Únor 2020

Všeobecné únorové energie

Podle první kartičky únor není zrovna oblíbený měsíc a my od něho také tedy nečekáme nic dobrého, snad jen ochlazení, temné mraky nad hlavou a mizernou náladu. Ale víme, jak je to s pohledem na věc. Ono se na ten únor můžeme podívat i jinak, a o tom jsou letošní únorové energie. Když s tím co máme k dispozici, v našem případě únor, začneme pracovat, podíváme se na něj z různých úhlů. Pak zatímco příroda odpočívá, my se jí můžeme přizpůsobit. A ten čas vzít jako dobou, kdy toho možná mnoho nenaděláme, ale můžeme něco vyzkoušet či naplánovat. A příležitosti, které nás chytnou za srdíčko přijdou. Opravdu, nečekejme od tohoto února velké výsledky. Ale kroky vpřed se nám podaří. Navíc bude při nás vždy někdo stát, kdo nám pomůže. Takže zdánlivá stagnace bude v reálu posunem vpřed.

Mandala na únor 2019 - PROLÍNÁNÍ

Mandala na únor 2019

Osudové číslo 1

Jedničky, Vy víte, co chcete, kam směřujete, co proto je třeba udělat, to uděláte. Energie i okolí jsou Vám nakloněny. Z čehož vyplývá, že získáte to, o co usilujete. Chcete i tak nějakou radu od karet? Tak udělejte ten krok a věřte, že to dopadne.

Osudové číslo 2

Dvojky, využívejte energie dvojkového měsíce ve svůj prospěch. Máte dobrý základ a kapitál tenhle měsíc zvládnout. Jen si zachovejte hlavu na krku a nenechte se vystrašit temnou chvilkou. Jestli máte dojem, že to nemáte promyšlené, pak si tento měsíc dopřejte čas a klid na plánování a zaměření do dalších měsíců.

Osudové číslo 3

Rozhodly jste se, Trojky, tímto měsícem rychle profrčet do lepších časů. Buďte však obezřetné v kontaktu s druhými. I když se budou tvářit mile a sympaticky, opak je pravdou. Každopádně jedna strana bude muset zasáhnout. Vyhraje dobro nebo zlo? Odpověď je ve Vašem srdci.

Osudové číslo 4

Čtyřky Vás přemáhá zimní splín a vyčerpání. I když máte chuť s tím pohnout, nebude to tak snadné. Šetřte síly, není třeba zvládnout všechno právě teď. Naopak teď se soustřeďte na rutinu a spíš si dejte staré věci do pořádku. Počkejte na lepší energie, dopřejte si relaxaci a doplňte vitamíny.

Osudové číslo 5

Pětky, Vás letošní únor nikterak nepřekvapí, jste na něj připravené. Berete to, jako nejlepší čas zůstat doma a věnovat se domovu, rodině, zázemí. Je to nejlepší cesta, jak z tohoto měsíce „vytlouct“ co se dá. Jděte za svým srdcem, protože Vám ukazuje tu nejlepší cestu.

Osudové číslo 6

Šestky, opatrně! Začátek měsíce se dá přirovnat k chůzi po tenkém ledě a jediné Vy, byste na to doplatily. Energie se zlepší, až v druhé polovině února, ale i tak zapomeňte na sny a fantazie. Chce to přemýšlet a dělat reálná rozhodnutí. Motem Vašeho února je „úmysl, cíl, důvěra a víra“.

Osudové číslo 7

Sedmičky, aktivita. Prostě tento únor si žádá Vaší aktivitu, jak intelektuální, tak fyzickou, abyste se svými záležitostmi hýbaly. Podporu máte a dveře otevřené k cíli též. A otevřené dveře přece znamenají nový začátek, i když to bude poněkud chaotické, nejisté a zatím bez hmatatelných výsledků.

Osudové číslo 8

Vy si ten únor, osmičky, opravdu užijete v tom nejlepším smyslu. Oči otevřené, protože se k Vám blíží skvělá příležitost „udělat štěstí“. A opravdu se jí chopte, než bude někdo rychlejší. Vám totiž otevírá novou cestu. Strach použijte jako motor, ne jako brzdu.

Osudové číslo 9

Devítky, pro Vás má únor připravenou změnu. Chyták je však v tom, že Vám také přináší spoustu možností, jakou formu ta změna bude mít a žádnou jistotu. Takže se ani nezavazujte, ani nespoléhejte na jakékoli sliby. I Vy počkejte na lepší energie. Teď méně znamená více.

P. S. Toto jsou výklady určené jen jako stručná  inspirace a všeobecný pohled na energie. Pokud hledáte konkrétní možnost výkladu, pak se podívejte na mou nabídku https://spravnoucestou.cz/sluzby-pro-vas/.