Leden 2020

          S loňským rokem jako bychom se neradi loučili, i když víme, že už nic nedoženeme. Ale přeci jenom, ta nejistota dalších dnů nám nedělá dobře a obáváme se věcí budoucích. Ale leden se vyvine opravdu v pěkný měsíc plný úžasných příslibů. Ještě v nás bude doznívat pospolitost posledních dnů loňského roku a štěstí budeme hledat u našich nejbližších. Ale nebudeme se maminkám schovávat za sukni, naopak… už se budeme rozhlížet po nových projektech a zasejeme první semínka, protože zjistíme, že se v lednu dá s minimem energie rozjet a udělat mnoho. Leden roku 2020 bude skutečně odrazovým můstkem, když do něho vložíme srdce.

Mandala na leden 2020

Osudové číslo 1
Jedničky, Vy už máte naplánována co a jak v lednu roku 2020 rozjedete, čemu budete věnovat svou energii a tak se hned s prvními dny pouštíte do práce s odhodláním, vizí i jistotou. Nedejte se odradit nebo provokovat, když Vám něco nepůjde, nebo se najde nějaký ten škarohlíd, co Vás bude zrazovat. Hlavu mu netrhejte, ani nikomu nedokazujte, že Vy jediné máte pravdu. Byl by to zbytečný boj a blokáda z vlastní iniciativy. Vyplatí se, když si uvědomíte, že pochybnosti druhých jsou vlastně Vaše pochybnosti. Pak už budete samy přesně vědět, jestli budete bojovat sami se sebou, nebo se necháte vést svým srdíčkem.

Osudové číslo 2
Dvojky, Vy necháváte letošnímu lednu otevřené dveře, ať přinese cokoli. Víte, že máte zázemí ve svých blízkých, a to je to nejcennější, co mít můžete a víc nic neřešíte. Těšíte se na vše, co tento rok přinese a vkládáte do toho celé srdce. Karty Vás však varují před nečekaným vystřízlivěním. Možná je všechno jen iluze a konec ledna Vám ukáže nepříjemnou realitu. To povede k nutnosti nastolit změnu, změnit směr či oprostit se od závislosti na druhých.

Osudové číslo 3
Trojky, Vy od ledna 2020 očekáváte klid, pohodu a pomalý rozjezd. Minulé období Ví, pomohlo se zajistit a teď máte v plánu jen si ohlídat, aby to tak všechno co nejdéle zůstalo. A hlídat budete muset. Pokud Vám vysloveně nebude chtít někdo ublížit, tak každopádně bude vyvolávat konflikt, kterým Vás bude nutit zvážit nový přístup ke svým věcem, protože je moc pěkné, co se Vám povedlo v minulosti, ale teď je teď a potřebujete zaujmout novou pozici, abyste nezůstaly v minulosti.

Osudové číslo 4
Čtyřky, čekáte už na to, jak se nastartuje rok 2020, protože je to Váš rok. Pak se můžete těšit, že jsou Vám energie v počátku roku nakloněny. Proto nebuďte ani na sebe ani na druhé moc přísní, on se ten pořádek nastolí v tomto roce sám od sebe. Naopak zkuste si popustit uzdu a pusťte se do něčeho, co Vás bude bavit… život není jen o plnění povinností, dodržování striktních pravidel. Karty Vás vyzývají, abyste se uvolnily, ať ten Váš rok není koulí na noze a za trest, ale bezpečným přístavem.

Osudové číslo 5
Pětky, Vy byste tento rok nejraději přeskočily, pro Vás symbolizuje omezení, svázání, nemohoucnost. Když mu dáte šanci, a takovému nezávaznému přístupu jste v lednu nakloněny, pak i Vám může přinést spoustu dobrého. Ale nespěchejte. Vím, že to není Váš styl nespěchat, ale to by se proti Vám energie postavily už v lednu a to dost důrazně. No, a Vy si přece nebudete úmyslně brát vítr z plachet. Teď to chce jen změnit taktiku a i ten leden čtyřkového roku bude pro Vás příjemný.

Osudové číslo 6
Šestky, Vám se bude ten letošní leden poměrně dost líbit. Přesně v duchu energií měsíce si ještě budete užívat lásky svých nejbližších a přitom se s nadějí budete dívat do budoucnosti. Ano, nepopírám, všechno nebude jen růžové, ale teď se Vám plakat nad rozlitým mlékem nechce, takže upnete svou pozornost na nové projekty, do budoucnosti a začnete konat v duchu „co si zaseji, to si sklidím“, tudíž se zodpovědností a odhodláním.

Osudové číslo 7
Sedmičky, do ledna roku 2020 vtrhnete jako uragán a nehledíte na to, že tím někomu naděláte těžkou hlavu. Ale Vám jde jen o to, abyste realizovaly své sny, abyste si, možná konečně, dokázaly, že to jen sny nejsou. Měsíc je krátká doba, ale i tak si budete moct užívat nějakých dílčích úspěchů, že to bude i hodno oslavit. Důvěřujte si, ale ověřujte si, kdo s Vámi po Vaší cestě nyní půjde.

Osudové číslo 8
Osmičky, moc zájmů, moc nápadů a nevíte, do čeho se pustit dřív? Prakticky můžete zkusit cokoli, jen se vyplatí opatrnost. Někdo se Vám snaží zabránit jít cestou, kterou si zvolíte, možná Vás chce jen zbrzdit nebo vykolejit, nebo Vám to znepříjemnit. Neperte se s ním. Máte svou cestu, tak si ji užijte, protože to, že na začátku možná nevíte co a kudy, tak na konci může přijít úspěch rychleji, než by kdo čekal. Leden letošního roku je pro Vás symbolem pro rozvoj, jak osobní, tak jakýchkoli Vašich aktivit.

Osudové číslo 9
Devítky, pro Vás je den roku 2020 symbolem pro změnu, i když ji neděláte z vlastního popudu a díváte se na ní pesimisticky. Ale neřešte, co bude, řešte to, co je. A to co je se Vám v lednu bude líbit, protože budete mít své záležitosti ve svých rukách a položíte si zajímavé základy pro věci budoucí. Sebedůvěru jen nehrajte, je totiž tím bonusem, který máte v lednu k dispozici.