Únor 2021

Výklad tarotových karet na měsíc únor 2021:

Zimní období v plném proudu, a my se snažíme nějakým způsobem životní okolnosti i lidi kolem sebe přechytračit nebo obejít. Lež se nabaluje na další lež, už nikdo neví, co a kde je pravda. To se budeme tento únoru snažit nějak zakamuflovat. Někdo se bude snažit jet v zajetých kolejích, jiný bude hledat jinou cestu. Nikdo, ale nebude v podstatě počítat s tím, že by v únoru vytvořil a dosáhl nějakých výsledků. Očekávání druhých se ale s tímto osobním postojem nebude snoubit. Požadavky druhých budou více než vysoké.
Kam nás to zavede? Ke změně. Protože pokud se opravdu nechceme nechat srazit na kolena, pak to chce změnit náhled, postoj i taktiku.
Jak? Podívejte se na téma měsíce, třeba tam pro sebe naleznete typ….
Ale i karty mají svou radu navíc: Uvolněte se, nesnažte se tolik, počkejte na lepší dobu a zatím zkuste hledat pravdu a svou opravdovou cestu.

Výklad tarotových karet doprovází mnou tvořená mandala naplněná harmonizačními energiemi.
Mandala na únor 2021

Výklad tarotových karet pro osudové číslo 1

Nějaká vize do nového měsíce? Jedničky, dnes opravdu nevíte, jakou cestou se vydat. Pravděpodobně se Vám nepodařilo v lednu vše, co jste potřebovaly, takže si nesete své resty a ještě tu máte praktikovat nové. „Důležité!“ To je to, co byste měly objevit. Jinak trousíte energie bez patřičného efektu a oslabujete sebe, ale i danou záležitost a druhé. Když se Vám to podaří, pak se energie ve Vašem životě pohnout tím správným směrem.
Karty doplňují: Když je něco těžké, pomáhá Vám to hledat jinou cestu.

Výklad tarotových karet pro osudové číslo 2

Dvojky, v únoru se chystáte stavět a opřít o své zázemí a jistoty, prakticky neočekáváte žádné výjimečné situace, natož nějaké problémy. Již začátek února Vás však přesvědčí o opaku. Ale dá se i z nečekaných událostí něco pro Vás získat. Podstatné je nalézt skutečně spolehlivého člověka (a tento měsíc to snadné opravdu nebude), který Vám může pomoct, i když Vás to bude stát nějaké peníze. V únoru se tedy nudit nebudete, ale otázka zní, jestli se Vám podaří obnovit nebo začít budovat nové zázemí a jistoty:
Karty radí. Dopřejte si čas, nedělejte nic bezhlavě a aktivujte svou intuici, teď je opravdu potřeba.

Výklad tarotových karet pro osudové číslo 3

Pro Vás, trojky, má únor nabídku, která by mohla přinést nějaký zisk nebo zajištění stávajícího. Ale také Vám přináší možnost volby. Zůstat nebo jít? Držet se svého nebo roztáhnout křídla? Pozor na zkreslené vnímání reality. Bude kolem Vás mnoho lidí, kteří Vám budou chtít pomáhat. Pak je dobré se ptát sama sebe, zda je pomoc to, co teď potřebujete. Protože jednak teď je v kartách šance, ale ne výsledek, protože ne vždy to, co potřebujete, je to, co dostanete.
Karty pro Vás mají typ: Když nevíte kudy a co, pak tudy cesta nevede. Změňte to.

Výklad tarotových karet pro osudové číslo 4

Chytáte se, Čtyřky, hrát vabank? Potřebujete vyjet ze zajetých kolejí, osvobodit se? Pak mi tu karty ukazují, že to uděláte a využijete všechny prostředky, abyste toho dosáhly. Budete i přehánět, bojovat, usilovat, i když Vám nikdo nebude bránit a bude s Vámi souhlasit. Váš styl Vám nyní pomůže dosáhnout toho, o co usilujete a budete si moct oddechnout.
Karty Vám radí, abyste při svém boji, nezapomínaly na své srdce. To Vás dovede k cíli.

