fbpx

Karta týdne: 4. – 10. října… to je síla!

Karta týdne „Síla“ nám krásně ukazuje, že jakákoli energie působí ve vlnách. A tak tentokrát nám Vesmír dopřeje sílu. Ano, díváte se na své svaly, díváte se na svou energii, a jako „silnou“ byste ji právě teď možná nedefinovali. Ale nebuďme tak sebestřední, a nebo když už, tak dopřejme svým svalům a svým energiím dobrou stravu, zdraví pohyb a psychickou pohodu. Vynaložená síla na posílení fyzična a duševna se vždy vyplatí. Ale pojďme dál.

karta týdne síla

Karta týdne „Síla“, opravdu není jen o síle, kterou vytvoříme sami. Je také o propojení s Vesmírem, o možnosti uskutečnit cokoli. Je o schopnosti spojit sílu s Vesmírem a uskutečnit cokoli, třeba i to, na co jste si dosud netroufli.

Energie Vesmíru je tvůrčí energií, což znamená, že i člověk propojený s Vesmírem potřebuje být tvořivý, aby realizoval své sny. A to je ta podstata faktu, že jen přát si opravdu nestačí. Že v momentě, kdy sami začneme cokoli tvořit, Vesmír se přidá a pomáhá nám. Ano, ani Vesmír za nás nic neudělá. 

A když propojíme kartu týdne s tématem měsíce, tedy s osudem, pak si jistě právě teď uvědomujete, že nám ani Vesmír ten kámen na cestu nevkládá. Že pokud žijeme vědomě a tvoříme, pak nám dodá sílu se s tím kamenem vypořádat.

Přeji nádherný týden.

P.S. A do prodeje právě přidávám nový osobní energetický zářič – náhrdelník PROUD ŽIVOTNÍ ENERGIE… Náhoda? Shoda okolností? Synergie?… Pro mě znamení, že jsem na správné cestě.