Prosinec 2019

Letošní prosinec je pro nás symbolem naplnění očekávání nejen v aktuální čas, ale i věcí spojených s naší dlouhodobou budoucností. Ale dalo by se říct, zapomeňme na to, zapomeňme na jakékoli očekávání a plány. Ani sami totiž nejsme schopni v sobě nalézt ideální energie, která by naplnění očekávání pomohla, naopak… v nás doslova bublá agresivita, nervozita a netrpělivost. Teď více než jindy ale také platí, že co vyšleme, to se k nám vrátí, takže jestliže budete usilovat o prosazení sebe sama a svých zájmů, pak narazíme přesně na to samé. Jediné, co nám to přinese, že dojde k radikálním řešením, tedy rozchodům, ukončení smluv a koncům, o které vlastně ani nestojíme. Co s takovými energiemi? Své frustrace , očekávání a představy se nesnažme dořešit, jen proto, že je konec roku, že jsou Vánoce, že se to patří. Poslední měsíc a konec roku neznamená, že je konec světa, naopak… Soustřeďme se na to pěkné, nehoňme se za tím, co jsme nestihli nebo „musíme“ stihnout, dělejme jen to, co nám dělá radost, o tom tenhle čas přece je. A zase naopak… tlačí-li nás energie kamsi, vzpomeňme si, že nejsme otroky kohokoli či čehokoli a podívejme se, co jsme zvládli, zvládáme a na co se můžeme těšit.

Mandala na prosinec 2019

Osudové číslo 1
Jedničky, samy vnímáte, že víte, co chcete, kam směřujete a nepochybujete o tom, že byste něco nezvládly. A karty, potažmo energie, s Vámi plně souhlasí, protože prosinec letošního roku, je prostě Váš měsíc. Všechno jste tento rok, i když snadný nebyl zvládaly tak, abyste se nyní mohly jen potěšeně kochat dobře udělanou prací. Bravo! Na konci měsíce čekejte nový impuls, který Vám pomůže s nově přicházejícím obdobím. Jen si nezapomeňte dopřávat čas na to si vše rozvážit a nevrhejte se bezhlavě do něčeho, o čem nic nevíte.

Osudové číslo 2
Vy se, Dvojky, na ten letošní prosinec těšíte přesně v duchu jeho energií, což znamená mnoho očekávání. A ačkoli do toho nejdete nikterak agresivně, což Vám ani není vlastní, tak přece jen nebude pro ostatní Vaše nároky a představy tak snadné naplnit. Vaše vyčkávání, že se vše bude dít tak, jak s tím počítáte, Vám i druhým bude komplikovat celé období. Takže to, co budete muset hledat, je rovnováha… jestliže něco od někoho chcete, budete nejlepší způsob to ve stejných energiích oplatit. Pak získáváte a naplňujete svá očekávání. A když jako bonus do toho vložíte své srdíčko, pak budete koncem roku skutečně bohatě obdarované.

Osudové číslo 3
Vy, Trojky, se máte tendence hnát do prosince bez hlavě po hlavě 🙂 a přitom ale vůbec nemusíte. Doslova jste tam, kde máte být a navíc máte věci ve svých rukou, dokážete se rozhodovat a vytvářet přesně to, co máte v úmyslu. A váš bonus spočíváte v tom, že k Vám vše přichází rychle a v dobrém. Takže abyste se do toho nezamotaly, stačí když zvolníte a necháte k sobě nyní vše přicházet, otevřete se dobrému.

Osudové číslo 4
Čtyřky, i když obvykle stojíte nohama na zemi, tento prosinec se chcete oddat snění a iluzím a možná si plnit vše nad rámec svých možností. Jako když se distancujete od všeho, co je Vám vlastní. Ano, sem tam je dobré vystoupit ze svého komfortu, ale nezapomínejte při tom, že realita se brzy vrátí, a Vy také můžete narazit a draze zaplatit. Což avizují karty pro Vás. Nedejte na lákavé nabídky, a vnímejte, to k čemu Vás vede Vaše srdíčko, i když hlava káže jinak.

Osudové číslo 5
Prosincové energie, Vy, Pětky, se chystáte přechytračit. Copak, intelekt a nápady Vám neschází, navíc se Vám nabídne šance, kterou bude rády akceptovat. Jen si dejte pozor na to, že na první pohled nic nevypadá tak, jak to ve skutečnosti je. Prakticky Vás události tohoto měsíce mají vrátit tam, kde jste neviděly vše takové, jako reálně bylo, a tudíž je nyní čas to změnit, opravit. Ale to neznamená, že máte mít špatný nebo náročný měsíc. Jen si něco doladíte a nebojte, zvládnete to, nic Vám v úspěchu nebrání.

Osudové číslo 6
Pro Vás, šestky, bude prosinec rozhodujícím měsícem, a Vy samy víte, že teď si potřebujete zachovat hlavu na krku, protože podléhat emocím a citům by způsobilo víc bolesti. Že by Vám nyní někdo z blízkých pomohl? Na to se nespoléhejte. Ať už jejich neochota nebo jiné omezení jim znemožňuje vyvinout jakoukoli aktivitu. A možná právě to, je tématem, které Vás prosincem provází. Někdy opravdu není už možnost něco dělat a člověk musí jít dál, aniž by se ohlížel. Je čas na změnu, tak to je v pořádku.

Osudové číslo 7
Pro Vás, Sedmičky, je konec začátkem. Takže to, že končí rok, je pro Vás synonymem pro novou záležitost, které bude dobré věnovat čas, aby se mohla rozvinout a přinést Vám to, co má. Nespěchejte a nesnažte se něco ošidit, ať už tím, že necháte věci plynout po své nebo tím, že budete hledat zkratky. Mohly byste pak snadno něco důležitého přehlédnout a zbytečně si věc zkomplikovat, což by odporovalo tendencím, které karty avizují. Máte být úspěšní, i když to bude nějaký čas trvat a Vás bude, jak hodně se budete angažovat.

Osudové číslo 8
Vy, Osmičky, ani žádná očekávání od prosince nemáte. Možná jste přišly o iluze, možná události posledních měsíců neposkytovaly prostor, pro jakýkoli optimismus. Tak či tak vnímáte omezení, které Vám nedovolují roztáhnout křídla tak, jak by bylo dobré. Takovým tím světlem tohoto měsíce budou lidé, kteří nějakým způsobem s Vámi souvisí a poskytnout Vám náruč plnou lásky a pocitu štěstí. To nejlepší bude, když svou pozornost a energii zaměříte jiným směrem, než na co jste se dosud soustředily a třeba i nechaly na druhých nebo na Vesmíru, ať Vás přes toto méně plodné období převezou.

Osudové číslo 9
Devítky, pro Vás je tento prosinec synonymem pro naplnění svých snů, i když o některých z nich víte, že pro Vás nejsou nejlepší, jak pro Vás, tak pro vaše okolí. Ale snažíte se vše dělat s hlavou na krku a se zodpovědností, které s daného vyplývá. Vše si prověřte, protože to, co bylo řečeno dříve nemusí v tuto chvíli tak snadno platit. Neznamená to, že by něco nevyšlo, ale že byste musely rychle řešit nečekanou situaci, která Vám chce zamíchat kartami tak, že na vše zůstanete samy, tam kde byste naopak potřebovaly posily.