Energie roku 2022 – numerologický a tarotový náhled

energie roku 2022

Energie roku 2022 z pohledu numerologie 

Číslo roku, které nám určuje energie roku 2022, skládající se ze tří dvojek a nuly nám přináší z pohledu numerologa příjemné energie čísla šest. Po předchozím aktivním roce, který nám do života přinesl spoustu změn, nastává uklidnění. Neznamená to, že bychom si měli ustlat na vavřínech. Naopak! Teď svou energií máme příležitost svým věcem dodat pohyb. A nejen pohyb, ale i formu, hloubku i design. 

Číslo šest pomáhá prosadit své vytyčené cíle. Pomáhá si ujasnit představu a napnout síly k uvedení teorie v praxi. Šestka má ráda hmatatelné výsledky. Proto také nás povede k tomu, abychom nesetrvali pouze u řečí, ale aktivně se chopili díla. Přičemž cílem šestky je udělat si život krásnější, harmoničtější, zdravější. Vlastně v nás probouzí chuť si ze života vytvořit nádherné dílo. 

Samozřejmě z toho plyne, že energie roku 2021 budou přát všem umělcům… spisovatelům, hudebníkům, malířům, ale i tvůrčím řemeslníkům. No, a jestli nejste zrovna umělecky zaměření, svůj zpěv užíváte jako zastrašovací techniku nebo si dlátem čistíte nehty, pak máte prostor ze svého života vytvořit nádherné umělecké dílo. Jak na to v šestkových energiích?

Dopřejme si prostoru k rozvoji, získávejme informace, učme se. Dovolme si do svého života vpustit krásu, harmonii, klid a dokonalost. Ne, nemusí to být luxusní, potřebuje to být v souladu s Vámi a s Vaším záměrem. 

A jak to využít v praxi?

Když se zaměříme na sebe sama, pak je skvělý čas, abychom pečovali o své tělo i psychiku. Dbejme na pohyb i zdravou stravu. Vyrovnejme práci s odpočinkem, pasivitu s aktivitou. Lenošení a bohatá strava Vám pomůže nabrat snadno a rychle kilogramy na svou tělesnou schránku. Pokud je to Váš cíl, směle do něj. Jinak opatrně. 

V mezilidských vztazích šestka lidi spojuje. Především ty, co stojí o skutečné, hluboké a dlouhodobé vztahy. Lidé v těchto energií mají větší snahu se domluvit, nalézt společnou řeč i cestu. Tento rok je ideální pro společenská setkání na rodinné a přátelské úrovni. 

Protože šestka má ráda své materiální zázemí s váží si ho, pomůže nám i v hospodaření jak s majetkem, tak financemi. Politicky bychom řekli, že udržíme vyrovnaný rozpočet. 

V pracovní oblasti nám šestkové energie pomohou se zodpovědným přístupem. Zpomalíme a víc se zaměříme na dosažení co nejlepších výsledků, prostě kvalita nad kvantitou. Můžeme také měnit zaměstnaní tak, abychom dělali to, co je našemu srdci/duši blízké. Sklony k prokrastinaci teď tak nějak nebudou aktuální. Je v našem zájmu, abychom letos nic nepromarnili, neodkládali a postupovali vpřed.

A jak už jsem uvedla výše, prosperita čeká na umělecky zaměřená povolání. Dařit se má i učitelům, povoláním, které se soustředí na člověka z psychické i fyzické stránky, ale i těm, co lidem pomáhají nastolit a udržet spravedlivé a bezpečné podmínky k životu. 

energie roku 2022

Energie roku 2022 a tarotové karty

V tarotových kartách přichází po devíti letech na pořad opět karta Zamilovaných. 

Když se na tu kartu zadíváte, pak na ní vidíte naprostou oddanost. V synonymech k oddanosti vnímáme věrnost, důvěru, odevzdanost. Karta znázorňuje zamilovaný pár, pak vězte, že láska v této kartě ovlivňuje nejen mezilidské vztahy, ale i oddanost své práci, své vizi, svým zájmům, ale i radosti a lásce jako duchovnímu směru.

Na kartě je patrná i třetí osoba. Je to Archanděl Rafael, „Boží léčitel“, který pomáhá propojit naše vyšší Já s naším pozemským bytím, ale i naše pozemské bytí s naší božskou podstatou. 

Energie karty Zamilovaní nás vede k uvědomění, zda láska v naších životech má nějaký význam. Jestli ji v životě máme. Zda si dopřejeme se milovat, dát lásku sama sobě, ale také se otevřít druhým. Pomohou nám i vyrovnat se se ztrátou či pochopit své závislosti a pracovat na těchto tématech. 

Je Vám spíše blízká prázdnota, popíráte své city, chcete lidi předělat k obrazu svému, a v životě se víc trápíte, než zažíváte lásku a radost? Pak Vám energie roku 2022 a karta Zamilovaných přinese spoustu příležitostí a výzev, jak lásku do svého života integrovat. 


I v letošním roce pro Vás budu s láskou vytvářet měsíční výklady tarotu pro jednotlivá osudová čísla. K dispozici Vám výklady budou vždy poslední den v měsíci v podvečer.

Nechcete si dávat upozornění do telefonu nebo poznámku do diáře? Nevadí! Připojte se na Facebook Správnou Cestou & Galerie DaRy dot-art a jako sledujícím se Vám nové info zobrazí automaticky. 


A jak zjistíte své osudové číslo? Napište si své celé datum narození na papír a sečtěte jednotlivé číslice. Výsledný dvouciferný součet opět sečtěte jako dvě samostatné číslice. Př.:

24. 9. 1965… 2 + 4 + 9 + 1 + 9 + 6 + 5 = 36… 3 + 6 = 9… osudové číslo

Navíc se každou neděli v podvečer můžete na aktuální týdenní energie naladit přes tzv. Kartu týdne, kterou pro Vás chystám na FB stránce.