Říjen 2019

Říjen pro nás připravil plodnou půdu pro nové projekty a nápady pro ně máme již dlouho schované v šuplíku. Že se stydíme? Že si na to přece nemůže troufnout? Že to jsou bláznivé nápady? Nenechme se strhnout strachem, studem, konvencemi. Teď opravdu máme nejlepší čas a podmínky pro nastartování našeho nového směřování. A jestliže se osmělíme, pak si zvolíme opravdu tu nejlepší cestu, která má více než jen smysl udělat správný krok. Nabudeme důvěru a jistotu a nenecháme zahálet svůj potenciál, sílu a dovednosti.

Mandala na říjen 2019

Osudové číslo 1
A v duchu říjnových energií si Vy, Jedničky, sáhnete po velmi příjemné příležitosti, která se Vám nabízí. Ano, bude to změna, ale samy víte, že je čas se tímto směrem vydat a tušíte pozitivní výsledky, i když cestou k nim nepůjde vše tak lehce. Ale máte svůj cíl, víte co dělat, takže svou šanci opravdu nenecháte ladem a vezmete si vše, co Vám přinést má. Karty Vám jen připomínají rozvahu a soustředěnost.

Osudové číslo 2
Dvojky, pro Vás je říjen časem, kdy můžete vyřešit i méně příjemné záležitosti. Ano, vrhnout se do toho znamená zbořit vše, co jste dosud vybulovaly, ale vzhledem k tomu, že i Vy víte, že jste ty základy podcenily;-), tak bude lepší bourat a využít říjnových energií k novému konceptu. A když se neleknete nepříjemných kroků, pak ty už další Vás povedou cestou změny, kterou už také potřebujete. Možná jen zkuste se na věc podívat z jiného úhlu, naslouchejte druhým, jaký mají oni názor, když do věci nejsou zainteresovaní a mají potřebný odstup.

Osudové číslo 3
I Vy, Trojky, se můžete svést na prosperujících energií října, ale je třeba se nebát otevřít ty dveře, které se Vám nabízí. Že nevíte, co bude za nimi?! Ale Vy jste přece žádné jistoty nikdy nepotřebovaly. Zapomínáte, že jste ne nadarmo trojkami, které si mají brát z nabídky vše, protože také vše může být zdrojem informací, poznání a zábavy. Takže šup, vezměte si to, co pro Vás říjen má přichystáno! Uvidíte, že to cenu má velkou.

Osudové číslo 4
Čtyřky, teď se připravte na pomalejší tempo a dopřejte svým záležitostem čas, a´t pěkně dozrají a Vy můžete sklízet hodnotné plody svého konání. Naslouchejte, hledejte informace, protože se k Vám má dostat něco, co může pozitivně zamíchat kartami a nastartovat proces, v kterém se bude plně realizovat a nejedná se jen o ledabylé plácnutí do vody. Zodpovědný přístup Vám, Čtyřky, asi nemusím připomínat.

Osudové číslo 5
Nálada na bodu mrazu, Pětky? No, je pravda, že nemusíte být stále happy. Ale na druhou stranu: proč odmítat něco, co je na dosah? Vaše bojovnost a tendence jít samy proti sobě se nyní projeví naplno. No, naštěstí brzy přijde šance zvenčí, která by Vaší pozornost přesunula jinam a Vy nakonec budete hodnotit říjen jako přínosný měsíc.

Osudové číslo 6
Šestky, máte své plány i na říjen, ale určitě je dobré vědět, že výsledky na sebe dají čekat, že je prostě jeden měsíc na tohle hrozně málo. Ale nevzdávejte to!!! To, že něco chce svůj čas, neznamená, že to nemá smysl, ale že to může stát opravdu za to. Ano, ono ještě, než dojdete k svému cíli, tak bude třeba něco pozměnit, ale opravdu pracujete na něčem, co má smysl a co se nedá ani uspěchat, ani ošidit.

Osudové číslo 7
Sedmičky, k Vám teď je Vesmír nebývale štědrý a ve Vašem životě se doslova dějí zázraky a energie se pohnou tím, nejlepším směrem. Ta šance, která teď přichází, by se dala přirovnat k jackpotu a Vy ji bezezbytku využijete. Všechno se srovná, uzavřete spojenectví, urovnáte spory či vznikne nový vztah, skvělé období pro uzavírání smluv. Teď důvěřujte své intuici i Vesmíru, že Vás vede tou nejlepší cestou.

Osudové číslo 8
Osmičky, máte dojem, že se Vám nevrací stejně, jako do svých projektů vkládáte? Pak to není dojem, ale fakt a Vy se zatím držte zpátky, teď není dobré období něco rozhodovat nebo lámat přes koleno. Prostě to chce čas, aby se energie nastavily tak, abyste i Vy ze svých projektů prosperovaly. V průběhu října se ty energie budou pomalu měnit, ale Vy stále počítejte, aby se strany Vašeho účtu rovnaly, protože to je nyní ten úspěch, kterého máte dosáhnout a budete se z něho těšit.

Osudové číslo 9
Devítky, pesimismus? Všechno je podle Vás špatně a už se Vám opravdu nechce jakkoli se angažovat? Tak si vzpomeňte na to, co byste rády, co Vás baví, a neříkejte, že to nejde. Jde, jen využít všech šancí a neodsuzovat to, co neznáte. Jestliže si samy nebudete házet klacky pod nohy a zanecháte hledání problémů místo přijímání možností, pak i Vám říjen přinese úspěch, který možná na začátku budete vnímat jako nedostižnou představu.