Škola numerologie – kopmetní info + organizace výuky

          Když někdo začne číst knihy a čerpat z podobných zdrojů, ve snaze naučit se jazyk čísel, vede ho to k tomu, že se seznámí s atributy čísel, jak jsou uvedeny, ale knihy mu neřeknou, jak definovat celou řadu dalších informací, jemných rozdílů, jež jsou skryty v postavení čísel v numeroskopu. Rozpoznání právě jemných nuancí umožní studentovi se seznámit se s každým číslem do mnohem větší hloubky, bez nutnosti mentorovat spoustu vlastností a definic.
          Absolvent se ve dvou semestrech (21 lekcích v rozsahu 2 – 3 hodin) naučí definovat jednotlivá čísla, také rozklíčovat, co jednotlivé vibrace, jež jsou nám jménem a datem narozením dány do vínku, a předurčují tak směr a způsob, kterými po své životní cestě budeme kráčet.
Především na vlastní osobě, svých blízcích, ale i na veřejně známých osobnostech absolvent pochopí a nacvičí nejen znalosti o jednotlivých číslech, ale také jak s nimi pracovat, čeho si všímat, jak se na člověka nebo jen jeho duši skrze datum narození či jméno napojit a přijímat informace, jež čísla skrývají. Pochopí, že tři sudičky z pohádek mají svůj reálný základ, porozumí principům, proč některé vztahy klapou, a s jinými se člověk trápí, jak čísla ovlivňují zdravotní stav, na co je dobrá numerologická mřížka, nebo třeba jak lze nalézt vhodný den pro důležité životní události a mnoho jiného… a samozřejmě vše patřičně interpretovat.
          Škola numerologie tak nebude jen naukou o číslech, ale i prostředkem k osobnímu sebepoznání a růstu.
          Uchazeč o účast ve Škole numerologie nemusí být matematický expert, stačí, když umí sčítat a odčítat… nebo si s sebou přinese kalkulačku.
          Vědomosti a zkušenosti nabyté lze uplatnit buď v osobním životě, ale absolvent bude schopný pracovat jako numerolog ve vlastní praxi, vědomosti lze užít i v personálních agenturách a oddělení firem nebo v psychoterapeutické praxi.
          V průběhu výuky, která probíhá v Trutnově dle rozpisu (viz organizace výuky níže) je nutno počítat se zadáváním a vypracováním domácích úkolů a zkoušením nabytých znalostí, ale nebojte se, budeme si hrát a bude legrace. Po ukončení obou semestrů, vypracování semestrálních prací a absolvování výstupní zkoušky absolvent získá certifikát a příležitost pokračovat v nadstavbovém studiu karmické numerologie.

Organizace výuky 

Reference studentů

          Děkuji za 1. semestr kurzu numerologie, který mě pomohl více poznat sama sebe a posune mě v životě dál a porozumět lidem v mém okolí a využívat potenciál jednotlivých dnů v týdnu. Jsem mile překvapena, co vše lze zjistit nejen z data narození, ale i z rozboru jména a příjmení, jaký má význam a jak mě ovlivňuje. Kurz probíhal ve velmi milé atmosféře. Těším se na 2. semestr, co vše dalšího se naučím.
Jana
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
          Absolvovala jsem Školu numerologie Dany Rýdlové a jsem nadšená. A to především rozsahem předávaných znalostí. Jednotlivá čísla (psychické, osudové a jmenné) se probírají z různých aspektů a souvislostí. Postupně se mi vyjasňovaly charaktery a vzorce chování nositelů konkrétních čísel (vzorek byl vzat z bližší i širší rodiny). Vřele doporučuji.
Hanka