Listopad 2019

Poslední dva měsíce nám daly pocit, že už vše zlé je za námi a už není co řešit, ale takové energie si stále neumíme udržet, takže listopad letošního roku pojmeme jinak. Sami začneme proti té pohodě bojovat, vyvolávat konflikty mezi sebou navzájem i v sobě. A to vše proto, že vlastně ztratíme z dohledu směr, cíl, možná i cestu. Opět se dostaneme do stádia pochybností, hledání, určování priorit. Zkusme to brát jako vyrovnání energií, jak se říká „každý den není posvícení“. Je potřeba projít i temnějším obdobím, kde nás na konci čeká zase světlejší čas. No a „období temna“ nám pomůže si ujasnit i to, co je pro nás důležité a do čeho dále budeme svou energii vkládat.

Mandala na listopad 2019

Osudové číslo 1
Jedničky, jste přesvědčené, jak to máte vychytané a přesně víte, jak vše listopadové zvládnout? Možná listopad, možná lidé kolem Vás Vám poskytnou dostatek důvodů, abyste od svého přesvědčení velice rychle upustily. I když na první pohled bude vše ladit a poskytovat Vám právě to přesvědčení, vše okolo jako by se spiklo proti Vám. Následně jediné přesvědčení, které bude realizovatelné, bude prostě se pustit a změnit směr. Nelitujte ničeho, hledejte jiný pohled na věc, který Vám napoví.

Osudové číslo 2
Dvojky, chytře se do listopadu nevrháte bezhlavě, ale vše důkladně promýšlíte a taktizujete. Jen opatrně, teď není na čase jásat a slavit. Energie společně s Vaším okolím Vám dokážou, že je dost věcí, které Vám nenahrávají. Nenechte se však odradit. Ono spoustu jste toho už dokázaly, a když se spíše zaměříte tímto směrem a pohlédnete dál do budoucnosti, tak ten listopad bude pro Vás jen přechodným, méně úspěšným obdobím. Udržet si naději, je typ od karet pro Vás, jak letošní listopad zvládnout.

Osudové číslo 3
Trojky, Vás jakékoli energie momentálně nezastaví. Máte svůj směr, máte svůj cíl, jste plné optimismu a neschází Vám pozitivní podpora. I tak se připravte na konec měsíce, kdy přece jen i vy budete nuceni si své hájit. Jednejte fér, ale sebevědomě.

Osudové číslo 4
Čtyřky, pro Vás má listopad připravenou velmi zajímavou příležitost, v kterou jste snad ani nedoufaly (že by předčasný vánoční dárek?). A nebojte se ji přijmout, jste na to připravené a jen naslouchejte svému vnitřnímu hlasu, a´t si kdo chce o tom myslí a říká. Nebojujte, každý může mít svůj názor, ale jen Vy víte, co je pro Vás nyní důležité. A máte pravdu, Vy navzdory listopadovým tendencím, máte nyní dosáhnout cíle, který Vás potěší.

Osudové číslo 5
Máte, Pětky, dojem, že Vám listopad nepřinese nic dobrého? Tak pesimistické být opravdu nemusíte. Ano, bude to měsíc pro Vás náročný, ale na druhou stranu můžete uvést v život to, na co už dlouho myslíte, protože v sobě máte energie, které prostě potřebují ven. A pak se Vám dostává právě teď nebývalé podpory z Vašeho okolí, toho, pro které to je i jejich srdeční záležitost. Takže ano, nadřete se, ale stále postupujete vpřed a opravdu: Máte na to!

Osudové číslo 6
Šestky, Vy jste teď zcela naladěné vydat se na novou cestu, stagnace nyní ve Vašem životě nemá místo. To, že se budete muset s něčím popasovat, to berete, jako skvělou výzvu, která Vám jen dodá energii. Naslouchejte, kolem Vás je mnoho šancí a příležitostí, které je teď dobré uchopit, i když přináší nějaké to riziko. Ale každopádně je to pro Vás cesta k vyšší úrovni. Nenechejte se omezovat zajetými kolejemi nebo starými přesvědčeními, teď je čas rozbít pevné rámce a budovat něco nového.

Osudové číslo 7
Sedmičky, teď se obrňte trpělivostí. Můžete získat to, co chcete, ale chce to svůj čas. Na druhou stranu rozhodně dejte vědět, o co Vám jde, a neustupujte. To pomůže Vašemu okolí, aby mělo nebo získalo stejné zájmy jako Vy a podpořilo Vás. Koncem listopadu se vše jako zázrakem vyřeší a přinese nové, velmi pozitivní energie.

Osudové číslo 8
Osmičky, po tom říjnu pochybujete naprosto o všem nebo máte pocit, že jste sešly z cesty? Ne, nebojte, listopad Vám dokáže, že jste na své správné cestě a přináší Vám konečně ty energie, které nesou štěstí a dlouhodobý zisk, ať už má jakoukoli podobu. K tomu se přidá podpora z Vašeho okolí. Ano, a koncem měsíce už toho bude tolik, že se budete opět poznávat, jako člověk, který toho vydrží opravdu víc, než jiní. Pozor na správnou míru. Období růstu Vás nemá položit, ale rozvíjet Vás.

Osudové číslo 9
Devítky, z listopadu si chcete odnést i něco co Vám nepatří. I když na počátku bude vše vypadat, jako že jste si vytáhly šťastnou kartu, na konci budete rádi, když se najde někdo, kdo Vám pomůže. Jde o to, že se vůči Vám někdo postaví a to velmi tvrdě a tím vzniknou problémy, s kterými nyní nepočítáte. Takže takovou radou je, počítejte, počítejte i s tím, o čem nyní nevíte a šetřete síly, abyste závěrem měsícem zvládly i to, s čím se budete muset popasovat.