práci, anebo životě jako takovém. Prostě buďte teď vůdcem a naplňte březnové energie (viz výše) bezezbytku. Jak na to. Uvědomte si, jaký je pro Vás ideální vůdce. Jistě v první řadě ví, co chce a kam směřuje. Pak činí kroky, které ladí s jeho úmysly. Je otevřený novým výzvám, kreativní, dokáže podpořit a motivovat svůj tým, a i když ho těší jeho pozice i úspěch, neztrácí pokoru ani nadhled. Teď jsem Vám možná zbořila Vaši představu o ideálním egocentrickém vůdci, ale popsala Vás samotné. Takže je výzva na březen výzvou a nebo vaší krevní skupinou;-)

Výklad tarotu na březen 2023 pro osudové číslo 3

Trojky, Vy se především rozhlížíte kolem sebe, vždyť na světě je tolik krásných věcí. Ale březen Vás vybízí k vnitřnímu vhledu, protože jen ve Vás je světlo, které Vám může osvětlit věci zvenčí. Ponořte se do své intuice, pracujte se svými sny. Svou aktuální nejistotu či nerozhodnost odkryjete jen tehdy, když se postavíte svému strachu. Cítíte-li se ztracení, v zajetí obav, požádejte Archanděla Haniela, aby Vám osvětlil skutečnou realitu. A nezapomeňte na svou intuici, však březen je o hojnosti, tak si ji nenechte tápáním ve tmě ujít.

Osudové číslo 4

Kam pak se ženete, Čtyřky? Ano, chápete dobře, nějak se do března vrháte po hlavě a můžete brzy zjistit, že ji sice máte tvrdou, ale také Vám nic nepřináší. Možná ale jen, že právě ta škobrtnutí potřebujete, abyste pochopily, že spěch není ta správná energie. A také, když už jdete za svou hlavou, pak je dobré ji dopřát čas si vše rozmyslet, rozvážit a třeba vymyslet změnu směru, způsobu, taktiky. Věřte, že ve Vaší hlavě sídlí geniální myšlenka, která není na první impuls patrná. Ale nevzdávejte se. Mobilizujte svou víru a rozvážnost, a i Vy doplujete do přístavu zvaném „Hojnost“. 

Výklad tarotu na březen 2023 pro osudové číslo 5

Jestli jste měly, Pětky, dosud pocit, že se rok nějak vleče nebo Vám záležitosti váznou, pak vězte, že se v letošním březnu budete energie pohnou. Ale chce to, zachovat si rozum a využít předchozí přípravy. Teď už nelze něco dohánět, ale jen postupovat v rychlém, ale promyšleném sledu. Možná pro ostatní Váš postup bude hektický, zbrklý, nekontrolovaný, ale jestliže půjdete podle plánu, tak na názory ostatních nehleďte. Protože Vy teď máte šanci své plány uskutečnit.

Osudové číslo 6

Zato Vy, Šestky, nikam nespěchejte. Vaše hojnost potřebuje dozrát, ale to neznamená, že si sednete a počkáte si, co se uděje. Naopak Vaše promyšlené a jasně cílené kroky Vás povedou k úspěšnému završení. Ale ani završení není koncem. Je pro Vás důležité vědět, jak pracovat s úspěchem, jak naložit s hojností, jak pojmout změnu, která automaticky přijde… Jistě se Vám vyplatí, když si zachováte poctivost, čest, správnost, ale také chuť jít vpřed.

Výklad tarotu na březen 2023 pro osudové číslo 7

Možná máte pocit, Sedmičky, že na své cestě jste samotné. Do jisté míry, je to pravda a vyhovuje Vám, ale pokud to tuto míru překročí, z úmyslu se stávají energie, které jdou proti Vám. A právě teď, v březnu je propojení se stejně smyšlejícími lidmi, pro Vás tou správnou cestou. Nepřemýšlejte nad nějakými novými postupy, přístupy, osvědčené, prověřené mají ve Vašem případě větší pravděpodobnost úspěchu. Nestraňte se, buďte ve styku se stejně naladěnými lidmi, kteří Vás mohou svými energiemi, názory obohatit. Možná to bude jen jedna věta, ale ta Vám přinese to pochopení, smysl, který Vám pomohou opět roztáhnout křídla. Nezapomínejte, že Vás vždy podporuje Vesmír, a stačí si jen požádat o pomoc.

Osudové číslo 8

Osmičky, Vám je Váš cíl jasný, a to je prakticky jackpot k úspěchu. Vy teď jen využijte příležitostí. Možná se některé budou tvářit nedůvěryhodně, ale to si dokážete prověřit či ohlídat. Pracujte. Ani teď, když se Vám úspěch a hojnost sypou do klína, nepolevujte ve své činorodosti, vytrvalosti a kreativitě. Zasloužíte si vše dobré, co k Vám teď přichází, a dokážete s tím i nadále pracovat. Věřte, že teď jste na vzestupu a přicházející hojnost je zasloužená.

Výklad tarotu na březen 2023 pro osudové číslo 9

Nepřemýšlejte, Devítky, teď už to nemá žádný význam. Teď pracujte. Přemýšlely jste, plánovaly, zjišťovaly, ověřovaly, a teď s tolika informacemi jen pracujte. Ono to všechno předchozí usilování chce převést jen ve skutečnost. Nebojte se jít za svým snem, jakkoli romantickým. Realizujte se. Jestli jste dosud dělaly činnosti a kroky z povinnosti či z rozumu, rozeběhněte se za svými sny. Ano, opravdu je můžete realizovat… už zase přemýšlíte, že… tak se zvedněte a jděte ty sny uvést ve skutečnost.