Říjen 2021 v energiích

Téma měsíce: Když nám „osud“ nepřeje

Když se podíváme na výklady tarotu na říjen 2021 v energiích, nejde moc být optimistický. A když se nedaří, hned víme na co to svést… na „osud“. Co vlastně je to ten “osud”? 

Vzhledem k tomu, že se jedná o filozofický nebo náboženský koncept, že je v životě člověka vše předem určené, tak v první řadě je to od pradávna zažitá „pravda“, že máme život někým/něčím daný.

Ale pojďme se na ten „osud“ podívat reálně a na příkladu:

říjen 2021 v energiích

Jsme na správné cestě, tak to vezmeme pěkně po ní. 

Tak si představte, že jdete po cestě, na které vyčuhuje kámen. Jste přece na správné cestě, tak co řešit? Šup, a škobrtnete. A už ho tu máme! OSUD. Logicky uvažujete: Jdete správnou cestou. Leží tu kámen. Tak o něj máte/musíte zakopnout.

Tak, ale co když to uděláme jinak: Jdete tou samou správnou cestou a leží na stejném místě stejný kámen. Jenže se díváte pod nohy, vnímáte a rozhodnete se ho obejít, překročit, přenést ho na bok, ať nezavazí Vám ani jiným. A je to! Aha! A kdepak je teď ten „osud“? Ani si na něho nevzpomenete, co?!

Takže z toho nám vyplývá, že když se nám děje něco neblahého, o čem se domníváme. že nemáme ve svých rukách, je to „osud“. A když je všechno v pořádku „osud“ neexistuje. Čím to?

Podstatný rozdíl spočívá v přístupu: V první variantě našeho příkladu se spoléháme na něco zvenčí. V druhé se stáváme aktivním tvůrcem své reality. 

To dnešní uvědomění teď přenesu do výkladu tarotu na říjen 2021, v energiích jsou právě takovým kamenem na té naší správné cestě z příkladu. Škobrtneme nebo použijeme pozornost, vnímavost, rozhodnutí a tvořivost k lepším energiím?

Přeji nádherný měsíc.

P.S.: V pravidelném kontaktu můžete být se Správnou cestou na FB. Je to rychlá cesta k výkladům tarotu, energiím jednotlivých měsíců i kartě na týden.