Výklad tarotových karet pro osudové číslo 5

Pětky, Vás nezastaví ani v únoru žádné energie, a chcete prostě „vytlouct“ z tohoto února, co se dá. A na začátku měsíce se Vám to bude i skvěle dařit… dokud se Vám někdo nepostaví do cesty a nebude si hájit své. A kam to vede? To záleží na Vás. Každopádně si uvědomíte, že tu nejste samy, že nemůžete mít všechno, že tu je dost takových, kteří se nebojí hájit své. Pak i na Vás bude upřímně si srovnat zájmy a cíle.
Karty Vám doporučují neměnit cíl, ale hledat tu správnou cestu k němu.

Výklad tarotových karet pro osudové číslo 6

Šestky, Vy se února nebojíte a věříte, že s laskavým přístupem můžete získat vše. A taktika to není vůbec špatná, alespoň pro začátek. Dostává se Vám dost zkušeností, dovedností a prostředků, jak jít právě touto cestou. Navíc Vám takto doslova musí jít každý na ruku. Jen zkuste ten letošní únor vzít jen jako cestu. Výsledky zdaleka nedosáhnou Vašich očekávání, pokud svou aktivitu nepojmete pouze jako investici.
Karty doplňují, abyste šly svou cestou, protože je to jen o čase, kdy se Vám vrátí to, co vložíte.

Výklad tarotových karet pro osudové číslo 7

Únor, sedmičky, považujete za prostor, s kterým si budete nakládat pouze ve svůj prospěch, protože od něj očekáváte vše, na co pomyslíte. Dáte na svou intuici a budete realizovat svou vizi. Nikdo Vám do toho zasahovat nebude, okolí si spíše počká, co vytvoříte. A Vás se opravdu může podařit mistrovské dílo, alespoň co se Vaší seberealizace týká.
Typ od karet? Ano i v přínosných tendencích je na místě: Dejte na své srdce a rozhodněte se.

Výklad tarotových karet pro osudové číslo 8

Práce, Osmičky, a to opravdu taková ta poctivá, to je to, co Vás „čeká”. Respektive karty mluví o tendencích se pustit do něčeho nového, co si bude žádat Vaši pozornost, čas a poctivý přístup. Určitě Vás to hned z počátku zaujme a budete chtít dokázat sobě i světu, že to zvládnete. Ale na „svět“ nespoléhejte, ten si řeší teď své a zajímá ho výsledek a ne cesta k němu. To Vám však nevadí, jako byste si teď naplňovali nějakou svou vizi, sen, tak se tomu budete naplno a se srdcem věnovat.
Karty Vás i tak upozorňují, ať se nedáte strhnout negativními myšlenkami. Dejte teď víc na srdce, než na „rozum“.

Výklad tarotových karet pro osudové číslo 9

Teď je to vážné, Devítky. Dopřejte si čas, a vše si promyslete, naplánujte. Protože další Vaše budoucnost má být „jízda“, jak alespoň naznačují karty. Proto jen Váš zápal pro věc nebo zájem „se ukázat“ nebude stačit. Ono jde o to, že se tu objevuje konkurence, která přináší jistoty, a to víte, že to je dobrý důvod se přiklonit k ní. Na konci měsíce to začne, tak ať jste připravené.
Karty radí, abyste se víc v dané záležitosti orientovaly, hledali informace, učily se, protože to Vám pomůže jít za svým cílem.

Výklad tarotových karet na měsíc únor roku 2021 je nyní kompletní a já Vám přeji nádherný měsíc.

Pokud se chcete podívat na jakýkoli měsíc od roku 2010, co pro Vás výklady vytvářím, pak jsou Vám k dispozici ZDE.